Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 2019

Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 2019


Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 79 03.02.2019, 20:41

Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin

Garaj için ısı tabancası, havanın ısıtılması için en popüler cihazlardan biridir. Bu cihazın çalışması prensibi, bir sıcak hava jeti üretmesidir.

Garaj için ısı tabancası Garaj için ısı tabancası dayanıklıdırKasa, cihazı her türlü hasardan koruyan metalden yapılmıştır. Genellikle cihazın ağırlığı 3 kilogram, gücü ise 3-130 kilowatt'tır. Fanların aşırı ısınması, fanın otomatik kapanmasıyla sonuçlandığından, tüm tabancalar ateşe dayanıklı bir ısıtma elemanı kullanır. Garaj için ısı tabancası dizel, elektrik veya gaz olabilir. Elektrik şu anda sürekli büyüyor, şu anda elektrik çok popüler değil. Ancak, böyle bir cihaz, insanların her zaman çalıştığı depoyu ısıtmak için vazgeçilmez olacaktır.

Garajı bir ısı tabancasıyla ısıtmakDizel motorlar en güçlüIsı silah sınıfının temsilcileri. Mağazalar, depolar, hangarlar, çeşitli tarım alanları için kullanılabilir. Ancak insanlar, hayvanlar veya yiyeceklerin olduğu yerlerde kullanılamazlar. Bu cihazlar yüksek kaliteli havalandırmalı odalara yöneliktir, çünkü tüm yanma ürünleri dışarı çıkmaz, içeride kalır.

Garaj için gazlı ısı tabancasıGarajı ısı tabancasıyla ısıtmak mükemmelseçenek, çünkü gerekli sıcaklık seviyesini kısa sürede elde etmenizi sağlar. Çeşitli odalarda kullanılmak üzere tasarlanmış cihazlar vardır, bu nedenle evrensel olarak kabul edilebilirler. Garajlar, atölyeler, şantiyeler ve atölyelerde merkezi ısıtmanın olmadığı geniş odaların yanı sıra ofislerin, dükkanların, apartmanların ana ısı kaynağına ek olarak yerleştirilmişlerdir. Silahlar ayrıca bir kulübenin veya bir garajın anında ısıtılması için de kullanılabilir. Cihazın gücünün doğru seçilmesiyle, odanın alanına odaklanarak, 10 dakika boyunca ısıtabilir, böylece işinizle mümkün olan en kısa zamanda başa çıkabilirsiniz.

Dolaylı ısıtmalı dizel tabanca izin verirSadece odayı ısıtmak için hızlı bir şekilde, ama aynı zamanda daha az yanma ürünleri serbest bırakıldıkları için onları sık sık havalandırmaya zorlamayacaktır. Bir garaj için gazlı ısı tabancası, bir dizelden üç kat daha ucuzdur, ayrıca daha ekonomiktir. Cihazın bir hafta boyunca çalışabilmesi için genellikle 40 litrelik bir şişe yeterlidir.

Garaj için bir ısı tabancasıyla ilgileniyorsanız, o zamanIsıtma ihtiyacı olan odanın alanını dikkate almaya değer. Burada hesaplama yaklaşık olarak şu şekilde yapılır: her 10 metrekarelik alan için bir kilowatt gücü gerekir. Isı tabancasının amacının anlaşılması önemlidir: eğer bu ana ısıtma kaynağıysa, geçici olan mobil ise sabit bir cihaz gereklidir. Gürültü seviyesi daha yüksekse, güçlü bir cihaz 40 dB'de ses çıkarır, cihaz düzgün çalışmaz. Özellikle silah bir garaj için satın alınırsa, önemli bir faktör kokudur.

Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 2019

Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 2019

Related news

 • Harika Pembe Tonlarında Makyaj
 • 3 günde 4,5 kilo zayıflatan Askeri diyet
 • Portakallı İrmik Helvası

 • Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 28

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin


  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 35

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 9

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 69

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 82

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 17

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 62

  Garaj için ısı tabancası: Doğru cihazı seçin 66