resim Fotograf Givenchy Boots - zarafet ve lüks
Givenchy Boots - zarafet ve lüks 76 05.02.2019, 16:54

Givenchy Boots - zarafet ve lüks

Gerçek tasarımcı ayakkabıları her zaman olağanüstü ve şık görünüyor. Birçok kadın onu satın almayı deniyor, çünkü sadece şık ve orijinal değil, mükemmel kalitede bir üründür.

verilen çizmelerDünyaca ünlü Givenchy House kendi varsadece giyim ve parfüm üretimi ile değil. Popüler markanın tasarımcıları birinci sınıf ayakkabı üretiyorlar. Dünyanın birçok ünlü kadınsı Givenchy bot seçer. Yıllar geçtikçe, bu ayakkabıya olan ilgi azalıyor: Her yıl hayranlarına yeni orijinal koleksiyonlar kazandırıyor. Platformda klasik bir saç tokasında bulunan bu model, topuksuz ve son olarak bu sezonda çok popüler olan Givenchy, kama üzerine çiziyor.

Bu yıl (daha önce olduğu gibi)marka marka çizmeler hafif ve zariftir. Buna ek olarak, modellerin muhteşem tasarımından şaşkınlık duyuyor. Bu harika şirketin çizmelerini satın almaya karar verirseniz, o zamanverilen paralarla çizilen botlarSatın almanın ucuz olmayacağını bilmelisin. Ünlü moda evinin koleksiyonu lüks fiyatlarla satılıyor. Tabii ki, satış sezonunda, daha makul bir fiyata böyle bir satın alma işlemi yapabilirsiniz, ancak yeni şeyin sahte olmaması önemlidir.

Ucuz bir kopyadan orijinali Givenchy çizmelerine söyleyebilir misin? Evet, elbette. Bu şirketin ayakkabılarını satın alırken aşağıdaki kurallara uyun:

Givenchy botları 650 dolardan daha düşük maliyetle (bu minimum fiyattır) olamaz;

- Sadece markalı mağazalarda ayakkabı satın alın;

- Eğer böyle bir fırsat varsa, bu ayakkabıları yurt dışında satın alın.

2014 kış sezonu, ordu tarzında kaba modellerle nitelendiriliyor. Ev Givenchy bu sezon tanıtıldıorijinal verilen çizmelerevde kullanılan kışlık çizmeler, metal süslemeli yüksek kaliteli hakiki deriden imal edilmiştir. Siyah deri, doğal kürk, düşük topuklu ayakkabılar - kışın korkunç değildir.

Bir kama üzerindeki Givenchy çizmeleri son derece popülerdünyanın dört bir yanındaki modaya uygun kadınlarda. Diğer şirketlerin analoglarından farklı olarak, Givenchy modelleri kısa etekler ve kadınsı elbiseler için mükemmel bir ilave olmuştur. Bacakların uyumunu vurgularlar. Timsah derisinden yapılmış bu botların en pahalı modeli yaklaşık 15.000 $ 'dır. Bu satın alma herkes için uygun değildir.

Kadınlık ve vurgulamak istiyorsanızEksantriklik, o zaman bir ödenek ile Givanchy çizmeleri gerekir. Dünyanın her yerinden birçok ünlü kadın bu özgün modeli tercih ediyor. Bu botlar çok şık ve zarif görünüyor. Olağandışı tasarım sayesinde, bu örnekler önemli ilgi çekti. Bu sezon yeni bir trend. Givenchy'nin yeni botları, tüm gün geçirebilecekleri kadar iyi tasarlanmış ve bacaklarınız hiç yorulmayacak. Sabit ve konforlu bir platform cilt tarafından kaplıdır. Ayrıca, bu modelin bir varyasyonu var - topukta.

Givenchy botlarını yaratan tasarımcılaryerde, sıradışı tarzı kendisi oldukça parlak karar verdi. Bu nedenle, ek renkler ile aşırı yük bu modele değmez. En popüler olanları siyah çizme. Çok açık bej örnekleri muhteşem görünüyor. Ve henüz parlak renkler sevgilisi için kırmızı modellerini serbest bırakıldı.

Givenchy şık ve zarif görünmek istiyorsanız, Givenchy botları sadece sizin için yaratılır.

Givenchy Boots - zarafet ve lüksFotograf resim Goruntuler fotograflar galeriler

Related news

 • 12 Mayıs 2019 Çarşamba
 • Kaş doldurma yöntemleri
 • ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi: Kaşıkçı cinayeti emrini Veliaht Prensin verdiği gün gibi aşikar

 • Givenchy Boots - zarafet ve lüks 1

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks


  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 97

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 76

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 30

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 28

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 68

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 73

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 16