Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 71 31.01.2019, 15:02

Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal?

Çin halkının bir sonraki yaratılışı içinOtomotiv endüstrisi Geely Vision 2008 yılında sunuldu. Göksel İmparatorluk'tan gelen hırsızlar, her zaman kopyalama sevgisine çok düşkündü, bu kez de taklit edilmemiş gibi görünüyordu.Geely vizyonuUzmanlar, dış benzerliğe dikkat çektiTüm Toyota Corolla tarafından bilinen hemen göze çarpar. Doğal olarak, Geely Vision ile karşılaştırıldığında, çok yeni Corolla'nın bile fiyatı çok daha yüksek olacak, ancak Çinliler bu konuda çok fazla endişe duymuyor. Onların düşüncesine göre, başarının anahtarı ekonomi, güvenilirlik ve güvenlik kombinasyonunda yatar, ancak bu fikir de büyük ölçüde kopyalanabilir.

Geely Vision gerçekten çok hoş görünüyorJapon meslektaşı, özellikle de ona yandan bakarsanız. Aynı dikdörtgen siluet, geniş gövde, yüksek kapılar ve orijinal (bu durumda orijinal olmayan) tutamaklar. Farlar, diğer çoğu Çin otomobilleri gibi, geniş açık - bir çeşit "sürpriz" görünüm ortaya çıkıyor. Tampon, sis farları ile muazzam. Güçlü bir arka kısım bagajda krom bir şeritle süslenmiştir. Genel olarak, araba çok uyumlu görünüyor, köşeler yumuşatılmış, boşluklar genel olarak izin verilen standartları aşmıyor, oldukça güzel bir otomobil.Geely vision için değerlendirme

Geely Vizyon birkaç temsil edilirDöşeme seviyeleri. Hepsi 4 silindirli bir motorla donatılmıştır (1.8 litre; 133 hp). İletim - 5 vitesli mekanik. Yakıt tüketimi için, Çinli üretici yüz başına oldukça kabul edilebilir 7.5 litre belirlemiştir. Vizyon - önden çekişli araba, ön ve arka frenler - disk.

Kural olarak, dışarıda Çince olsa bilearaba sansüre neden olmaz, çoğu zaman eleştiri olmaz. Geely Vision'ın iç kısmı bu dogmayı kısmen çürütmüştür, çünkü iç kısmı gerçekten geniş bir alana dönüşmüştür. Tavan ve yan raflar yolcuya basmaz, bacak odası hem önde hem de arkada yeterlidir. Doğal olarak, Çinliler ucuz plastik malzemeyi bitirmemiş olsalardı Çinliler olmayacaktı, ama genelde her şey düzgün ve kusursuz gözüküyor, hatta bazen tasarımda özgünlük iddiasıyla bile. Bir dezavantaj olarak, sadece eğimde ayarlanabilen direksiyon simidini vurgulayabilirsiniz.

Sürücü koltuğu her yöne ayarlanabilir.

Geely görüş fiyatıDaha önce de belirtildiği gibi, araba mevcutturBirkaç komple set ve özellikle - üçte. Üsse gelince, çok zengindir. Klima, ısıtmalı ön koltuklar, ABS, hava yastıkları, ışık sensörü - bu tüm olanakların bir listesi değildir. Geliştirilmiş komple setler, döküm diskler, deri koltuklar ve iklim kontrolü ile eklenir.

Şüphecilerin tahminlerinin aksine, hayal kırıklığına uğratmadıaraba ve taşıma Kutuyu sürerken, araç düzgün bir şekilde hızlanır ve yörüngeyi iyi tutar. Doğru, çalışan motorun aşırı gürültüsünü not edemiyoruz ama Geely Vision olan Çin otomobilindeki seviyesi oldukça kabul edilebilir. Bu araç hakkında araba sahiplerinin yorumları uygun, ciddi şikayetler fark edilmedi. Otomobil kesinlikle segmentinde kaybolmuyor ve bu sınıftaki otomobillerle rekabet edecek.Related news

 • İran: İdlibdeki teröristleri en az sivil zayiatla temizlemeye çalışacağız
 • Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu
 • Rusya: Türkiyenin, pazarını Rus et üreticilerine açmasını bekliyoruz
 • Kıymali Kömbe Videosu
 • İğne Oyası Sivri Yapraklı Büyük Çiçek Modeli Yapımı Videolu
 • LC Waikiki Okulda

 • Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 100

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal


  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 66

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 57

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 5

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 100

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 5

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 55

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 50

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 66

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 51

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 69

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 5

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 50

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 73

  Geely Vizyon - orijinal fikir veya intihal 1