Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 2019

Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 2019

Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 98 21.02.2019, 07:42

Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka

Yolları iyi durumda tutmak ümidiylebiz sadece Rusya'da değil, aynı zamanda Amerikalılar ve hatta Avrupalılar servetlerini kaybettiler. Ve bozulmakta olan tüm off-road fonksiyonları ile artan çapraz geçiş sayısını başka ne açıklayabilirim? Bununla birlikte, başka bir önemli neden var - trafik sıkışmaları ve modern kent ormandaki park etme. off-road özelliklerini gerekmez, "sıkışmış" akımının sınırları içinden ayrılmak veya kaldırıma park etmek için, yeterli mesafe gerekir. Ve şehir içi arabalar üzerindeki modern geçitlerin zafer kazanması, aşırı tahmin edilen yakıt tüketiminin üzerindeki tahmini boşluğun bir zaferidir.

Opel Mokka Boşluğu

"Opel" şirketi uzun süredir direndiGeçiş şekli: Yollarda Almanlar, tarihe ait deneyimlerin gösterdiği gibi, tanklara binmekten hoşlanıyorlar. Fakat ana endişe ile "General Motors" şirketini işleten Amerikan-Kore lobisi, crossover çıktı ve buna kahve adı "Mocha" deniyor. Görünümü, platformda bir "sınıf arkadaşı" ve "adam" ın geliştirilmesi ve uygulanmasıyla kolaylaştırıldı, başka bir hatchback, çapraz yüksekliğe yükseltildi, - Chevrolet Traks. Günümüzde otomobilin görünümünün - satışların ana faktörü olması açısından - bu "kardeşler" dışa doğru farklı. Ancak, teknik özellikleriyle Koreli-Amerikalı "dost" un karakteristiklerine çok benzeyen "Opel Mocha" ya "güzellik salonunu ziyaret eden Trax" deniliyor. Çizgilerinin pürüzsüzlüğü, Opel hattının diğer otomobilleriyle akrabalığa kavuşuyor.

Opel Mocha teknik özellikleri

Estetik değil de dikkat edersekyeni Opel crossover'ın ayrıntıları ve kentsel geçilmezlik görevlerini çözebilme becerisi üzerine, 190 mm'de üreticinin açıklığı talep edilen Opel Mocha bununla oldukça iyi baş edebiliyor. Bununla birlikte, burada teknik çıkar çatışması ortaya çıkıyor: yüksek bir yol temizlemesi ile araç aerodinamik özelliklerini düşürüyor ve bu da kullanımda bozulmaya ve yakıt tüketiminde artışa neden oluyor. Bu gereksinimleri karşılamak için, "Opel Mokka" otomobili kısmen kurban etme kararı aldı, ön tampona aerodinamik bir lastik "dudak" takıldı. Opel mühendisleri yumuşak olduğunu ve soğuk havalarda bile elastikiyet kaybetmediğini iddia ediyor.

Her şey iyi olurdu, ama diğer arabalar gibi,"Opel Mokka" boşluğu gerçekten dingil mesafesinin genişliğine ve vücudun geometrisine bağlı. Tampondaki "dudak" nedeniyle ön sarkmaların artması, özellikle dar darbelerde derin engeller durumunda makinenin geometrik açıklığını önemli ölçüde azaltır. Madalyonun diğer tarafı, özellikle de tekerlek aksları arasındaki alt kısımda olan hayati sistemlere zarar vermemek için yüksek engellerin hareket ettirilmesidir. Burada, Opel Mokka yer temizlemesinin mühendislik geliştiricileri, gaz tankının tabanını koruyan koruyucu demir halkalarla takviye edildi; ve otomobilin motoru düzenli "koruma" ile korunuyor. Bütün bu önlemler (örneğin, Y, 28 derece "Tiguan" folksvagenovskogo) tamamen kararlı model yaklaşımı, bu alanda rekabet ortamında, 13 derece açı son derece küçük olan.

Opel Mokka özellikleri

Aşırı derecede şişirilmiş tema temasını özetlemetüm karşılamak için ihtiyaç göz önüne alındığında, "Astra" al ... ya da "nişan" - ekonomik sürüş için toplandı, dikkat ve rüzgarla - bordürler atlamak gelir: "Opel Mokka" özelliklerine sahip kullanım ve yakıt tüketimi ile ilgili olarak oldukça etkileyici, bunu söylemek istiyorum akrabaları.

Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 2019

Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 2019

Related news

 • Dünyadaki en komik balık göksel göz
 • İltihaplı omurga hastalığı kamburluğa götürebilir
 • Kansere iyi gelen sarımsak, elma sirkesi ve bal karışımı
 • AK Partili Karacan: Makamlar gelip geçici, AK Partinin tek davası memleket sevdası
 • Cep telefonları bebeğinizi riske atıyor

 • Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 27

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka


  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 100

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 83

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 33

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 72

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 8

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 8

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 88

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 33

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 92

  Geçiş izni beklentileri karşılamayan Crossover Opel Mokka 48