Göz Çevresi Kremi 2019

Göz Çevresi Kremi 2019 Göz Çevresi Kremi

Göz Çevresi Kremi

Bir insanın en hassas cildi gözlerin etrafındadır. O daima görüş mesafesinde ve sürekli çevreye maruz kalmaktadır. Onların bakımı zor ve hatta birçoğu unutmayı da yapıyor. Bu ihmal sonucu, koyu halkalar, gözlerin altında şişmeler ve küçük kırışıklıklar var.

Göz kapaklarının bakımı en az 25 yaşında, ancak birkaç yıl önce olmalıdır.göz kremi

Yukarıdaki işaretlerin görünümü,endişe yaratırlar, çünkü bir hastalığın sonucu olabilirler. Örneğin, bozulmuş böbrek fonksiyonu. Şüphelerin ortadan kaldırılması için bir doktora danışılması gerekir.

Sağlık iyiyse, nedenkoyu halkaların görünümü güneşe aşırı rastlanır, rüzgar, stres, bilgisayarda ve tabii ki yaşta kalabilir. Göz çevresindeki cilt için krem ​​bu sorunlarla baş etmeye yardımcı olacaktır. Çözmek istediği soruna bağlı olarak farklı bir kompozisyona sahip olabilir.

Kural olarak iyi bir göz kremimeyve asitleri içeriyor. Bu maddeler zarar görmüş cilt hücrelerini onarır ve tedavi eder. Bu gibi kremler deride pigmentasyon ve şişme ile hızla başa çıkmaktadır.göz kremi

Için koyu halkalar ile etkili bir şekilde kavgapeptid içeren göz çevresindeki cilt. Bu madde cildi aydınlatır ve pürüzsüzleştirerek yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Bu durumda en etkili olanları: haloksil, krizin, palmitol. Bu tür maddeler sayesinde, krem ​​subkutanöz sıvı miktarını azaltır ve lenf dolaşımını uyarır.

Genç ciltler için göz çevresel kremMümkün olduğunca çok doğal içerik içerir. Çoğu kremlerin bir kısmını oluşturan kimyasal bileşikler hassas cildi tahrip edebilir ve hatta alerjik reaksiyona neden olabilir.

Kullanışlı bileşenlerin bir örneğiRetinol ve K vitamini K. Koyu halkaların ortaya çıkmasının nedeni, bu vitamin ve antioksidanların eksikliği olabilir. Bu problem ile uygun bir kremin yanı sıra taze sebze ve meyveler ile başa çıkmaya yardımcı olacaktır. Vücudu B12 vitamini ile doyururlar. Ek olarak, mümkün olduğunca fazla sıvı içmek gerekir. Vücuttaki metabolizmayı hızlandıracak, böylece cildin altında birikmesini önleyecektir.

Anti-aging göz kremi, yorumlarÇoğunlukla onlar hakkında verim, retinol içermelidir. Bu çarpıcı bileşen cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır, kırışıklıkları gizler ve görünümünü önler.

genç cilt için göz kremiRetinol içeren göz çevresindeki cilt için bir krem,özellikle dikkatli seçilmelidir. Kullanmadan önce bir doktora danışmak en iyisidir. İyi bir dermatolog, kremada gerekli olan retinol dozunu belirleyebilecektir. Çok yüksek ise, göz kapaklarının ihale cilt yüzden orada kaşıntı, alerji hale gelir, bu yanıt vermek için zor olabilir. Retinol, glikolik asitle birlikte azgın deri parçacıklarını eksfoliye eder ve pigmentasyonu önler.

Göz çevresindeki cilt kremleri karmaşık bakımın çok önemli bir parçasıdır. Her kız ve kadının kozmetik çantası içinde olmalı.

Göz Çevresi Kremi 2019

Göz Çevresi Kremi 2019

Related news

 • Zemin temizliği nedir
 • Muz İle Hazırlayacağınız 3 Ara Öğün İçeceği
 • Siğil Nasıl Geçer: Siğile Bitkisel Çözüm
 • Sökmeli Bebek Yeleği Kaç İlmekle Örülür
 • Tığ İşi Çocuk Elbise Yapılışı

 • Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi


  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi

  Göz Çevresi Kremi