Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 43 21.02.2019, 07:13

Fotoepilator "Philips Lumia": yorumlar. "Phillips Lumia Comfort" Fotoizatör

Herhangi bir kadın ekstra saç olduğunu kabul edersürekli psikolojik ve bazen de fiziksel rahatsızlık kaynağıdır. Özellikle açık hava kıyafeti veya mayo giyerken akut hissedilir. Daha adil bir cinselliğin arzularını takiben, güzellik uzmanları ve doktorlar vücutta ve yüzünde istenmeyen bitki örtüsünden kurtulmak için birçok yol geliştirdiler. Bu tür prosedürlerden biri, son yıllarda sadece güzellik salonlarında ve tıp merkezlerinde değil, aynı zamanda evde fotolazer gibi bir cihazla da mümkün olan foto-elasyondu. "Philips Lumia" (bu yazıda da ele alacağımız bu ekipmanla ilgili incelemeler), evde epilasyon için piyasadaki ilk cihazlardan biri haline geldi ve hem kadın hem de kozmetik uzmanlarından çok sayıda öneride bulundu.

Fotoepilasyon - nedir?

Fotoepilasyon bir ışık kullanılarak gerçekleştirilirAkış ve vücudun hemen hemen her yerinde saçlardan etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Diğer epilasyon yöntemlerinden ana farkı, kullanılan cihazın deri ile temasının olmamasıdır ve bu nedenle prosedür sırasında acı verici duygular mutlak sıfıra indirgenir.

fotoleilator filips lumiya yorumlar

Seans sırasında gereksiz tüylerin ciltten yok olmasının yanı sıra, dar huzmeli ışık cilt hücrelerinde kollajen üretimine katkıda bulunduğundan, daha elastik ve pürüzsüz hale gelir.

Foto epilasyon sırasında birkaç kez tekrarlanır.6-12 ay. Her dersin kendine özgü bir karakteri vardır, ancak sadece tam geçişiyle, istenmeyen saçlar 4-5 yıl boyunca sizi rahatsız etmeyecektir.

Fotoepilasyon eyleminin ilkesi

Fotoepilasyon bir özel kullanılarak yapılıraparat - fotoepilator. Saçın kökünde bulunan melanin tarafından emilen güçlü ışık sinyalleri verir. Bu vuruşların etkisi altında ampul yok edilir. Bu nedenle, daha koyu saçlarınız, daha etkili olan fotoepilasyon olacaktır.

Philips'den ev fotoepilasyon cihazları

Bacaklarını proepilirovat için, oldukçaSalona gitmek gerekli değil. Kozmetik teknik dev adımlar halinde gelişir ve şimdi evde bağımsız olarak fotoepilasyon gerçekleştirmek mümkündür.

Bugüne kadar en ünlülerden biri veİstenen epilatörler "Philips Lumia" fotopilatatördür. Onlar hakkında biraz daha sonra bakacağız, ancak şimdi hangi modellerin var olduğunu ve birbirlerinden nasıl farklı olduklarını belirleyeceğiz.

Hipermarketler ve çevrimiçi mağazalarda aşağıdaki modeller bulunur:

- Philips Lumea IPL SC1981;

- Philips Lumea SC1992 / 00;

- Philips Lumea SC2003 / 00;

- Philips Lumea Precision Plus SC2004;

- Philips Lumea Precision Plus SC2006.

fotoleilator filizleri lumiya 2003

Her bir "Philips Lumia" foto epilatörKadınlar için ilk, ama daha güçlü seks de bunları kullanabilir. Tek nüans - erkeklerin saçları daha sert ve daha kalın olduğu için daha fazla seansa ihtiyaç duyarlar.

Philips Lumea IPL SC1981

Fotokopi "Philips Comfort Lumiya" serisi SC1981Bu cihazın, epidermisin üst katmanlarına zarar vermeyen geniş bantlı darbeli ışık kullanarak özel bir teknoloji kullanarak çalıştığını gösteren özel bir IPL işaretine sahiptir.

Üreticiye göre, bu cihaz 60 gün boyunca ortalama pürüzsüz bir cilt sağlayabilir. Sonuç, haftada 1 kez aralıklarla 4-5 uygulamadan sonra fark edilir.

Fotolazer lumia konforu filipsi

"Philips Lumia Comfort" fotokopi cihazı tasarlanmıştırev kullanımı ve kesinlikle güvenli. Her türlü saç ve cilt için uygundur, hassas bölgeleri (bikini, koltuk altı) hafifçe etkiler ve yüz için bile kullanılabilir.

Diğer modellerden ana fark kompakttırboyutlar ve hafif. Buna ek olarak, onu tamamlamaya gerek yoktur ve prosedürü yürütmek için cihazı elinize almanız ve ağa takmanız yeterlidir.

IPL SC1981'de de bu gibi kullanışlı fonksiyonlar var.Darbe gücünü ve istenmeyen kıllar üzerinde çaba harcamadan çalışmanızı sağlayan özel bir Kayma ve Flaş modu gibi özellikleri ayarlayabilir. Yerleşik sensör, cilt tipini otomatik olarak algılar ve bunun için fotoepilatörün çalışmasını ayarlar.

Vücudun farklı bölgelerinde cilt tedavisi için önerilen süre 1,5 ila 11 dakika arasındadır.

Philips Lumea SC1992 / 00

Bu markanın başka bir fotoepilatörü, istenmeyen bitki örtüsünü ortadan kaldırmak için mümkün olan en kısa zamanda izin verir. Önceki modelden farklıdır, çünkü yüzünde kullanıma uygun değildir.

Bu fotoliyatör "Philips Lumia" artmıştır100 binden fazla flaş verebilen lamba gücü. Cihaz ayrıca en hassas cildi bile korumanıza yardımcı olan IPL teknolojisine sahiptir. Her cihazın standart donanımı, 4 cm uzunluğunda geniş bir ağızlık, bir saklama kutusu ve bir ağ adaptörü içerir.

Photo-epilatör SC1992 / 00 satın almayı gerektirmezek aksesuarlar ve jeller - satın aldıktan sonra tamamen kullanıma hazırdır. Lambanın değiştirilmesi gerekmez ve lambanın ömrü boyunca kullanılır.

Philips Lumea SC2003 / 00

Yüz için fotolilator filips lumia kullanılabilir

Fotoepilator Philips Lumia 2003, Lumea IPL SC2001 / 01'nin güncellenmiş ve geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu serinin cihazları aşağıdaki özelliklere sahiptir:

- boynun altında yer alan vücudun geniş bölgelerini tutmak için meme uzunluğu 4 cm;

- Ultraviyole ışınlarının engellenmesiyle 2 cm uzunluğunda bir kişi için ayrı bir ağızlık;

- Kablosuz işletim modu (pil).

İlk iki model gibi bu cihaz da Slide & Flash, IPL teknolojisi ve nabız kuvvetini ayarlama özelliği ile donatılmıştır.

Bu fotolazer "Philips Lumia" olabiliryüz için kullanın: elmacık kemikleri, çene ve üst dudak üzerinde. Özel nozullar, cihazın kullanım süresini Philips Lumea SC1992 / 00 modeline göre yarıya indirir.

Philips Lumea SC2004

Philips Lumea Precision Plus SC2004, bir tanesidir.Piyasadaki en yeni fotoepilator modelleri. Bu modelin lambası 6 yıl düzenli kullanım için yeterli bir kaynak kapasitesine sahip ve maksimum güç seviyesinde 370 flaşa kadar dayanabiliyor.

Alete başlamak için, sadecedava dışında olsun. Cihaz sıkıca yüzey tedavi edilecek bastırılan yeterli değilse, gelişmiş bir güvenlik sistemi basitçe bloklar ışık etkisi: photoepilator "Phillips Lyumia" prosedürü Serisi sırasında 2004 emniyet camları ve jelleri veya yağlama maddelerinin kullanımını gerektirmez.

Bir şarj göstergesi sistemi ve yüz ve vücut için birkaç ataşmanın yanı sıra bir telin yokluğu ile donatmak, rahat ve güvenli bir çalışma sağlar.

Philips Lumea Precision Plus SC2006

Model SC2006, fotoepilatorler incelememizi tamamladıPhilips'ten. Bu seride, önceki modellerin tüm en iyi özellikleri toplanır: IPL sisteminin kullanılabilirliği, ev kullanımı için tam adaptasyon, hafif cilt kayması, yüz ve geniş alanlar için ataşmanların varlığı, yanıp sönme gücünün ayarlanması fonksiyonu, kablosuz çalışma, UV ışınlarına karşı ek koruma.

Bu modelin özellikleri, lambanın yüksek gücünü (140 000'den fazla yanıp sönme) içerir, bu da cilt işlem süresini ve hızlandırılmış şarj modunu önemli ölçüde azaltır - 100 dakikaya kadar.

Philips foto epilatörler nasıl kullanılır?

Kullanım kolaylığı, her bir "Philips Lumia" fotokopi cihazının sahip olduğu ana artıdır. Her türün kullanımıyla ilgili talimatlar, herhangi bir özel koşul anlamına gelmez:

fotolailator filumları lumiya kullanım kılavuzu

 1. Tıraş, iyice durulayın ve işlenecek cilt alanını kurutun.
 2. Gerekirse, fotoepyatörün ışık penceresini temizleyin.
 3. Cihazı açın ve göstergeyi ten rengi sensörüne tonuna göre yerleştirin.
 4. En etkili işlem için koşulları seçmek için testi küçük bir alanda gerçekleştirin.
 5. Her flaştan sonra, cihazı daha ileri hareket ettirin, alanda 1 stroktan fazla kullanmayın.
 6. 24 saat sonra testi inceleyinbölüm. Ekstra reaksiyon yoksa, cilt tonuna uygun olarak bölgenin geri kalan kısmında maksimum kabul edilebilir konfor seviyesinde fotoepilasyon yapılabilir.

Fotoliyatörünüzün modeli sağlarsaCihazın açılmasından önce, özel yemlerin varlığı, vücudun belirli bir alanı için öngörülen aksesuarı seçin. Ayrıca, işlenmiş yüzeylerin biraz kesiştiğinden emin olun.

Burada, prensip olarak ve herhangi bir foto epilatör “Philips Lumia” 'yı güvenli ve etkili bir şekilde kullanmak için gereken her şey. Talimatlar oldukça basit ve herhangi bir kadın cihazla başa çıkabilir.

Filips lumiya yorum

Fotoepilatorler hakkında yorumlar Philips

Kadınlar bu cihazlarla ilgili ne diyor?Bu epilasyon yöntemini denediniz mi? Hemen hemen her fotolazer "Philips Lumia" incelemeleri en olumluya sahiptir. Ana özellikleri ve hedefleri açısından, kadınlar etkinin yüksek etkisini ve süresini not eder. Ortalama ağırlıkta (0,5 ila 0,7 kg), cihazlar ellerinde tutmak için rahattır, uzun yordamlarda bile, yorulma pratik olarak ortaya çıkmaz.

Fotoepilator en popüler"Phillips Lumia Konfor." Cihazın sahiplerinin verdiği cevaplar, ilk olarak Precision Plus serisi hakkında söylenemeyen bu seviye ve kompakt boyutlardaki teknoloji için oldukça düşük maliyetle konuşuyor. Özellikle sert saçlar için, prosedürlerin artması gerekir, ancak sonuç buna değer. Kadınlar, fotoliyörün düzenli kullanımıyla, prosedürler arasındaki sürenin her seferinde arttığını belirtiyorlar - saçlar daha yavaş büyüyor. "Konfor" serisinin tek dezavantajı, bu epilatörün periyodik olarak kullanıma müdahale eden bir tele sahip olmasıdır.

fotoleilator filumları lumia

Özel nozullara sahip olmak çok ilginçfotosilatör "Philips Lumia". Yorumlar (2003, 2004 ve 2006 modelleri ilk etapta yer almaktadır), bunların hiçbirinin yüzdeki istenmeyen bitki örtüsünü mükemmel bir şekilde ortadan kaldırdığını göstermektedir. Ve ne kadar rahatsız edici olursa olsun, dudaktaki ve yanaklardaki kıllar ne kadar koyu olursa olsun, cihazın görevi ile ne kadar iyi başa çıkar. Efektin tonu ve kuvveti doğru şekilde eşleştirilirse, işlem sırasında veya sonrasında rahatsızlık olmaz. Precision Plus serisinin ana dezavantajı bir fiyat olarak düşünülebilir - cihazın maliyeti 40000 rubleye kadar ulaşabilir ve bu da onu profesyonel ekipmanla eşit bir düzeye getirir.

Salonu ziyaret etmeye gerek yokprosedürler ve düzenli olarak sarf malzemeleri satın al - bu her Philips "Lumia" fotoepilatorunun tanımladığı şeydir. Kadınların yorumları, cihazların pahalı olmasına rağmen, fiyatlarının zamanla tamamen itildiğini göstermektedir. Ve herhangi bir zamanda, randevu almadan ve kozmetik ofisinde sıraya girmeden kullanabilirsiniz.

Ancak, herhangi bir foto epilatör "Philips Lumia", değerlendirmeden edinildiYukarıda belirtilen, kullanım koşullarını dikkate alarak seçilmelidir. Yüzü tedavi etmek istiyorsanız, sağlığınızı korumamalısınız - "Konfor" foto epilatör yeterli olacaktır, ancak daha gelişmiş modellere tercih vermek daha iyidir. Ve daha fazlası: sarı saçlı kadınlar bu cihazlara uymuyor - etki çok düşük olacak.Related news

 • Yeşim sinsi bir hastalıktır
 • Balparmak Tatlısı Tarifi
 • Tokat Kebabı Videosu
 • Adventure Time Bayrama Özel Program
 • Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz

 • Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 74

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör


  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 40

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 31

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 27

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 12

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 79

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 24

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 97

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 13

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 17

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 71

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 91

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 22

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 49

  Fotoepilator Philips Lumia: yorumlar. Phillips Lumia Comfort Fotoizatör 7