Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 2019

Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 2019

Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 59 23.02.2019, 11:12

Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür

Kadının organizması annelik için hazırlar.Bebeğin görünmeden önce. bedenine dönüştü hormonal değişikliklerin bir dizi var, her bir hücre anne adayı taşımak ve bir çocuk doğurmak başardı sağlamak için, ama gebeliğin ilk günlerinden itibaren doğumdan sonra onu emzirmek ki sadece uyarlar.hamilelik sırasında kolostrumÖnemli hazırlık anlarından biriGebelik sırasında kolostrum olduğunu. Bu, özel astar kullanmıyorsanız, giysilerin üzerinde leke bırakabilen şeffaf bir seçenektir. Kolostrum genellikle doğumdan birkaç hafta önce ayrılır. Normal olmasına rağmen, doğumdan hemen sonra ortaya çıkarsa. Ayrıca genellikle 22 haftada gebelik sırasında kolostrum tahsis edilir. Erken görünüşü birçok kadını korkutuyor. Bu, doğum eyleminin erken başlamasının başlamasına neden olan doğum yaklaşımı hakkındaki hakim görüşten kaynaklanmaktadır. Bu görüş temelde yanlıştır. Tıpkı meme bezlerinden birkaç damlacık sıkmak için yanlış olduğu gibi. Bu tür hareketler, vücuttaki memelerdeki mikroskobik çatlakların enfeksiyona girmesine neden olabilir. Ve bu mastit ile doludur.

Kolostrumun hamilelikte oynadığı rol nedir?ve ondan sonra? Bu, bebeğin doğumdan sonra aldığı ilk yiyecek. Yeni doğmuş bir bebek için en uygun olanı, zayıf bir sindirim sistemi tarafından kolayca sindirilebildiği için, birinci infantil dışkıdan ayrılmayı teşvik eder, bu da bu ikteri önlemeye yardımcı olur.kolostrum inek

Ayrıca kolostrum çok besleyicidir ve içerirbirçok yararlı maddeler. Atalarımız ayrıca ineğin kolostrumunu topladı ve çeşitli hastalıklar için bir ilaç hazırladı. Modern tıp hala virüs ve bakterilerin etkilerinden vücudumuzu koruyan immünoglobulinler kaynağı olarak, bu değerli ürünü kullanmaktadır. Tabii ki, modern yöntemler teknoloji ve hijyen açısından eski farklılık fakat Kolostrum sağlığının değerini hala yadsınamaz. Bu temeli hazırlıklarını başarıyla vücuda zarar vermeden, virüs ve bulaşıcı hastalıklara karşı mücadelede antibiyotik değiştirin.kolostrum ayrılır

Bir bebek için bu değerli bir protein kaynağıdır.karbonhidratlar, enzimler, lipitler, vitaminler. Ayrıca annemin sahip olduğu hastalıklara karşı antikorlar içerir ve onları bebeğe geçirir, böylece bağışıklığını oluşturmaya başlar. Mevcut beyaz kan hücreleri de enfeksiyonlara ve virüslere karşı aktif olarak savaşır. Kolostrum çok kalorik, yeni doğmuş bir bebek yemek için sadece birkaç damla. Her ne kadar kademeli olarak kalori içeriği azalır. Ama bu zamana kadar annem zaten süt vermişti, emzirmeye başladı ve iştahın iştahı yeni yemekten memnun. Emzirmekle ilgili herhangi bir sorun yaşanmamış olsaydı, hayatının ilk günlerinde yenidoğana olabildiğince sık başvurmanız gerekir. Bu, daha fazla laktasyona katkıda bulunur ve bebeğin kendisi de kolostrum mililitre için çok değerlidir.

Eğer gelecekteki annenin kolostrumu varsaHamilelik, şaşırmış ve hatta daha da korkmanıza gerek yok. Bu sadece vücudunun bebeği için en lezzetli, besleyici ve sağlıklı yiyecekleri hazırladığı anlamına gelir.

Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 2019

Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 2019

Related news

 • Mis Gibi Kokan Zorlu Bir Seçim Zamanı: Mardin Çöreği vs Paskalya Çöreği
 • Vivien Leigh: En sevdiğiniz aktrisin biyografisi
 • Multipl Skleroz ve Egzersiz
 • Araba tesciline yönelik belgelerin listesi: kağıtları topluyoruz ve teslim tarihlerini gözlemliyoruz
 • Limonlu Şekerpare Videosu

 • Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 18

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür


  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 33

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 24

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 97

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 48

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 49

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 64

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 36

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 23

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 99

  Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür 93