Givenchy Boots - zarafet ve lüks 2019

Givenchy Boots - zarafet ve lüks 2019

Givenchy Boots - zarafet ve lüks 24 26.02.2019, 17:49

Givenchy Boots - zarafet ve lüks

Gerçek tasarımcı ayakkabıları her zaman olağanüstü ve şık görünüyor. Birçok kadın onu satın almayı deniyor, çünkü sadece şık ve orijinal değil, mükemmel kalitede bir üründür.

verilen çizmelerDünyaca ünlü Givenchy House kendi varsadece giyim ve parfüm üretimi ile değil. Popüler markanın tasarımcıları birinci sınıf ayakkabı üretiyorlar. Dünyanın birçok ünlü kadınsı Givenchy bot seçer. Yıllar geçtikçe, bu ayakkabıya olan ilgi azalıyor: Her yıl hayranlarına yeni orijinal koleksiyonlar kazandırıyor. Platformda klasik bir saç tokasında bulunan bu model, topuksuz ve son olarak bu sezonda çok popüler olan Givenchy, kama üzerine çiziyor.

Bu yıl (daha önce olduğu gibi)marka marka çizmeler hafif ve zariftir. Buna ek olarak, modellerin muhteşem tasarımından şaşkınlık duyuyor. Bu harika şirketin çizmelerini satın almaya karar verirseniz, o zamanverilen paralarla çizilen botlarSatın almanın ucuz olmayacağını bilmelisin. Ünlü moda evinin koleksiyonu lüks fiyatlarla satılıyor. Tabii ki, satış sezonunda, daha makul bir fiyata böyle bir satın alma işlemi yapabilirsiniz, ancak yeni şeyin sahte olmaması önemlidir.

Ucuz bir kopyadan orijinali Givenchy çizmelerine söyleyebilir misin? Evet, elbette. Bu şirketin ayakkabılarını satın alırken aşağıdaki kurallara uyun:

Givenchy botları 650 dolardan daha düşük maliyetle (bu minimum fiyattır) olamaz;

- Sadece markalı mağazalarda ayakkabı satın alın;

- Eğer böyle bir fırsat varsa, bu ayakkabıları yurt dışında satın alın.

2014 kış sezonu, ordu tarzında kaba modellerle nitelendiriliyor. Ev Givenchy bu sezon tanıtıldıorijinal verilen çizmelerevde kullanılan kışlık çizmeler, metal süslemeli yüksek kaliteli hakiki deriden imal edilmiştir. Siyah deri, doğal kürk, düşük topuklu ayakkabılar - kışın korkunç değildir.

Bir kama üzerindeki Givenchy çizmeleri son derece popülerdünyanın dört bir yanındaki modaya uygun kadınlarda. Diğer şirketlerin analoglarından farklı olarak, Givenchy modelleri kısa etekler ve kadınsı elbiseler için mükemmel bir ilave olmuştur. Bacakların uyumunu vurgularlar. Timsah derisinden yapılmış bu botların en pahalı modeli yaklaşık 15.000 $ 'dır. Bu satın alma herkes için uygun değildir.

Kadınlık ve vurgulamak istiyorsanızEksantriklik, o zaman bir ödenek ile Givanchy çizmeleri gerekir. Dünyanın her yerinden birçok ünlü kadın bu özgün modeli tercih ediyor. Bu botlar çok şık ve zarif görünüyor. Olağandışı tasarım sayesinde, bu örnekler önemli ilgi çekti. Bu sezon yeni bir trend. Givenchy'nin yeni botları, tüm gün geçirebilecekleri kadar iyi tasarlanmış ve bacaklarınız hiç yorulmayacak. Sabit ve konforlu bir platform cilt tarafından kaplıdır. Ayrıca, bu modelin bir varyasyonu var - topukta.

Givenchy botlarını yaratan tasarımcılaryerde, sıradışı tarzı kendisi oldukça parlak karar verdi. Bu nedenle, ek renkler ile aşırı yük bu modele değmez. En popüler olanları siyah çizme. Çok açık bej örnekleri muhteşem görünüyor. Ve henüz parlak renkler sevgilisi için kırmızı modellerini serbest bırakıldı.

Givenchy şık ve zarif görünmek istiyorsanız, Givenchy botları sadece sizin için yaratılır.

Givenchy Boots - zarafet ve lüks 2019

Givenchy Boots - zarafet ve lüks 2019

Related news

 • Baskortostanın başkenti. Ufa, Başkırdistan
 • Akut pankreatitin tedavisi. İpuçları
 • Bayat Yumurta Nasıl Anlaşılır
 • Kömbe Nasıl YapılırVideosu
 • İncir Reçeli
 • Fincan Böreği

 • Givenchy Boots - zarafet ve lüks 86

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks


  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 44

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 50

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 80

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 60

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 46

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 89

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 29

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 65

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 61

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 10

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 64

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 18

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 23

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 48

  Givenchy Boots - zarafet ve lüks 56