Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 2019

Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 2019

Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 28 01.02.2019, 17:37

"Galant Motors", Tyumen: salon hakkında yorumlar

Arabalar günlük hayatta vazgeçilmezdir.hayat. Daha fazla insan kişisel bir araç ediniyor. En iyisini özel bir mağazada yapın. Kural olarak, herhangi bir şehirde bir araba galerisi var, hatta bazen bir kaç tane var. Tyumen bir istisna değildir. Bu şehirde, birkaç markanın resmi bayisi olan ilk motor gösterisi nihayet açıldı. Bu yazıda, "Galant Motors" (Tyumen) otomatik şovu ayrıntılı olarak analiz edildi. Yorumlar ve fotoğraflar aşağıda sunulmaktadır.galant motorс тюмень yorumlar

Yeni ve kullanılmış otomobillerin satışına ek olarak, Galant Motors aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Bir araba kredisinin, araba satıcısına ait herhangi bir ortak bankaya uygun şartlarda kaydı;
 • araba geri dönüşümü;
 • uygun şartlarda arabaların acil satın alınması;
 • CASCO ve OSAGO programları kapsamında sigorta kaydı;
 • Trade-In programı kapsamında değişim;
 • mevcutlar arasında çok sayıda araba seçeneği sunuyor.

maliyeti

"Galant Motors" (Tyumen) müşteri yorumlarınıSunulan araçların değerinin kabul edilebilirden daha fazla olduğu sıklıkla belirtilmektedir. Aynı modellerin fiyatlarını ve benzer şirketleri karşılaştırırsanız, bu şirkette daha düşük olduğunu anlayabilirsiniz. Şirketin web sitesindeki araçların maliyeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, bunlar hakkında gerçek yorumlar da bulabilirsiniz. "Galant Motors" (Tyumen) adresi de kuruluşun resmi kaynağında bulunabilir.

Düşük fiyatlara rağmen, otomatik şov genelliklemüşterilerine çeşitli promosyonlar ve indirimler. Böyle bir eylem, geçen sene kaçmayan otomobillerin satışı. Bu modeller son zamanlarda üretilenlerden daha ucuzdur, ancak aralarında önemli bir fark yoktur.

motor gösterisi galant motorс тюмень yorumlar

Bazı potansiyel alıcılar buna inanmıyorBuradaki otomobillerin maliyeti, diğer benzer şirketlere göre daha ucuz ve bu konuda şüpheli yorumlar bırakıyor. Tyumen'deki "Galant Motors" salonunda, bu aslında durumdur. Bu arabaların fiyatlarını karşılaştırarak bundan emin olabilirsiniz.

Test Sürüşü

Birçok insan meyve almayı tercih ediyorMarkette değil, süpermarkette. Satıcılar, tüm potansiyel alıcılara belirli bir meyveyi denemeyecek olsalar bile, genellikle bir meyve verirler. Böylece, müşteri ürünü sevdiğini veya başka bir tane satın almak için daha iyi olup olmadığını anlayacaktır. Her durumda, satıcı için bir tür reklamdır, çünkü meyve satın alınmasa bile, kişi bu ürünün tadı hakkında soru soracak herkese söyleyecektir.

Test sürüşü benzer bir servistir. Sergi salonundaki sergi salonunun ilgisi arabaya binemez, ancak aslında bu modelin uygun olup olmadığını veya başka birisini bulmak daha iyi olup olmadığını anlamak zordur. Test sürüş hizmetinin tasarlandığı makinenin kontrol ve yüksek hızlı niteliklerini değerlendirmek içindir. Kural olarak, yaklaşık 15 dakika sürer. Bu süre zarfında, sürücü genellikle yoğun trafiğe sahip yol bölümlerini hariç tutan belirli bir güzergâhı geçmelidir. Şirket yöneticilerinin gerekli aracı hazırlaması için zamana sahip olması gerektiği için böyle bir hizmeti önceden kaydettirmek gerekir.

Ticari Program

Yeni bir araba almadan önce birçok insanönce eski olanı satmayı tercih ederim. Çeşitli kaynaklarda reklamlar yayınlayarak kendiniz yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bu oldukça uzun bir süreçtir, çünkü bir araba satın almak isteyenlerle buluşmak gerekir, ama sonunda, fikrini değiştirebilir. Ayrıca bu durumda, dolandırıcıların karşısına geçme riski vardır.salon Motorlar Tümen yorumlar Galant

Bu prosedürü kolaylaştırmak için, değerlendirmelere göre değerlendirmek,Tyumen salonda "Galant Motors" Ticaret-In programı için bir otomatik değişim servisidir. Satın almada indirim ile yeni bir araba için eski bir araba değişimi. Böylece, showroom'da yeni bir araba olarak ve kilometre ile satın alınabilir.

Program nasıl çalışır?

Başlangıçta, aracın sahibi kayıt olmalıdeğerlendirme. Bunu şirketin web sitesinde veya telefonla yapabilirsiniz. Başvurunun alınmasından sonra yöneticiler, bu prosedürün süresi içinde telefonla belirterek, arabalarını değerlendirmek isteyen kişi ile mutlaka iletişime geçmelidir. Bundan sonra, belirlenen günde, otomobil ile otomobil fuarına gelmeniz ve aracın yasal temizliğini doğrulamak için gerekli belgelerin listesi gereklidir.

Değerlendirme sonrası uzmanlar aranacakönerilen maliyet. Bir kişi onunla aynı fikirde değilse, değişim yapmayı reddedebilir. Kabul ederseniz, araba bayii çalışanları gerekli belgeleri hazırlar ve aracı kayıttan çıkarırlar. Ardından müşteri showroom'da sunulan yeni modellerden bir araç seçebilir. Otomatik çekicilerin yaptığı gibi teklif edilen makinenin maliyetini artırın, çünkü tüm kontroller özel ekipman üzerinde gerçekleştirilir.galant motorс тюмень yorumlar gerçek alıcılar

Değişim, kilometreli bir arabada da yapılabilir. Bu, sahibi bir araç satın almaktan çok daha güvenlidir, çünkü dolandırıcılara rastlayabilirsiniz. Araba satıcısı bunu hariç tutar. Bir koşuya sahip tüm arabalar, buraya geldiler, şasi ve güç ünitesinin kapsamlı bir incelemesinden geçirildiler. Ayrı bir belge belgeleri kontrol eder.

Sigortanın kaydı

"Galant Motors" içindeki tek otomatik şov değilTümen. Ancak, CASCO veya OSAGO programı kapsamında sigortaya başvurmanın önerildiği az sayıdaki yerlerden biridir. Şirketin müşterileri de bunu vurgulamakta ve tasarımın nispeten kısa bir süre sürdüğünü ileri sürmektedir. Araba bayisinin birçok müşterisi CASCO programı kapsamında sigorta yaptırıyor. Bu zorunlu bir prosedür değildir, ancak sürücüler bu nedenle bunun için fazla ödeme yapmayı tercih ederler ve sonra sakin olurlar. Satın alınan araçta bir şey olursa, sigorta şirketi zararlarını ödemekle yükümlü olacaktır. Kaza durumunda, CASCO'ya sahip olan sürücüye tazminat ödenir ve bu durumda kim olduğu önemli değildir - mağdur veya suçlu.

CASCO'ya ek olarak, araba showroomunda OSAGO düzenlenebilir. Bu program için otomatik sigorta birçok benzer kuruluşlarda sunulmaktadır. Çoğu zaman, MTPL, kilometreli otomobiller için verilir, çünkü servis ömründen dolayı arızalara ve arızalara en hassas oldukları için. Bir kaza veya mekanizma herhangi bir zamanda başarısız olabileceğinden, bu bir kazaya neden olabilir. Bu durumda, sigorta şirketi arabanın onarımına ilişkin ödemeyi geri ödeyecektir.

Otomatik Kredi

Tüm sürücüler bir araba almaya hazır değil.oldukça sorunlu tasarruf olarak, değeri bir kerede tüm ödeme. Bu müşteriler için, bir otomobilin kredi üzerinde mükemmel bir şekilde düzenlenmesi. Otomatik gösterisi "Galant Motorlar" Birçok marka otomobillerin resmi satıcısıdır. modellerin herhangi kredi satın alınabilir nedeni budur. Müşteri en uygun kredi programını seçebilir, şirketin yararı 25'ten fazla banka ile işbirliği yapar. Kredi işlemleri, Tyumen'de değil, başka yerlerde yaşayan müşteriler için özellikle uygun olan asgari bir zaman alır. Araba alım kredileri genellikle 2 saatten daha uzun sürer.galant motoros auto show tyumen hakkında gerçek yorumlar

Galant Motorları Motor Show'un avantajlarından biriKredi başvurularını uzaktan değerlendirmek de mümkündür. Bu müşteriden dolayı otomatik gösteriye gelip kredinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmesi gerekmiyor. Sadece kredinin onaylanmasından sonra şirkete gelmek, sorunu çözmek ve yeni arabaya geri dönmek gerekecek.

Müşterilerle personelin çalışma hızı

Galant Motorları Motor Show müşterileri genellikle kutlamakkendi çalışmalarında personelin çalışma hızını. Çoğu zaman, müşteriler şirketin çalışanlarının işlerini niteliksel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini iddia eder. Özellikle belgelerin kaydında dikkat çeken bu işlemin hızı sayesinde 2 saat boyunca yeni otomobil sahibi olmak mümkün.

Ancak, hız hakkında olumsuz geribildirimhizmet de bulunabilir. Bazı müşteriler, bir araç seçerken müdürün veya danışmanın uygun olmayabileceğini belirtmektedir. Ayrıca, showroom çalışanlarının neredeyse tüm iş gününü beklediklerini iddia edenler var. Olumsuz yorumlar bırakan müşterilerin bir başka kısmı, bazı durumlarda, belgelerin arabaya kaydedilmesinin çok uzun sürdüğünü gösteriyor.galant motorс тюмень adres yorumları

Galant Auto Show ile ilgili gerçek değerlendirmeleri okuduktan sonraMotorlar »(Tyumen), potansiyel müşteriler şirketin itibarından şüphe etmeye başlarlar ve bir araba satın almak için başka bir yer düşünürler. Ancak, tüm yorumlar güvenilir olmadığından, bu boşuna. Personel müşterilere oldukça hızlı hizmet veriyor, ancak yöneticilerin meşgul olduğu durumlar var ve biraz beklemek zorundalar. Tüm otomobil bayilerindeki belgelerin kaydedilmesi, oldukça karmaşık bir prosedür olduğu için, en az 40 dakika sürüyor.

Devlet Trafik Güvenliği Müfettişliğinde bir aracın kaydı

Herhangi bir araba kayıtlı olmalı veyakayıt olmak. Bu, aracın yasal olarak istismar edilmesinin yasak olduğu durumlarda, zorunlu bir şarttır. Bu prosedür oldukça zahmetli ve evrak ile eşlik ediyor. Yeni bir araba satın alma prosedürünü kolaylaştırmak için, "Galant Motors" şirketi tüm müşterilerini rekoru arabaya koymaya sunuyor. Böylelikle, şirketin yeni aracın sahibi tarafından kayıt altına alınmasının ağır kısmı. Bu sorun otomatik şov ile başa çıkacaksa, o zaman daha hızlı çözülecektir.

"Galant Motors" (Tyumen): Bir koşuda arabalarla ilgili gerçek müşteri yorumları

Arabaları satın alan müşterilerin büyük kısmıBu şirkette kilometre, memnun kalır. Alıcılar, otomobillerin şasi ve güç ünitesinde mükemmel durumda olduğunu not eder. Bununla birlikte, bazı anlarda çok mutlu olmayanlar da vardır, yani: bazı durumlarda gizlenmiş olan çeşitli arızalar ortaya çıkar. Ancak müşteriler, buna rağmen, presale hazırlık seviyesinin çok yüksek olduğuna dikkat çekiyor.

Galant Motors (Tyumen): yeni araba yorumu

Yeni araçların alıcıları da memnunedinimi. Çalışanlar, belgelerin yanı sıra arabanın teslim alınmasına yardım ettiklerini de belirtiyorlar. Bazı müşteriler, otomobilin maliyetinin rakiplerinkinden daha düşük olmasına dikkat ederken, diğerleri bunun tersini düşünüyor.galant motorс тюмень fotoğraf inceleme

Aynı maliyetin analizini yaparsakmodellerin, Galant Motorlarında fiyatların gerçekten daha düşük olduğu anlaşılmaktadır, bu nedenle hemen hemen tüm müşteriler memnun kalmaktadır. Ayrıca, birçok hediye aldığınızda farklı hediyeler sunar.

eksileri

Ama "Galant Motors" hakkında da olumsuz yorumlar var.(Tyumen). Nadirdirler ama birçoğu vardır. Bildiğiniz gibi, bir araba alırken, personel müşterilerine çeşitli hediyeler verir. Bazı alıcılar bu hediyelerin ucuz ve gereksiz olduğunu belirtiyor. Müşterilerin bir başka kısmı, kredinin oldukça uzun bir süre yayınlanması gerçeğinden memnun değil. Beklemek zorunda kalanlar Galant Motors oto bayisi (Tyumen) tarafından negatif olarak konumlandırılır. Kabinle ilgili yorumlar, en iyileri değiller. Bununla birlikte, bir otomobil satın alma ve dekorasyon prosedürünün oldukça karmaşık olduğu düşünülmelidir.

Sonuç

Geri bildirim ile değerlendirildiğinde, "Galant Motors" (Tyumen) bir araba satın almak için bir yer olarak düşünülebilir. Bununla birlikte, burada sunulan modellerin maliyetlerini rakiplerle karşılaştırmak daha iyidir.

Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 2019

Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 2019

Related news

 • Roca zemin ve kolye tuvaletleri: müşteri yorumları
 • Pokemon GO, Japonya Yüksek Mahkemesinin Gündeminde
 • Atom saati: tarih ve modernlik
 • Fırında Az Yağlı Karnıyarık
 • Meghan Markle saraya Fransız yardımcı getirdi

 • Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 2

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar


  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 33

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 25

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 26

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 27

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 76

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 56

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 85

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 23

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 68

  Galant Motors, Tyumen: salon hakkında yorumlar 14