Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısıGabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı


Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 37 23.01.2019, 21:25

Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. "Wild Angel" dizisinin başarısı,

Gabriela Sari - Arjantin'den oyuncu. Gloria'nın "Vahşi Melek" deki rolünün ardından profesyonel dramatik sanat ve şarkı söyleme.

Biyografi ve aktrisin kariyeri

gabriela sariOyuncu 3 Eylül 1976'da doğdu. 15 yaşındayken, televizyon ekranlarına girme ve ünlü olma hayalini gerçekleştirmeye başladı. İlk denemeler başarısız oldu. Ya o dökümleri geçmedi, ya da katılımı ile sahneler düzenleme sırasında kesildi.

1998 yılında "Kazablanka" dizisinin bölümünde oynadı ve Gloria'nın "Wild Angel" adlı projesinde ikincil rolünü üstlendi. Bu film sayesinde oyuncu ünlü oldu.

1999'dan beri filmografi:

 • "İyi komşular."
 • "Doktorlar-2."
 • "Ebedi Görev"
 • "099 merkezi".
 • "Köpüklü aşk"
 • İsa mirasçıdır.
 • "Arjantinli gümrükler."
 • "Aşkım"
 • "Buradaki patron kim?"
 • "Merzavka".
 • "Hayatının adamı."
 • "Aşktan bahset" ve diğerleri.

"Vahşi Melek" in Gabriela Sari

Bildiğimiz isimuluslararası kiralama. Orijinal versiyon cesur bebek. Plot, açık ve gizli kavgalar yırtılmış zengin Di Carlo ailesini anlatıyor. Bu evde, bir manastır barınağından bir yetim olan Milagros (Natalia Oreiro) adlı genç bir kızın kendisine geldiği yer burası. Hizmetçi olarak alındı ​​ve tüm kaprislerin net bir şekilde yerine getirilmesini bekliyordu.

Ama genç isyan baş aşağı dönerAilenin tüm gelenekleri. O, özgür bir insan, adalet ve dürüstlük için tutkulu bir savaşçı. Millie'nin en iyi arkadaşları, hizmetçi Gloria (Gabriela Sari) ve Lina (Victoria Onetto). Kızlar birlikte dans etmek ve inanılmaz maceralar yaşamak için yerel bir kulübe giderler. Millie, usta Ivo'nun (Facundo Arano) oğluna aşık olur ve çok partili filmin finalinde evlenirler.

Vahşi Melek'in başarısı

Latin Amerikalı aktrisler"Wild Angel" devam eden ilk seri değilRus televizyonu. Ancak zamandaki popülerliği, diğer çok katmanlı film üretim filmlerinin başarısını aşıyor. Gençlik izleyicilerinde bu başarının sırrı. Genç seyirciler için tasarlanmış, ana karakterler çok genç ve nesillerinin ruhuna yakın problemlerini çözüyorlar.

İkinci şart ise olay dizisidir.arsa sürecinde enerjik yaşam. Her şey hızlı bir şekilde, gereksiz bir yansıma olmadan gerçekleşir, kahramanlar problemleri sırayla değil, bir diğerinde uygulanır ve neredeyse anında çözülür. Serinin tüm mevsimleri, 2-4 yıllık bir zaman aralığı gösterir. Latin Amerika projesi için bu, pek çok film üzerinde düşünürsek, eylemin birkaç on yıl sürdüğü bir şey değildir.

Ve son şart, belki de ana şey olarak adlandırılabilir, mizahi bir sapmadır. Oyuncular diyalogları, hem genç nesile hem de yaş seyircisine açık olan şakalarla doludur.

Rus izleyicinin sevgisi

vahşi melekLatin Amerikalı aktrisler Ruslara yakınmizaç ve eylemlerin samimiyeti. Bu yüzden yabancı TV dizileri popülaritemizin tadını çıkarır. Herkes ekranlarımızda ortaya çıkan ilk filmlerin heyecanını hatırlıyor: “Köle Izaura”, “Zengin de ağlamak”, “Yaban gülü”, “Korolek-birdie şarkı söyleme”, “Santa Barbara”, “Klon”. Bu projeler, izleyicimizi yıllardır izleyebileceğiniz aşk serileri türüne tanıttı.

"Santa Barbara" filmi 20 yıldan uzun bir süredir Rusya'daydı ve aktörler hemen hemen her ailenin üyesi oldular. Kuyrukta ve yoldaki dükkanlarda, kahramanlar ve alçı sık sık değişimleri tartışıldı.

Veronica Casto izleyicimize çok düşkündü ki Rusya'ya bir tur için çağrıldı ve her şehirde alkışlarla karşılandı. Hatta MMM reklamında da rol aldı ve Rusça'da birkaç cümle öğrenildi.

Şarkı turunda Natalia Oreiro, “Wild Angel” dizisinden şarkılar ve şarkıcının diğer hitlerini içeren bir program ile St. Petersburg ile başlayan bütün ülkeyi gezdi.

Facundo Arana, anavatanımızın başkentini çoktan ziyaret etti.karısı ile bir turist olarak. O imza istemek ve fotoğraflandı olmak istiyorum, sokakta tanıdığını gerçekten şaşırdım. Bu durum, sanatçıyı 2016 yılında gerçekleşmesi gereken kendi grubuyla bir tur fikrine itti.

Gabriela Sari, Rusya'da değildi, ancak bir röportajda bu ülkede şöhret özellikle ona ve hoşuna sevgili olduğunu itiraf etti. İzleyicinin fikrini takdir ediyor ve rollerinin sevgi ve tanınırlığı için minnettar.

Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısıGabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı

Related news

 • Balzamik sirke. Pişirmeye uygulamak
 • Yunan Diyeti Nasıl Yapılır
 • Çocuğa Alerji Testi Nasıl Yapılır Alerji Olan Çocuğa Ne Yapılmalı
 • Actovegin: kullanım talimatları

 • Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 64

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı


  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 63

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 5

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 76

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 54

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 20

  Gabriela Sari bir aktristir, bir şarkıcıdır. Wild Angel dizisinin başarısı 86