26.06.2019

Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 88

Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete! Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri

Bütün metreslerin stokta olması arzu edilirBirkaç önemli özelliği olan çeşitli evrensel tarifler: lezzetli, kullanışlı, hızlı ve kolay hazırlanır. Bu yemeklerden biri güveçle karabuğdaydır. Bu yemeğin tarifi basit ya da daha karmaşık olabilir. Böylece, size bir kaç pişirme şekli vereceğiz (basitten komplekse).

Birçoğu etli karabuğday güveç inanıyorumSadece tarlada ve tehlikede uygun bir yürüyüş yemeği. Aslında, bu hiç de böyle değil. Karabuğdaylı buğday (yemek tarifinin hatırlanması kolaydır) ev yemeği için mükemmeldir. Ve birçok durumda - uygun tariflerin kullanımı ile - etli karabuğday şenlikli bir dekorasyona dönüşebilir. Sadece buğdayın güveçle nasıl düzgün pişirileceğini bilmek önemlidir.

Yürüyüş yapan en kolay yol -Bu karabuğdayı pişirmek, suyu boşaltmak ve sonra güveyi kavanoza ekleyip yemeği karıştırmak. Ancak, evde yemek yapacağımızdan, daha karmaşık seçenekler seçeceğiz.

Bu arada, bu yemeğin hazırlanması sadeceyarım saat. Buna ek olarak, böyle bir yemek, orduda hizmet etmiş olan tüm erkeklere karşı hoş bir şeydir, çünkü bu, asker rasyonundan en iyi yemektir. Ayrıca, bu püresi lezzetli ve doyurucu olduğu kadar sağlıklı bir besindir.

Yani, güveç ile karabuğday, tarifi ilk. İhtiyacınız olacak: soğan - 1 adet, karabuğday - 200 gram, sığır eti 400 gram, havuç - 1 adet, petrol - 50 gram, tuz ve baharat tadı için.

İlk önce karabuğday hazırlamanız gerekiyor: bir kızartma tavası üzerine kızartın, hoş bir koku verecektir. O zaman yumruyu kaynatmalısın.

Püresi pişirirken, soğan kızartın, havuç ekleyin, önceden rendelenmiş.

Aynı tavada mantar eklemek ve hep birlikte kızartmak gerekir. Burada güveç ekleyin, karıştırın ve kızartmaya devam edin. Güveç etli ise daha iyi olacak.

Kabuklar kaynaklandıktan sonra karabiberi kızartma tavasına koymanız ve 5 dakikadan fazla sürmemesi gerekir. Lezzetli ve sağlıklı yulaf lapası hazır.

Etli karabuğday güveç hazırlanabilir vebaşka bir şekilde: bu yemek için sadece püresi, soğan, tuz ve güveç gerekir. Önce güveyi kızartın, sonra soğan ekleyin. Bu arada, güveç çok yağlı ise, kızartmak için ayçiçek yağı yararlı olmaz. Kızartma kabına kaynar su dökün, karabuğday lapası ile uykuya dalın ve hazır oluncaya kadar hep birlikte pişirin. Su kaynadığında, mevsimi ve yemeği tuzlamanız gerekir, ve biraz daha kızarsınız. Bu arada, bu tarif için özel bir sos hazırlayabilirsiniz, örneğin, adzhika.

Karabuğdaylı buğday, hangi tarifin sadeceöğrendi - bu, büyük kutlamalara misafirleri ağırlamakta güçlük çeken bir temel yemektir. Büyük olasılıkla, bu yemek tarifleri ev yemekleri için dar bir aralıkta kullanabilirsiniz.

Konuklar için şu seçenekleri sunuyoruz: karabuğdaylı tavuk, fırında pişmiş ve karabuğday lapası ile doldurulmuş, domuz midesi ile doldurulmuş, vb.

Bir domuz pişirmek için ihtiyacınız olacak:

Piglet 1-1.5 kg ağırlığında, daha fazla, 2 soğan, yarım kilogram buğday, bir avuç yeşil soğan, karabiber, 50 gram tereyağı, 2 yumurta, tuz - isteğinize göre.

Öncelikle tüm içleri dikkatli bir şekilde çıkarmalısın.Eti durulayın, daha sonra önceden pişirilmiş buğdayı soğan ve yeşilliklerle karıştırın, eti biber ve tuzla ovun, domuz kabuğunu karabuğday, soğan ve yumurta karışımıyla doldurun. Fırına koyup bitene kadar pişirin.

Tavuk bacaklarını pişirmek içinkarabuğday lapası, aşağıdaki malzemeyi almanız gerekir: 3 bardak karabuğday, tavuk budu - 6 adet, 2 adet soğan, 2 adet havuç, 6 bardak su, tuz, karabiber - tercihinize göre. Tüm bacağınızı bir fırın tepsisine koyun, önceden pişirilmiş buğday lapası serpin. Üzerine kıyılmış soğan, havuç, rendelenmiş.Related news

 • Hava Sıcaklığı Ülke Genelinde Artıyor
 • Taraklı Haberleri: Yangından ailesini kurtardı, kendisi öldü
 • Ömer Faruk Bozkurt
 • Çok İzlenen Videolar
 • Çörçil Soda Limon Videosu

 • Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 43

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri


  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 34

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 40

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 20

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 74

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 1

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 3

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 12

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 22

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 58

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 32

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 96

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 57

  Güveç ile karabuğday, basit ve hızlı bir yemek için bir reçete Ve ayrıca etli diğer buğday tarifleri 7