Foodie 2019

Foodie 2019 Foodie

Foodie

Emel Başdoğan pastada ideal lezzeti yakalamakla çok küçük yaşlardan itibaren ilgilenmeye başladı. Orta eğitimini aldığı Alman Lisesi gıda kimyası ile ilgili araştırma arzusunu destekleyen bir eğitim sistemine sahipti. Okulun gelişmiş labaratuar ortamında yapılan çalışmalarda aynı maddelerin bir araya gelişlerindeki küçük farkların yaratabileceği büyük sonuçlar genç Başdoğan’ı her zaman çok etkileyen bir konu oldu.

Bu yıllarda filizlenen araştırma merakı ve iyi bir pasta yemek için duyduğu yoğun istek sonucu 1997 yılında pastaseverlere yepyeni ürünler sunmak ve Türk pastacılık sektörüne imzasını atmak amacıyla Foodie Emel Başdoğan’ı kurdu. Pasta, kurabiye ve diğer ürünlerdeki lezzetin üstünlüğü ve farklılığı kısa zamanda büyük ilgi gördü.

Ayrıca Türkiye’de ilk kez dekorlu kutlama pastaları yapan Foodie e.b. basında “pastacılıkta yepyeni bir sektör yaratan işletme” olarak karşılandı. İzleyen yıllarda açtığı yolda onu takip eden pek çok eski kuruluşa ve sektöre onu izleyerek giren yeni işletmelere örnek oldu.

Foodie 2019

Foodie 2019

Related news

 • Patlamış Mısır Tarifi Videosu
 • Ekonominin en önemli sorunu: talep nedir
 • Anduline çatı: incelemeler ve türleri. Andulin çatının artı ve eksilerini
 • Kolay Halkalı Dantel Yapılışı
 • Puf Çiçekler Bayan Yelek Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

 • Foodie

  Foodie


  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie

  Foodie