Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamıGenç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı


Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 41 15.02.2019, 03:26

Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı

Alexander Kasatkin büyük bir genç aktöryetenek ve parlak bir görünüm. Böyle bir dizide "Interns" ve "Capercaillie" olarak rol aldı. Oyunculuk kariyeri ve kişisel hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Makale gerekli tüm bilgileri içermektedir.Alexander Kotatkin

biyografi

Alexander Kasatkin, 16 Şubat 1990'da, Pushkino (Moskova banliyöleri) şehrinde doğdu. O, sinema ve tiyatro ile ilgili olmayan sıradan bir aileden.

Kahramanımız aktif ve meraklı bir çocuk büyüdü. Zaten erken yaşta, Sasha ailesi için konserler ve performanslar düzenledi. Baba ve anne oğullarının ünlü bir sanatçı olacağından emindi. Ve böylece oldu.

Okulda, Kasatkin iyi çalıştı. En sevdiği konular çizim, edebiyat ve müzik. Sasha'nın katılımı olmadan tek bir okul olayı (yarışmalar, gösteriler) yapamadı.

öğrenci

2007 yılında kahramanımız liseden mezun oldu. Moskova'ya gitti ve VTU'ya belgeleri gönderdi. Shchepkin. Kızıl saçlı paspaslı yetenekli ve kendine güvenen bir adam, kabul komitesinin üyelerini bastırmayı başardı. Kasatkina, Olga ve Yuri Solominykh kursuna kaydoldu.Alexander Kotatkin fotoğraf

Alexander çalışkan ve sorumlu bir öğrenciydi. Asla dersleri atlamamıştı ve "kuyrukları" yoktu. Ve Sasha gecikmeli bir öğrenciye yardım etti. Her insanın bu niteliği yoktur.

Alexander Kasatkin: Filmografi

Kahramanımızın ilk filmi onun katılımıydı.fotoğraf çekimi "Herkes ölür ve ben kalacağım." Kızıl saçlı adam epizodik bir rol aldı. İlk olarak çekim sürecini içeriden gördü ve her şeyi sevdi. Filmin yönetmeni Valery Gai Germanika acemi aktörle işbirliğinden memnun kaldı. O zaman, Sasha sadece bir tiyatro lisesine girdi.

2009 yılında, Kasatkin dizide "yaktı""Capercaillie" (sezon 2, seri No. 31). Genç sanatçı Pavel Shcheglov'un imajına başarılı bir şekilde alıştı. Alexander'ın oyunu sadece seyirciler tarafından değil, aynı zamanda eleştirmenler ve yönetmenler tarafından da takdir edildi.

İlk önemli rol, kızıl saçlı aktör tarafından oynadı.2019. "Kader İşaretleri" dizisinde Anton Sazhin oynadı. Sasha% 100 yönetmen tarafından belirlenen görevlerle başladı. "Kader İşaretleri" nin başarısının ardından film yönetmeni Kasatkin tepeye çıktı.Alexander katatkin filmografisi

Bugüne kadar, oyuncu dizi ve tam uzunlukta bantlarda 30'dan fazla role sahiptir. En canlı ve başarılı çalışmasını listeleyelim:

 • "Stajyerler" (2019) Gleb Romanenko'nun bir arkadaşıdır.
 • "Birlikte Mutlu" (2019) - Kostya.
 • "Bir kraliçe olsaydım" (2011) - bir öğrenci.
 • "Bebek" (2012) - Shuvalov.
 • "Sklifosovsky" (2012) - Venia Glusker.
 • "Deffchonki" (TNT'de TV dizileri) (2012-2015) - Yasha.
 • "Karpov" (sezon 2) (2013) - Lesha.
 • "Manyak Belyaev'in ailesi" (2014) - klavyeci.
 • "72 saat" (2015).

Diğer yetenekler

Alexander Kasatkin (fotoğraf, yukarıda) tamamen gelişmiş bir kişiliktir. Gençliğinde birçok farklı türden edebiyat okudu. 18 yaşında kahramanımız gitar çalmayı öğrendi. Sonra adam kendi şiirlerini kullanarak şarkı yazmaya başladı. Performansındaki besteleri şimdiye kadar sadece yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından duyuldu. Sasha bir albüm yayınlamayı planlıyor. Ancak, sıkı çalışma programı nedeniyle, fikrinin uygulanmasını ertelemek zorunda kalıyor.Alexander katatkin lider

Alexander Kasatkin başka ne yapar? Olayların ev sahibi ikinci mesleği. Oyuncu kolayca baş döndürücü bir parti, lüks bir düğün ve neşeli bir şirket düzenleyebilir. Aydınlık ve yaratıcı lider, müşterilerden asılı değil. Hizmetlerini kullanmak için birkaç hafta önce kayıt olmanız gerekiyor.

Kişisel hayat

Gençliğinde, Alexander Kasatkin kızlarla pek popüler değildi. Ama bu konuda üzülmedi. İlk etapta adam çalışma ve kariyer vardı.

Sasha diziye başladıktan sonra veFilmler, kişisel hayatı gözle görülür şekilde gelişti. Kendi hayranları ordusu vardı. Kasatkin baş döndürücü romanlar vardı, ancak ciddi ilişkilerde aşırı büyümediler. Bugüne kadar aktör bekar. Onun çocuğu yok. Kahramanımız yakında ufukta iyi bir kızın görüneceğini umuyor. Alexander'ın seçilmiş olanı güzel, kibar ve ekonomik olmalıdır. Bunlar ikinci yarısı için gereksinimleri.

Sonuç olarak

Nerede doğduğunu, çalıştıklarını ve konuştuk.Alexander Kasatkin tarafından çekilen fotoğraflar. Yarattığı görüntüler parlak ve ilginç. Rus seyircisi içtenlikle bu gülümseyen kızıl saçlı aktöre aşık oldu. İşinde ve aşk cephesinde başarılar diliyoruz!

Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamıGenç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı

Related news

 • En genç din hangisidir En genç dünya din
 • 1 hafta boyunca ekmek yemezseniz ne olur
 • Maden sulu sütsüz kek tarifi
 • Yukarı Doğu Yakası: New Yorkta yürüyün
 • Çağatay Akman Bizim Hikayeye klip çekti Bizim Hikaye dizi müziği

 • Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 32

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı


  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 12

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 53

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 70

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 30

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 11

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 60

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 54

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 23

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 45

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 54

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 11

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 67

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 78

  Genç aktör Alexander Kasatkin: biyografisi, kariyeri ve kişisel yaşamı 98