Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 2019

Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 2019

Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 4 26.01.2019, 19:34

Göster "Prophetic rüya" (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar

Yılbaşı tatilleri başlamadan çok öncekış tatili sorumlu ebeveynler en sevdikleri çocuklar için eğlence ve eğlence seçeneklerini sıralamaktadır. Ve burada şenlikli bir Noel ağacı olmadan yapmak mümkün değildir! Ancak performans listesi o kadar geniştir ki çocuğun nerede eğlenceli ve ilginç olacağını tahmin etmek zor.

Kapsamdaki en lüks ve gösterişlietkinlik geçen yıl Zapashny kardeşler tarafından hazırlandı. Bu kez, sirk performanslarının temeli, Slav efsaneleri ve masalları ortaya koydu. Bunlar, "Prophetic Dream" (sirk Vernadsky) programında çok renkli, fevkalade ve büyüleyici bir şekilde somutlaşan masallardı. Hevesli halkın yorumları, organizatörlerin sadece çocukları değil yetişkinleri de memnun etmeyi başardıklarını kanıtladı.

Vernadsky açıklamanın peygamber rüya sirk

Birleşik Biçim

Yaratıcı fantezi sınırları bilmiyor ve somutlaştırıyoronun virtüözlüğü ve çokboyutluluğu sadece sirk sanatı olabilir. Ünlü hayvan eğitmenleri Zapashny kardeşler, deneyi ölçeklemek için cesaret edip, sirk gösterisinin yeni formatına başvurdular - Birleşik. Buna paralel olarak iki gösteri, Moskova halkına eş zamanlı olarak sunuldu: "Peygamber rüyası" ve "Ölü gölü metresi", iki ayrı mekanda gerçekleşti. İlk - Vernadsky Caddesi üzerindeki Büyük Sirki, ikincisi - "Luzhniki" de, küçük arenada. Her iki program da ortak bir Slav fantezisi, ünlü masal karakterleri, hikaye mekânları tarafından birleştirilmiştir. Fark, olayların, fantastik dünyanın ve kahramanlarının görüşüne dayanır.

Vernadsky peygamber rüya sirk yorum

Arsa

Tarafından çevrili renkli Slav mitolojisiBir gizem hali, aslen sirke programı "Peygamber rüyası" (sirk Vernadsky) 'de sunuldu ve dövüldü. Uçan ejderhalar, kurnaz cadılar ve ağaç kesimlerinin yaşadığı masal topraklarında kralın yaşamının tanımı, performansın ardındaki temeli oluşturdu.

Cetvel Tsarev-hail erken dul kaldı, ancakhepsi aynı sevinç - güzel bir kızı Elena. Performansın entrikaları onun beklenmedik ve gizemli ortadan kaybolmasıyla başlar. Çar uzun bir süre aradı ama sadece boşuna. Ve o kadar mutsuz değildi ki, ikinci kez evlenmek zorunda kaldım. Ve sonra kral bir hayalin rüyasında, sevgili kızının yanına gelip parmağına altın bir yüzük koyar. Elena, Elena'ya, büyüsüne babasına gitmesini emreder. Ve kral önemli değişikliklerin geldiğini anlıyor. Uyanma zamanı ...

Masal, mizah, beklenmedik karakterler ve arsa eğrileriyle doludur. Finale, Rus masallarında olduğu gibi, kötülük ve sinsi şeytanlar üzerinde iyi bir zafer.

Vernadsky Prospect peygamber rüya üzerinde sirk

Sanatçılar

Bütün bu tiyatro eylemine eşlik ediyorparlak ve heyecanlı sayıda cimnastikçi, plastik dengeleyiciler, halat yürüyüşü yapanlar, direkler ve illüzyonistler üzerindeki virtüöz akrobatlar. Fantastik bir atmosfere dalmak için, hayvanlar da çekicidir: eğlenceli midilli ve ayılar, telaşlı köpekler ve keçiler. Ve ayrıca sırtlan, llamas, papağan, büyüleyici pitonlar ve timsahlar gibi egzotik türler.

Zengin bir sirk programı oluşturmak için tiyatro sanatçıları, en iyi teknik uzmanlar, organizatörler de yer alıyor. "Yıldız" sirk sanatçılar arasında - akrobatlar "Kenya Boyz".

Vernadsky sirkinin peygamber bir hayali

kostüm

Orijinal masal çerçevesiTematik sahne ve "Prophetic rüya" (Vernadsky sirki) sunumu için sanatçıların kostümleri. Açıklama birkaç anahtar epithet içine yerleştirilebilir: canlı, yaratıcı ve ayrıntılı. Sanatçının her bir görüntüsü - sadece renkli makyaj ve parlak triko değil. Bu, kostümün her unsurunun, tam teşekküllü bir mitolojik karakterin yeniden yaratılması, Slav dekorasyonunda güzel bir prenses mi yoksa karakteristik tırnaklar ve boynuzlu bir orman kötülüğü müthiş bir tasarım çalışmasıdır.

Vernadsky biletlerinin peygamber rüyası sirk

Ek Bilgi

Yeni Yıl etkinliği için mekan Moskova, Vernadsky Caddesi üzerindeki Büyük Sirk'ti

"Peygamber rüyası", iki buçuk saat süren iki bölmeyi içerir.

Sirkün geniş fuayesindeki ara bağlantıda,Kendinizi tatlı pamuklu yeleğe, pop corn'a hediye edin, hediyelik eşya satın alın ve Yeni Yıl hediyeleri kazanın. Eğlenceli, yüksek ve zarif bir Noel ağacı ve şenlikli eğlence olmadan değildi.

Organizatörler hemen yaş sınırını işaretledi"Prophetic dream" gösterisinin genç izleyicileri için (Vernadsky sirki). Tüm koşulların tanımı, sunum posterine yansıtılmıştır. Masal programı altı yaşından büyük çocuklar için tasarlanmıştır.

Çocuklarınızla rahatlamaya izin verin ve keyfini çıkarınrenkli bir program neredeyse herkes, geniş reklam ve "Prophetic Dream" (sirk Vernadsky) gösterisi yüksek seviyesine rağmen olabilir. Biletlerin peşinde koşmak ve çok hızlı bir şekilde uçmak isteyen devasa acele ve akını nedeniyle biletler. Üç yaşın altındaki çocuklar ücretsiz olarak tutulabilir.

Vernadsky açıklamanın peygamber rüya sirk

yorumlar

Sunum "Kehanet rüyası" (Vernadsky sirki)Moskova halkından coşku ve şükran yarattı. Bu şaşırtıcı değil, çünkü şov en iyiyi bir araya getirdi: profesyonel sanatçılar, özel efektler, en yeni teknolojiler, tematik sahneler, orijinal kostümler ve müzik eşliğinde. Başka hangi çocuklar ve yetişkinlerin ilgisini çekebilir ve onu gösterinin sonuna kadar tutabilir? Kuşkusuz, Zapashny kardeşler en görkemli Yeni Yıl sürprizlerinden birini hazırladılar - kısa bir makaleye sığması zor olan "Prophetic Dream" (Vernadsky sirki) gösterisi.

Festival programının minuseslerine izleyici atfedildisevgili aslanların ve kaplanların yokluğu. Eğitmenler bu gösteride yönetmen ve organizatör olarak yer aldı. Yine de, hikaye bir başarıydı ve seyirci "Prophetic Dream" (sirk Vernadsky) şovunun tekrarını bekliyor. Geri bildirim, ücretsiz ve minnettar, bunun doğrudan doğrulamasıdır.

Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 2019

Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Moskova havaalanından kalkan düşük maliyetli havayolları, seyahat yorumları
 • AK-47 kalemle nasıl çizilir Tüm aşamaları düşünelim
 • En İlginç Keçe Çalışmaları ve Yapımları

 • Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 27

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar


  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 32

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 94

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 23

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 7

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 91

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 90

  Göster Prophetic rüya (Vernadsky sirk): açıklama, yorumlar 75