FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox FoxFNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox


FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 26 26.02.2019, 01:15

FNAP nasıl çizilir? Bugün kahramanımız Fox Fox

Konuda olmayanlarda ortaya çıkan ilk soru veGarip ve sıradışı kelimelerin anlamını anlayamıyorum şudur: "FNAF nedir?" Yani, FNAF kısaltması "Hatta bu konuda :. neydi anlamak isteyenler için, ikinci soru" Gece Freddy'e popüler bilgisayar oyunu Beş adının baş harflerinden elde edilen Nasıl Ne için" FNAF gibi kurnaz ve çelişkili karakteri Fox Foxy çizmek için? çizim aşamalarında doğrudan devam etmek, popüler korku-oyunların bu küçük kahraman hatırlamalıyız.

Foxy çalışmıyor mu?

İlk olarak, Foxy oyunda "Five Nights with"kırık olduğu için başında ve genellikle ikinci bölümde Freddy". İnsan gözlerden Derisi. konut animatronikler overstrained ve beraberlik Foxy çünkü FNAF en ufak zarar vermeden, dikkate alınması katacaktır ve çizikler kesinlikle yanlış olur . onların önemlilik açıdan ikinci önemli: tilki - bir korsan, o en azından oyunun diğer kahramanlarının karakteri arasındaki temel fark, insan alt çene Foxy ile karışık ağzını kurt dişlerindeki varlığı bozuldu ve izin vermez ise, bunun yerine bir taraftan kanca ve son gelen sahiptir .. t mera kapatmak için.

Başlarken

фнаф nasıl çizileceğini

Bu, sanatçıların başlaması için bir rehber.FNAP'ın sahnede nasıl çekileceği ile ilgilenen, oyundan bir tilki örneği. Ancak, adımların profesyonel olmayanlar için tasarlanmasına rağmen, sonuç gerçek bir başyapıt olacaktır. Peki, biz yaratmaya başlıyoruz.

Çizimin başlangıç ​​aşamaları:

 1. Foxy'nin kafasının kağıdını planlıyoruz. Bunu yapmak için doğru şeklin bir oval çizin. Yana doğru, merkezden biraz uzakta, ovalden kısa bir mesafe, karakterin gelecekteki kulaklarını çizer. Bu durumda üçgenler.
 2. İkinci aşama bacaklar saymak ve Fox torso olacaktır. bacaklar oldukça animatronikler gövdesi için daha albüm sayfalarında biraz daha boşluk bırakın için.
 3. İşaretleme tamamlandığında, daha fazla devam edinkarmaşık elemanlar: tilki baş ve göğüs bölgesi tasarımı. Önceden planlanmış bir oval üzerinde, her iki tarafa da şekil verilmiş tersine bir bayrağı andıran bir şey çiziyoruz. Bu bizim kahramanımızın paltosu. Bir çocuk bile bu görevle baş edebilir. Gövde dikey olarak uzayan bir dikdörtgenin formunda ve bacakların baş aşağı çevrilmiş bir üçgen ile başladığı yerde sonlanır.

FNAP'ı profesyonel olarak çizmek için, animatroniklerin robotlar gibi olduğunu unutmamalıyız. Devam ediyoruz:

phnaths aşamalarında nasıl çizilir

 1. Üst pençeler sanki yakın köprülerle çizilir. Alt olanlar yüzgeçler gibidir.
 2. Foxy'nin gözünde mutlaka bir bandaj olmalı, çünkü o bir korsan. Tilki ağzına yeteri kadar yer bırakmayı unutma, çünkü orada yerleştirilecek çok sayıda diş olacak.

Ortaya çıkan rakamı kesinleştirin

Bir kanca yerine bir el, korkutucu animatronikler büyük dişleri ve karakter hasarlı vücut parçaları: Resmin bitiminde Foxy bazı önemli unsurları akla getirmelidir.

phnath bir phoenix çizmek nasıl

Her şey hazır olduğunda, size bir manzara sayfanız olacakFox Fox'u izle - kalem sanatçısının ucundan geçen belirli bir karaktere sahip bir karakter. Artık, FNF'yi ya da daha ziyade oyundan Foxy'yi nasıl çekeceğinizi biliyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.

FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox FoxFNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox

Related news

 • Cem Yılmazdan komedi filmlerine eleştiri: İçerik yok
 • Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 – Filmin Künyesi
 • AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki Kimdir İşte Siyasi Geçmişi ve Kariyeri
 • Unsuz Kek Tarifi
 • Saat Diyeti İle Ayda 7 Kilo

 • FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 24

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox


  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 29

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 60

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 43

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 5

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 12

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 1

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 65

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 72

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 3

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 44

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 100

  FNAP nasıl çizilir Bugün kahramanımız Fox Fox 59