Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 2019

Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 2019

Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 95 17.01.2019, 18:50

Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme

Görünüş ile çalışmak usta eller olmalıyüksek kaliteli kozmetik ürünleri kullanarak, bu nedenle, bu şehirdeki çekirge ve misafirlerin yorumlarıyla derecelendirilmiş olan güzellik salonları (Saransk) listesine dahil olduk. En popüler, şık ve uygun fiyatlı yerlerin birçoğu bu listede bulunabilir.

Saransk'in merkezindeki popüler salonlar

 • Berber dükkanı "Monroe". Burada bir kadın, erkek saç ve manikür, pedikür yapabilirsiniz. Resepsiyon randevu ile yapılır. Adres: alışveriş merkezi "Versailles", Kommunisticheskaya st., 35.
 • "Gülümse". Çok çeşitli üst düzey kuaförlük hizmetleri sunmaktadır. Burada ayrıca sertifikalı bir makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. Salon uzmanları sürekli eğitim ve kurslar geçirirler. Adres: Lenin Caddesi, 13
 • Kuaför Barabas berberpopülerlik derecelendirmesinde ilklerden biri. Bu çalıştayın ziyaretçileri, özellikle atmosfer, müşteriler ve fiyatlar ve kalite gibi müşterilerle ilgili personelin, uygun fiyatların ve hizmet kalitesinin ne kadar önemli olduğunu belirtiyorlar. Uzman bir profesyonel erkek stüdyosu (saç kesimi ve tıraş) var. En yeni teknolojilere sahip üst düzey stilistler var. Adres: Lenin Caddesi, Bina 1.
 • Kuaför Clouse belle 10 ila 22 arasında çalışıyor.00. Modern teknolojileri ve yüksek kaliteli sarf malzemeleri kullanırlar. Salon, alışveriş ve eğlence merkezi "Ogarev Plaza" binasında yer almaktadır. Adres: Bogdana Khmelnitsky Caddesi, 28.

Güzellik mağazaları Saransk

Kaliteli masaj alabileceğiniz yerlerOlumlu duygular, şüphesiz, masaj güzellik salonları (Saransk). Şehir merkezi, çeşitli işyerleri ve her türlü stüdyo ile doludur, ancak unutulmaz bir atmosfere sahip özel ürünler vardır.

 • "Tay masajı". Sırt, yüz, el, ayakların çeşitli masaj çeşitleri vardır. Salon iyi eğitimli profesyonel ve sertifikalı ustalara sahiptir. Burada bir dizi hizmet alabilirsiniz. Müşteriler için bir çay odası bulunmaktadır, bunlar mükemmel bir rahatlatıcı iç mekânla çevrilidir. Adres: 15 Kommunisticheskaya Caddesi.
 • Thai SPA. Stres ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olacak, uzmanlar etkili bir program seçecekler. Salonda bulabilirsiniz: Komünist, 59.

Güzellik mağazaları Saransk

Çok çeşitli hizmetlere sahip moda stüdyoları

Yeni modalar, modern teknikler, son moda trendler temelinde kuaförlük sanatı moda stüdyoları ve ilerici güzellik salonları (Saransk) tarafından temsil edilmektedir.
"Infiniti", her türlü hizmeti yüksek seviyede sağlar: kuaför, manikür ve diğer güzellik bakımları, bir solaryum var. Adres: 25 Kommunisticheskaya Caddesi.

Salon "Selena" kuaförlük hizmetleri sunmaktadırkozmetoloji, manikür, pedikür, tırnak uzatma, ağda, saç laminasyon, shugaring, ayna turbosolarium. Hemen bir güzellik uzmanı olarak çalışır. Adres: 54 Kommunisticheskaya Caddesi.

V & S bir kuaför ve dikey bir solaryumdur. Bogdan Khmelnitsky Caddesi, 35 adresinde yer almaktadır. Milenyum Meydanı'nın yakınında yer almaktadır.

"Altın Yusufçuk" her türlü harcıyorkuaförlük hizmetleri, solaryum, masaj odası vardır. Uzun yılların tecrübesi ile stilistler, güzel akşam ve düğün saç stilleri yapmak, her türlü kuaförlük hizmeti vermektedir. Adres: 10 Kommunisticheskaya Caddesi.

Güzellik mağazaları Saransk Güney-Batı

Premium sınıfın salonları

Hoş bir üst düzey hizmet alındost deneyimli ustalar ile rahat çağdaş ayarı, bu tür ziyaretçileri hassas hedefleyen tüm VIP misafirler ve biz aşağıda tarif güzellik salonları (Saransk), diliyorum.

 • "Christina": Burada kuaför, manikür, pedikür, her türlü kuaför hizmeti, profesyonel bir makyaj sanatçısı bulacaksınız. Stüdyo, evrensel ustaları tecrübe etti, kaliteli malzemelerle çalışıyor, faydalı indirimler sunuyor, uygun fiyatlara sahip. Adres: Kommunisticheskaya Caddesi, 36.
 • "Edem" - her türlü profesyonel hizmet (erkek, kadın), makyaj (akşam, gündüz), tırnak servisi, müşteriler için hoş indirimler. Adres: Komünist, 8.
 • Güzellik Zakolichny Atölyesi. Burada, son trendlere dayanarak saç bakımı konusunda tavsiyelerde bulunabilen ve herhangi bir prosedürü niteliksel olarak yapan yüksek dereceli yüksek lisans ustaları vardır. Adres: Proleter, 106.
 • Yana Lyutova'nın atölyesi kadınlar için bir hizmettir.erkek usta, saç bakımı. Kuaför birinci sınıf bir malzeme ile çalışır, müşterilere indirimler verir, hoş ve konforlu bir modern iç ve profesyonel ustalara sahiptir. Adres: Proletarskaya Caddesi, 25.
 • "Vintage". Stüdyo, spor salonunun yakınındaki şehrin merkezi bölgesinde yer almaktadır. Burada hoş bir temiz iç ve iyi huylu ve güler yüzlü personel bulacaksınız. Adres: Lenin Caddesi, 17.
 • Güzellik laboratuvarı Jolielab: kirpik uzantıları, şeker depilasyonu, high-end kuaförler, hediye sertifikaları. Volgograd, 73 adresinde yer almaktadır.

Bütçe salonları

Mevcut güzellik salonları (Saransk), güneybatı:

 1. Siyah Beyaz, kuaförlük hizmeti veren bir stilist makyaj sanatçısıdır. Adres: Marina Raskova Caddesi, Bina 30.
 2. "Sevgilim." Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler, 200 ruble'den kadınlar için saç kesimi. Adres: Prospekt 50, Oktyabrya'ya 7.
 3. Kuaför "Darina". Güler yüzlü personel, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet. Adres: 99 Polezhaev Caddesi.

Güzellik salonları Saransk, puan

Ucuz güzellik salonları (Saransk), Svetotekhstroy bölgesi:

 1. "Adishi" (Kovalenko, 55, bina 2): bina, spa bakımı, manikür, pedikür.
 2. "Lyudmila" (Kovalenko, 33): kozmetik, kuaför, vb.
 3. Merkezi "Podyum" (Kovalenko, 50): kuaför ve manikür servisi.

Bütçe güzellik salonlarına (Saransk) ihtiyacınız varsa, Himmash bölgesi aşağıdakileri sunar:

 1. "Sandra Güzellik" (Volgograd, 124). Kadın saç kesimi - 280 ruble, erkek - 150 ruble.
 2. Kuaför salonu "Güzellik" (Ekim 70, 70 yıllık izahname). Solaryum var.

Oktyabrsky bölgesi:

 1. "Coquette" - 100 ruble arası hizmetler. Prospect 70 yaşında, 63 yaşında.
 2. Treis - makyaj stüdyosu, kirpik uzatma ve kaş düzeltme servisi. Volgograd, 77.

Müşteri Desteği

Saransk karamelinde hala var. Burada saç kesimi ve şekillendirme yapılır, bu salonun ziyaretçileri personelden, hizmet kalitesinden ve fiyatlardan çok memnundur. Ulyanov bulunan Saransk güney batısında 87. Güzellik "Stil", kullanıcılarından çok iltifat yorumu değildir: bunlar yüksek fiyatlar ve kuaförler profesyonelliği eksikliğinden şikayetçi. Ekim, 36. 50 yıllık ev Salon "Natasha" hangi ziyaretçilerin görüşüne göre, location çalışmıyor caddesi üzerinde ve yüksek fiyatlar ve düşük kaliteli hizmet vardır, sen bir cadde üzerinde Ekim 11 50 yıllık bulacaksınız.

Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 2019

Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 2019

Related news

 • Muffin Kalıplarında Çıtır Poğaçalar
 • Deniz Zeyrek ve Ahu Özyurtun CNN Türkteki görevlerine son verildi
 • Son Eklenen Videolar

 • Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 86

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme


  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 79

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 31

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 75

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 55

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 46

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 89

  Güzellik Salonları (Saransk): Değerlendirmelere göre değerlendirme 97