Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 2019

Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 2019

Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 10 07.02.2019, 21:56

Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim?

Hemen hemen tüm evler ve kır evleri sahipleri sadece evin iç dekorasyonuyla değil aynı zamanda malikanenin görünüşüyle ​​de ilgilidir. Birçok yönden, ne tür misafirlerdövme züccaciyeÖzel evinizi görecek, kapı, kapı ve çitin görünüşüne bağlı.

Dış iç elemanların üretiminde kullanılan gerçek malzeme metal kalıyor. Dayanıklıdır, pratik olarak bozulmaya ve bozulmaya maruz kalmaz.

Dövme en çok bir tanesi olmasına rağmenMetal işlemenin eski yolları, bu güne olan ilgisini yitirmemiştir. Bugün, birçok insan kendi demir kapılarını ve kapılarını kendi sahasında bulundurmayı hayal ediyor, ancak herkes bağımsız olarak üretilebileceğini bilmiyor. Bunun için gerekli olan cihazların avantajı, bugün yeterli bir miktarın satılmasıdır.

Başlamadan önce, gelecekteki ürünün bir çizimini çizmelisiniz. Fantezi, kendiniz yapmanıza izin vermezse, her zaman İnternet'teki wicket şemasını alabilirsiniz.

Dövme ürünler oldukça büyük gerektirirHerhangi bir metal bazda satın alınabilecek malzeme miktarı. Ne kadar metal alacağınızı anlamak için kağıda tam boyutta bir çizim çizebilir, daha sonra tüm bukleleri ve eğrileri bir santimetre bandıyla ölçebilirsiniz. Metal keserken ihtiyaç duyulacak olan boyutların yazılması istenir.

Ferforje fitilleri destekleyecek bir çerçeve için çubuklara ihtiyacınız olacaksahte kapılar ve kapılarkare bölüm. Başlangıçta, diğer elemanların üretimi için, bant metal satın alınabilir, daha sonra istenirse, iş parçalarını bağımsız olarak döndürmek mümkün olacaktır. Haddeleme makinesine ek olarak, malzemenin ön ısıtılmasına yardımcı olacak bir gaz korna almanız gerekecektir.

Gelecekteki bir ürünün iskeletini birleştirmek için,Çubuklar bir değirmeni ile kesilmelidir. Kesme işleminde borunun döndürülmesi gerekir, aksi takdirde eşit bir kenar elde etmek mümkün olmayacaktır. Düz yanmaz bir taban üzerinde, çerçevenin tüm elemanları bir araya getirilir, bu da dövme bir fitil gibi bir ürünün temeli olarak hizmet edecektir. Parçaların birbirine bağlanması, bir kaynak makinesi kullanılarak gerçekleştirilir. Kaynak sonrası, cürufu dikişlerden kesinleştirdiğinizden emin olun, aksi takdirde ürünün görünümü bozulabilir.

Ardından şerit malzemesini kesin ve şemaya göre bükün.dövülmüş wicketsBundan sonra, çerçevenin içindeki tüm elemanları yerleştirmeye değer. Parçaları kaynak ile bağlarken, yapının düzleminin korunduğundan emin olun.

Gerekli görünüme ulaştıktan sonra, dövmeküçük parçalar ince zımpara ile işlenir. Tipik olarak, bu ürünler siyah nitro-mine ile kaplıdır. Boyaya saklamayın, unutmayın - dış iç kısım elemanları sürekli olarak çeşitli atmosferik olaylara maruz kalır. Ürününüze daha fazla çekicilik kazandırmak için, bazı öğelerini balonchik'ten altın emaye ile kaplamayı deneyin.

Sonunda da tavsiyede bulunmak istiyorum: ilk kez dövme fitilleri üretiyorsanız, bir deseni daha kolay seçin ve ürünün boyutu daha küçüktür. Teknolojiye hakim olduğunuzda, daha muazzam projelere nişan alabilirsiniz.

Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 2019

Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 2019

Related news

 • Nar Kabızlığa İyi Gelirmi Uzman Doktor Cevaplıyor
 • Makyajtelevizyonu.com
 • Yahşi Cazibe 51. Bölüm Sezon Finali izle
 • Derya Baykal Robalı Bebek Yelekleri

 • Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 48

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim


  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 97

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 92

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 35

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 97

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 11

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 34

  Ferforje kapıları kendi ellerimle yapabilir miyim 23