Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 2019

Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 2019

Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 13 16.02.2019, 05:48

Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim

Sıcak yaz seni dinlendirmeye davet ediyor veHiç çalışmak istemiyor musun? Artık ayrılmanın vakti geldi! Nereye gideceksin Girit mükemmel bir yerdir. Burada kristal bulutlu deniz ile yıkanan kumsalda dinlenmekle kalmayacak aynı zamanda antik tarihe de dokunacaksınız. Bu harika adada taşlar bile size en eski gelenekleri söylemeye hazır bir his var.

eleştirmen ile ne getirmek Bununla birlikte, pratik bir kişiyseniz ve ek olarak,dinlenmek için şık ve hala alışveriş yapmayı düşünüyorsunuz, o zaman burası gerçek bir cennet. Adanın çok sayıda dükkanına ve çarşısına bakın. Girit ile ne getirileceği sorusu hemen ortadan kaybolur. Göreceksin, bir anda her şeyi istiyorsun!

Adadaki en eski eşya kürktür! Kürkler, katlar ve kürk katlar. Yaygın olarak kullanılan ve kaliteli Yunan şarapları ve zeytin çeşitliliği. Crete ile ne getirileceğini numaralandırmaya devam ediyoruz. Örneğin, zeytin yağı temelinde yapılan doğal Yunan kozmetiği. Veya her kadını süsleyecek altın ve gümüşten mücevherat.

Kendiniz ve hediye olarak Girit'ten ne getireceksiniz?

1. Elbette, bir kürk kat. Kabarık yeni bir şey hayal eden herkes, sadece Chania, Rethimno ve Heraklion'a gitmek zorunda. Kürk kat maliyeti 1.5 bin avroda başlıyor. Satıcının pazarlık ettikten sonra fiyatı yıkabilirsiniz.

2. El-dokuma yünlü kumaşlar daha az popüler bir üründür. Onların fiyatları evde sunulanlardan çok daha düşük. Yerel ustalar, hava bağcıkları ve benzersiz Girit masa örtüleri sunmaya hazırdır.

3. Hala Crete ile ne getirmek istediğinizi düşünüyorsanız, deri ürünlerine dikkat edin. Kesim ve mükemmel kaliteleri ile ünlüdürler. Turistler ev deri Girit sırt çantalarını alışılmadık terzi ile taşımayı sever. Buna ek olarak, atölyelerden birinde, her zevke göre her zaman bir deri eşya sipariş edebilirsiniz. Sonuç size sadece olumlu izlenimler bırakacak ve uzun yıllar sizinle birlikte olacak. Sonuçta, Girit deri ürünlerinin kalitesi en üst düzeyde.Hatıra Eşyası bir eleştiri ile ne getirir

4. Eh, kaliteli çelik hayranları kesinlikle Yunan bıçaklarının hatıralarını tatmak zorunda kalacaklar. Her biri el yapımı eşsiz bir eserdir. Eski geleneğe göre, bıçak bıçağı üzerinde mandinda kazınmış. Bu bir ada Yunan şarkısı. Metni, bu ürünün kime yönelik olduğuyla ilgili bir mesaj türüdür.

5. Girit'teki bir kızla ne tür hediyelik eşyalar getirileceğini düşünerek, yerel kozmetik dükkanlarını mutlaka kontrol edin. Zeytinyata dayalı doğal Yunan ürünlerini sevecek. Tüm kremler ve balsamın hoş bir kokusu vardır ve cildi iyi etkiler. Başka bir artı - nispeten düşük bir fiyat. Örneğin, bir krem ​​kavanoz ortalama 20 €, şampuan - 5 Euro ve el yapımı sabunlar - 3 € mal olacak.ada eleştirmeninden ne getirilecek

6. Ve Girit ile ne getireceğinize dair bir başka önemli öğe - tabi ki bu zeytinyağıdır. Sonuçta, burada üretilen zeytin yağının en ünlü, kullanışlı, yüksek kaliteli ve lezzetli olduğu bir sır değil! Diğer bölgelerde üretilenlere göre birçok avantajı vardır. Örneğin, benzersiz tat nitelikleri ve tıbbi özellikleri kısmında.

Girit hediyelik eşyalarını aramak en iyisibit pazarlarına git. En düşük fiyatlar ve turistler için çok sayıda ürün var. Buna ek olarak, adanın ana şehirlerinde, çoğu zaman Girit ustalarının bir çok el sanatının temsil edildiği özel fuarlar düzenlenmektedir.

Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 2019

Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Onur noktası: aktörler ve iki farklı dizinin rolü
 • Tavuk kalpleri ve karaciğer için lezzetli tarifi: pişirme özellikleri ve yorumlar
 • Bel ve sırt yağlarından kurtulmanın yolları

 • Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 58

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim


  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 98

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 2

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 16

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 22

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 62

  Girit ile ne getirmeliyim: adada ne hediyelik eşya satın alabilirim 46