Güzel Makyaj Nasıl Yapılır 2019

Güzel Makyaj Nasıl Yapılır 2019 Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

Makyaj günümüz toplumunda  resmi  bir gecede, iş yerinde yada  gün içinde bir şeyler için yapılan ortak bir yeri vardır. Fakat; kozmetik dünyasına yeni başlayanlardansanız, kendinizi sonsuz makyaj çeşitleri ve stilleri  içince kaybedebilirsiniz. Şanslısınız ki, makyaj yapmayı, temek makyaj ürünlerini ve bunları kullanmayı öğrenmek  çok zor değil,.

Bölüm 1.3: Yüzünüzü Makyaja Hazırlamak

 • Bütün eski makyajınızı  temizleyin. Makyaj yaptığınız zaman, temiz bir paletle başlamalısınız. Bu nedenle son gece  uykudan kalmış  olan makyajınızı temizleyin yada yüzünüzü günün erken saatlerinde yıkayın. Eğer akşamdan kalma makyajınızın üzerine yenisini yapmayı denerseniz sonunda topaklanmış  ve daha yapay  bir görüntünüz olur. Makyajı temiz yüze uygulayın.Tüm makyaj kalıntılarından kurtulmak için iyi bir makyaj temizleyici ya da hafif bir bebek yağı kullanabilirsiniz.
 • Her zaman günün sonunda makyajınızı temizlemeyi aklınızdan çıkarmayın; makyajla uyumak gözenekleri  tıkayabilir, leke ve kırışıklıklara neden olabilir.

Yüzünüzü yıkayın.Eski makyajınızı temizleme sebebinizle aynı  olarak, yüzünüzü yıkamalısınız; yüzünüzü yağ ve terden arındırmak saatler sonra da daha taze ve canlı bir görüntü verebilir. Yüzünüzü yıkarken nazikçe hafif bir yüz-temizleme kullanın, bütün bakterilerin ölmesi ve derinin ölü hücrelerden arınması için bir dakika kadar bekleyin. Son olarak bir yüz nemlendirici uygulayın. kuru  bir cilt ile başlamak yüzünüzün pul pul görünmesine sebep olabilir bu yüzden cildinizin biraz  losyanla  iyileştirilmiş olduğundan emin olun.

Kapatıcı uygulaması.Kapatıcı uygulamanın amacı, lekelerin bir sonucu olarak ortaya çıkan düzensiz cilt tonunu  yada koyu göz altlarını düzeltmektir. Göz altarınıza, herhangi kırmızı lekelerin, aknelerin üzerine, ve karanlık noktalara  kapatıcı sürmek için kapatıcı fırçası veya (temiz) parmak uçlarınızı kullanın. Karanlık noktalara uygulayın böylece yüzünüzün etrafında ki renksiz işaretleri önleyin.

Bir kat fondöten uygulayın.Birkaç tane fondöten uygulama yolu vardır ama genellikle aynı şekilde uygulanırlar. Likit, krem ve pudra fondötenlerin hepsi zaten uyguladığınız kapatıcı ile doğal cilt tonunu karıştırmaya çalışır hatta tamamen aynı cildi oluştururlar. Yüzünüzün bütünlüğü  için fırça kullanın, gerekirse boynunuza ve kulak memenize de uygulayın. Fondöteninizin kendi cilt tonunuzla aynı olması gerektiğini unutmayın, daha açık yada daha koyu olmamalıdır. Kapatıcı sürdüğünüz yerlerin fondötenle üstünden geçmeniz gerekir.

 • İnatçı lekeleri  kapatmak için ekstra bir kapatıcı fırça kullanabilirsiniz.
 • Sıvı  fondöten, parmak uçlarınızla uygulanabilmesine rağmen bu cildinizin bakterileri tanıması için daha olasıdır.

Temel  fondöten düzenlemesi.Bu adım isteğe bağlıdır, ama eğer  uzun ömürlü makyaj için uğraşıyorsanız  kapatıcı ve fondöteninizin akmaması için pudra kullanabilirsiniz. Nötr veya eşleşen toz içinde bütün yüzü kapsayacak şekilde  büyük ve kabarık bir fırça kullanın. Eğer sıvı fondöten kullanıyorsanız bu adım özellikle önemli yada kullanışlı, fondöteni eşitlemeye  ve  parlak görünümü silmeye yardımcı olacak.

Aydınlatıcı uygulaması.Fondöten karışımı ile artık yüzünüzün  renksiz ve  düz görünmesi olasıdır çünkü tek tip kontür kullandınız. Ayrıca derinlik sağlamak için vurgular ve gölgelemeler ile yanılsama yaratmak gerekir. Yüzünüzde derinlik sağlamak için, gözlerinizin iç köşelerine, kaşlarınızın altına, yüzünüzün merkezine ve elmacık kemiklerinizin üzerine  krem yada toz aydınlatıcı kullanın. Bu yüzünüzün daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

 • Mükemmel vurgulama için kaşlarınızın içine, elmacık kemiklerinize ve alnınıza kadar bir 3 şekli oluşturun.
 • Aydınlatıcı uygulamak için parmaklarınızı yada küçük bir aydınlatıcı fırça kullanabilirsiniz.

Kontur ile derinliği ekleme.Yüzünüzde kiaydınlığın tersine, gerçek cilt tonunundan  daha koyu birkaç tonu (bronzlaştırıcıdan farklı)  daha uzak veya minimize görünmesini istediğiniz bölgeleri şekillendirin. Genellikle, elmacık kemiklerinizin altına yanaklarınızın çukurlarına ve burnunuzun üzerine kontur uygulamalısınız. Böylece  yüzünüz daha ince, uzun ve fondotensiz, doğal, aydınlık görünecek.

Allık sürme.Yüzü  hazırlamanın son adımı yanaklarınıza allık sürmek. Herkesin yanakları  bir miktar renk içerir, ama bu renk herkes için farklıdır.  Allığınızı yanağınızda oluşan elmanın üzerine uygulayın (gülümsediğinizde oluşan yuvarlak kısım). Çok kırmızı olmasın, sadece doğal tazelemeye  yeterli olacak kadar uygulayın.

Kaşlarınızı doldurun. Bu adım kaşlarınızın dolgunluğuna bağlıdır, ama genellikle ince ve seyrek kaşlılara tavsiye edilir. Doğal saç renginize uygun bir kaş kalemi veya pudrası seçin. Kaşlarınızın kenarlarını çizerek başlayın ve bir parça renk ile içini doldurun. Tüylerinizle aynı yöne , saçınızın görünümünü taklif ederek kısa darbeler kullanın.

Bölüm 2.3: Göz Makyajı Uygulaması

Bir göz farı astarı uygulayın. Bu başka bir ders, ama gözfarı astarı sayesinde göz farı daha  kalıcı olacaktır. Eğer bu olmadan farınızı sürerseniz, göz farı kaybolabilir yada daha yağlı hale gelir ve  birkaç saat sonra göz kapaklarınızda kırışıklıklar toplandığını farkedebilirsiniz. Kırışıkların üzerine kirpiklerinizizn köklerinden onu karıştırmamak ve astarı kurulamak için parmaklarınızı kullanın.

Göz farınızı sürün.Göz farı sürmenin bir sürü yolu olmasına rağmen rn basit ve klasik yolu  göz kapağı üzerine tek renk uygulamaktır.  Göz kapağınıza far uygulamak için bir göz farı fırçası kullanın, göz kapağınızın merkezinden başlayın ve dışarıya kadar ilerleyin. Şekillendirmede sert çizgileri önlemek için, sizin kırışık ve gözlerinizin iç-dış köşelerine doğal cilt tonunuza yakın far uygulayın.  Biraz dramatik görünmek istiyorsanız , ikinci koyu renk göz farını ile üstte bulunan kirpik çizgisinin üzerinden kirpik çizgisinin 1/3ü kadar uygulayın.

 • Farınız asla tüm kaşınız kadar olmamalı, ve kaş sonuna kadar uzanmamaladır.( eğer çok dramatik bir görüntü için uğraşmıyorsanız.)
 • Gözfarı  karışım olabilir, alt kirpikleri genişletmek için dikkatlice alt kirpiklere sürebilirsiniz.
 • Eğer çok renkli gözfarı kullanacaksanız, her zaman renklerin uyumundan emin olun.

Göz kalemi uygulaması.Göz kaleminin amacı dolgun bir kirpik illüzyonu sağlamaktır bu yüzden kirpiklerinize uygulamak için doğal saç renginizle benzer bir  renk seçin (yada sarışınsasınız kahverengi). Lekeli bir görünüm için, göz kalemi ve ya düz ve prüzsüz  görünüm  için krem yada sıvı gözkalemi kullanın. Eğer isterseniz, sonunda biraz yukarı ve dışarı doğru çizgi çizebilirsiniz yada sadece içeriden kirpik çizgisini takip edebilirsiniz.

 • Alt kirpik çizgisine göz kalemi, yalnızca özel durumlarda yapılmalıdır, bu diğer göz kaleminden daha koyu ve biraz daha yapay bir görünüm verir.
 • Rahat hissediyorsanız, sıkı-göz, göz kalemini göz kapağı üzerinde kullanarak aster yapmayı deneyin.

Maskara ile bitirin.Göz makyajını  tamamlamak için gözleri kapatmak ve biraz maskara gerekir.  Nasıl görünmek istediğinize göre seçebileceğiniz birkaç maskara vardır; kısa kirpikler istiyorsanız, uzunlaştırıcı maskara kullanın, yada hafif kirpikler istiyorsanız, hacim veren maskara kullanın. Fırçayı bir kez daldırın ve hafifçe üzerinde ki fazlalıkları kağıt havlu ile silin. Aşağıya doğru bakarak maskarayı kirpiklerinize yukarı doğru uygulayın. İç taraftan başlayın ve dışarıya doğru sürün.  Gözlerinizin ikisine de kuruduktan sonra iki kay uygulayın.

 • Maskara sürerken fırçayı hareker ettirin, bu sadece alt katman yerine kirpikler arasında kat sağlamaya yardımcı olacaktır.
 • Asla maskara fırçanızı maskaranın içine bastırıp çıkarmayın bu hava keselerine neden olur.
 • Kirpiklerinizin altına bir kar daha maskara sürebilirsiniz, ama bu gözlerinizin daha koyu görünmesine sebep olur; bazı insanlar bundan kaçınırlar.
 • İki kattan fazla maskara uygulamaktan kaçının, bu doğal görünümü uzaklaştıracak ve aşırı kalın, daha az doğal bir görünüm verir.
 • Maskara katmanlar arasına bebek pudrası uygulamak iyi bir makyaj hilesidir; bu kirpiklerinizi biraz daha hacimli ve uzun yapacaktır.

PART 3.3: DUDAKLARINIZI RENKLENDİRMEK

Dudaklarınızı pürüzsüzleştirin. Dudak balmı, primer ve sealer sürün. Bu dudaklarınızdaki ürünün daha fazla kalmasına ve daha canlı görünmesine yardımcı olur. Üstelik, kim yumuşak dudakları tercih etmez ki? İyi bir balm yada merhem ruj, parlaklıklığınındökülmesini  günün devamında  engeller.

Dudak kalemi uygulaması.  dudak renginizle eşleşen bir dudak kalemi ile bir satır çizin. Dudak kalemi ile dudaklarınızı keskinleştirin ve dudağınızın etrafında doğal bir çizgi çekin. Dudağınızı ana hatlarıyla belirleyerek, dudağınızdaki boşlukları kalem kullanarak doldurun. Bu dudakların renk ve dokusunu hazırlar ve daha kolay ruj yada parlatıcı sürmenizi sağlar.

Fırça ile ruj yada parlatıcı sürmek.Bir ruj yada parlatıcı seçerek dudaklarınızın üzerinden geçin; doğal bir görünüm için ten rengi gölge yada daha kalın bir görünüm için parlak bir renk tonu seçin. Dudağınızın merkezinden başlayın ve dışına kadar sürün. Dudağınızın köşelerine uyguladığınızdan emin olun böylece aşırı veya dudağınızın dışına taşırmadan  sürebilirsiniz. Dişinize herhangi bir ruj değmesini önlemek için, işaret parmağınızı ağzınıza götürün ve hızlıca lekeyi çıkarın; herhangi aşırı renk uygulaması ve  daha sonra dişlerinize ruj bulaştırmaktan kaçının.

 1. Görünüşünüzü tamamlayın.Makyajınız,  dudak makyajının tamamlanması ile sona erdi! Kendinizden emin olmak için bir şans verin herhangi bir leke yada dağınık yumuşak bir fırça ile kaldırılması gereken  kaş  olmasın. Herhangi bir hata yaptıysanız, makyaj temizleyici bastırılmış bir pamukla onları temizleyin.

Kaynak: wikihow.com

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

Makyaj günümüz toplumunda  resmi  bir gecede, iş yerinde yada  gün içinde bir şeyler için yapılan ortak bir yeri vardır. Fakat; kozmetik dünyasına yeni başlayanlardansanız, kendinizi sonsuz makyaj çeşitleri ve stilleri  içince kaybedebilirsiniz. Şanslısınız ki, makyaj yapmayı, temek makyaj ürünlerini ve bunları kullanmayı öğrenmek  çok zor değil,.

Bölüm 1.3: Yüzünüzü Makyaja Hazırlamak

 • Bütün eski makyajınızı  temizleyin. Makyaj yaptığınız zaman, temiz bir paletle başlamalısınız. Bu nedenle son gece  uykudan kalmış  olan makyajınızı temizleyin yada yüzünüzü günün erken saatlerinde yıkayın. Eğer akşamdan kalma makyajınızın üzerine yenisini yapmayı denerseniz sonunda topaklanmış  ve daha yapay  bir görüntünüz olur. Makyajı temiz yüze uygulayın.Tüm makyaj kalıntılarından kurtulmak için iyi bir makyaj temizleyici ya da hafif bir bebek yağı kullanabilirsiniz.
 • Her zaman günün sonunda makyajınızı temizlemeyi aklınızdan çıkarmayın; makyajla uyumak gözenekleri  tıkayabilir, leke ve kırışıklıklara neden olabilir.

Yüzünüzü yıkayın.Eski makyajınızı temizleme sebebinizle aynı  olarak, yüzünüzü yıkamalısınız; yüzünüzü yağ ve terden arındırmak saatler sonra da daha taze ve canlı bir görüntü verebilir. Yüzünüzü yıkarken nazikçe hafif bir yüz-temizleme kullanın, bütün bakterilerin ölmesi ve derinin ölü hücrelerden arınması için bir dakika kadar bekleyin. Son olarak bir yüz nemlendirici uygulayın. kuru  bir cilt ile başlamak yüzünüzün pul pul görünmesine sebep olabilir bu yüzden cildinizin biraz  losyanla  iyileştirilmiş olduğundan emin olun.

Kapatıcı uygulaması.Kapatıcı uygulamanın amacı, lekelerin bir sonucu olarak ortaya çıkan düzensiz cilt tonunu  yada koyu göz altlarını düzeltmektir. Göz altarınıza, herhangi kırmızı lekelerin, aknelerin üzerine, ve karanlık noktalara  kapatıcı sürmek için kapatıcı fırçası veya (temiz) parmak uçlarınızı kullanın. Karanlık noktalara uygulayın böylece yüzünüzün etrafında ki renksiz işaretleri önleyin.

Bir kat fondöten uygulayın.Birkaç tane fondöten uygulama yolu vardır ama genellikle aynı şekilde uygulanırlar. Likit, krem ve pudra fondötenlerin hepsi zaten uyguladığınız kapatıcı ile doğal cilt tonunu karıştırmaya çalışır hatta tamamen aynı cildi oluştururlar. Yüzünüzün bütünlüğü  için fırça kullanın, gerekirse boynunuza ve kulak memenize de uygulayın. Fondöteninizin kendi cilt tonunuzla aynı olması gerektiğini unutmayın, daha açık yada daha koyu olmamalıdır. Kapatıcı sürdüğünüz yerlerin fondötenle üstünden geçmeniz gerekir.

 • İnatçı lekeleri  kapatmak için ekstra bir kapatıcı fırça kullanabilirsiniz.
 • Sıvı  fondöten, parmak uçlarınızla uygulanabilmesine rağmen bu cildinizin bakterileri tanıması için daha olasıdır.

Temel  fondöten düzenlemesi.Bu adım isteğe bağlıdır, ama eğer  uzun ömürlü makyaj için uğraşıyorsanız  kapatıcı ve fondöteninizin akmaması için pudra kullanabilirsiniz. Nötr veya eşleşen toz içinde bütün yüzü kapsayacak şekilde  büyük ve kabarık bir fırça kullanın. Eğer sıvı fondöten kullanıyorsanız bu adım özellikle önemli yada kullanışlı, fondöteni eşitlemeye  ve  parlak görünümü silmeye yardımcı olacak.

Aydınlatıcı uygulaması.Fondöten karışımı ile artık yüzünüzün  renksiz ve  düz görünmesi olasıdır çünkü tek tip kontür kullandınız. Ayrıca derinlik sağlamak için vurgular ve gölgelemeler ile yanılsama yaratmak gerekir. Yüzünüzde derinlik sağlamak için, gözlerinizin iç köşelerine, kaşlarınızın altına, yüzünüzün merkezine ve elmacık kemiklerinizin üzerine  krem yada toz aydınlatıcı kullanın. Bu yüzünüzün daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

 • Mükemmel vurgulama için kaşlarınızın içine, elmacık kemiklerinize ve alnınıza kadar bir 3 şekli oluşturun.
 • Aydınlatıcı uygulamak için parmaklarınızı yada küçük bir aydınlatıcı fırça kullanabilirsiniz.

Kontur ile derinliği ekleme.Yüzünüzde kiaydınlığın tersine, gerçek cilt tonunundan  daha koyu birkaç tonu (bronzlaştırıcıdan farklı)  daha uzak veya minimize görünmesini istediğiniz bölgeleri şekillendirin. Genellikle, elmacık kemiklerinizin altına yanaklarınızın çukurlarına ve burnunuzun üzerine kontur uygulamalısınız. Böylece  yüzünüz daha ince, uzun ve fondotensiz, doğal, aydınlık görünecek.

Allık sürme.Yüzü  hazırlamanın son adımı yanaklarınıza allık sürmek. Herkesin yanakları  bir miktar renk içerir, ama bu renk herkes için farklıdır.  Allığınızı yanağınızda oluşan elmanın üzerine uygulayın (gülümsediğinizde oluşan yuvarlak kısım). Çok kırmızı olmasın, sadece doğal tazelemeye  yeterli olacak kadar uygulayın.

Kaşlarınızı doldurun. Bu adım kaşlarınızın dolgunluğuna bağlıdır, ama genellikle ince ve seyrek kaşlılara tavsiye edilir. Doğal saç renginize uygun bir kaş kalemi veya pudrası seçin. Kaşlarınızın kenarlarını çizerek başlayın ve bir parça renk ile içini doldurun. Tüylerinizle aynı yöne , saçınızın görünümünü taklif ederek kısa darbeler kullanın.

Bölüm 2.3: Göz Makyajı Uygulaması

Bir göz farı astarı uygulayın. Bu başka bir ders, ama gözfarı astarı sayesinde göz farı daha  kalıcı olacaktır. Eğer bu olmadan farınızı sürerseniz, göz farı kaybolabilir yada daha yağlı hale gelir ve  birkaç saat sonra göz kapaklarınızda kırışıklıklar toplandığını farkedebilirsiniz. Kırışıkların üzerine kirpiklerinizizn köklerinden onu karıştırmamak ve astarı kurulamak için parmaklarınızı kullanın.

Göz farınızı sürün.Göz farı sürmenin bir sürü yolu olmasına rağmen rn basit ve klasik yolu  göz kapağı üzerine tek renk uygulamaktır.  Göz kapağınıza far uygulamak için bir göz farı fırçası kullanın, göz kapağınızın merkezinden başlayın ve dışarıya kadar ilerleyin. Şekillendirmede sert çizgileri önlemek için, sizin kırışık ve gözlerinizin iç-dış köşelerine doğal cilt tonunuza yakın far uygulayın.  Biraz dramatik görünmek istiyorsanız , ikinci koyu renk göz farını ile üstte bulunan kirpik çizgisinin üzerinden kirpik çizgisinin 1/3ü kadar uygulayın.

 • Farınız asla tüm kaşınız kadar olmamalı, ve kaş sonuna kadar uzanmamaladır.( eğer çok dramatik bir görüntü için uğraşmıyorsanız.)
 • Gözfarı  karışım olabilir, alt kirpikleri genişletmek için dikkatlice alt kirpiklere sürebilirsiniz.
 • Eğer çok renkli gözfarı kullanacaksanız, her zaman renklerin uyumundan emin olun.

Göz kalemi uygulaması.Göz kaleminin amacı dolgun bir kirpik illüzyonu sağlamaktır bu yüzden kirpiklerinize uygulamak için doğal saç renginizle benzer bir  renk seçin (yada sarışınsasınız kahverengi). Lekeli bir görünüm için, göz kalemi ve ya düz ve prüzsüz  görünüm  için krem yada sıvı gözkalemi kullanın. Eğer isterseniz, sonunda biraz yukarı ve dışarı doğru çizgi çizebilirsiniz yada sadece içeriden kirpik çizgisini takip edebilirsiniz.

 • Alt kirpik çizgisine göz kalemi, yalnızca özel durumlarda yapılmalıdır, bu diğer göz kaleminden daha koyu ve biraz daha yapay bir görünüm verir.
 • Rahat hissediyorsanız, sıkı-göz, göz kalemini göz kapağı üzerinde kullanarak aster yapmayı deneyin.

Maskara ile bitirin.Göz makyajını  tamamlamak için gözleri kapatmak ve biraz maskara gerekir.  Nasıl görünmek istediğinize göre seçebileceğiniz birkaç maskara vardır; kısa kirpikler istiyorsanız, uzunlaştırıcı maskara kullanın, yada hafif kirpikler istiyorsanız, hacim veren maskara kullanın. Fırçayı bir kez daldırın ve hafifçe üzerinde ki fazlalıkları kağıt havlu ile silin. Aşağıya doğru bakarak maskarayı kirpiklerinize yukarı doğru uygulayın. İç taraftan başlayın ve dışarıya doğru sürün.  Gözlerinizin ikisine de kuruduktan sonra iki kay uygulayın.

 • Maskara sürerken fırçayı hareker ettirin, bu sadece alt katman yerine kirpikler arasında kat sağlamaya yardımcı olacaktır.
 • Asla maskara fırçanızı maskaranın içine bastırıp çıkarmayın bu hava keselerine neden olur.
 • Kirpiklerinizin altına bir kar daha maskara sürebilirsiniz, ama bu gözlerinizin daha koyu görünmesine sebep olur; bazı insanlar bundan kaçınırlar.
 • İki kattan fazla maskara uygulamaktan kaçının, bu doğal görünümü uzaklaştıracak ve aşırı kalın, daha az doğal bir görünüm verir.
 • Maskara katmanlar arasına bebek pudrası uygulamak iyi bir makyaj hilesidir; bu kirpiklerinizi biraz daha hacimli ve uzun yapacaktır.

PART 3.3: DUDAKLARINIZI RENKLENDİRMEK

Dudaklarınızı pürüzsüzleştirin. Dudak balmı, primer ve sealer sürün. Bu dudaklarınızdaki ürünün daha fazla kalmasına ve daha canlı görünmesine yardımcı olur. Üstelik, kim yumuşak dudakları tercih etmez ki? İyi bir balm yada merhem ruj, parlaklıklığınındökülmesini  günün devamında  engeller.

Dudak kalemi uygulaması.  dudak renginizle eşleşen bir dudak kalemi ile bir satır çizin. Dudak kalemi ile dudaklarınızı keskinleştirin ve dudağınızın etrafında doğal bir çizgi çekin. Dudağınızı ana hatlarıyla belirleyerek, dudağınızdaki boşlukları kalem kullanarak doldurun. Bu dudakların renk ve dokusunu hazırlar ve daha kolay ruj yada parlatıcı sürmenizi sağlar.

Fırça ile ruj yada parlatıcı sürmek.Bir ruj yada parlatıcı seçerek dudaklarınızın üzerinden geçin; doğal bir görünüm için ten rengi gölge yada daha kalın bir görünüm için parlak bir renk tonu seçin. Dudağınızın merkezinden başlayın ve dışına kadar sürün. Dudağınızın köşelerine uyguladığınızdan emin olun böylece aşırı veya dudağınızın dışına taşırmadan  sürebilirsiniz. Dişinize herhangi bir ruj değmesini önlemek için, işaret parmağınızı ağzınıza götürün ve hızlıca lekeyi çıkarın; herhangi aşırı renk uygulaması ve  daha sonra dişlerinize ruj bulaştırmaktan kaçının.

 1. Görünüşünüzü tamamlayın.Makyajınız,  dudak makyajının tamamlanması ile sona erdi! Kendinizden emin olmak için bir şans verin herhangi bir leke yada dağınık yumuşak bir fırça ile kaldırılması gereken  kaş  olmasın. Herhangi bir hata yaptıysanız, makyaj temizleyici bastırılmış bir pamukla onları temizleyin.
Güzel Makyaj Nasıl Yapılır 2019

Güzel Makyaj Nasıl Yapılır 2019

Related news

 • Pratik-cerceve
 • Selfie fotoğraflarında zayıf görünme tüyoları
 • En Yeni ve En Beğenilen Kozmetik Ürünler
 • Obez çocuğun diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • Ense Kökünde Sivilce Nedenleri

 • Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır


  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır

  Güzel Makyaj Nasıl Yapılır