Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 2019

Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 2019


Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 50 09.01.2019, 01:58

Google'ın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim?

Bir kişisel bilgisayar kullanıcısıİnternet'te (tarayıcılarda) sayfaları görüntüleme programlarında Google'ın bir ana sayfa hazırladığı gibi bir çözüm olduğu iyi bilinmektedir. Ve sadece Google’ın arama motoru (Google) değil, aynı zamanda küresel ağda bulunan diğer herhangi bir web sayfası.

Başlangıç ​​sayfası nedir? Microsoft'un Internet Explorer'ın (IE, Internet Explorer) ilk sürümlerinden bu yana, tarayıcı her yüklendiğinde, ayarlardaki sayfa otomatik olarak açıldı. Belirli bir kaynağa yapılan ziyaretten internette çalışmaya başlayan kullanıcılar için çok uygun bir çözüm. Örneğin, haber meraklıları favori haber siteleri için bir ana sayfa oluşturabilirken, diğerleri ise Google'ın ana sayfasını nasıl oluşturacaklarını öğrenmek ister. Başlangıç ​​sayfası olarak bir arama motoru seçmek yaygın bir uygulamadır. Nedeni olmadan, ünlü maill.ru bile ana sayfasında arama imkanı buldu.

Son zamanlarda, tüm büyük geliştiricilerLansman sayfasının uygulanmasında tamamen yeni bir yaklaşım uygulanıyor. - Express panelini aldı. Bu, alışılmış başlangıç ​​sayfasını değiştirmek, yeteneklerini önemli ölçüde genişletmek için tasarlanmış çok kullanışlı bir çözümdür. Örneğin, bir kişi önce Google’ın ana sayfasını nasıl oluşturacağını anlamak ister. Sonuç olarak, tarayıcıyı belirli bir şekilde yapılandırır. Ancak bir süre sonra Google dışındaki diğer kaynakları kullanmaya ihtiyaç var. Başlangıç ​​sayfasını sürekli olarak değiştirmek en iyi çözüm değildir. Express paneli, bir ekranda aynı anda toplanan çok sayıda statik başlangıç ​​sayfasıyla karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, bir kullanıcı yalnızca bir sayfaya gereksinim duyuyorsa ve Google'ın ana sayfasını nasıl yapacağına ilişkin soruya cevap arıyorsa, daha önce de belirtildiği gibi tarayıcılar bu özelliği desteklemektedir.

Ayarlar kullandığınız tarayıcıya bağlı olduğundan, en popüler olanlara bakalım.

Opera'da, yolu izlemeniz gerekir"Ayarlar - Genel ayarlar" (veya Ctrl + F12 tuşlarına basın). "Ana Sayfa" kutusunda, Google sitesine giden yolu ve "Başlangıçta" menüsünde "Ana sayfadan başla" yı seçin. Alternatif olarak: istenen sayfayı açın, ayarlara gidin ve "Geçerli sayfa" düğmesine tıklayın, kaynak yolunun adı kopyalanacak ve "Ana Sayfa" penceresine yerleştirilecektir.

Firefox'ta her şey biraz farklı ama aynı zamandasezgisel olarak açık. Menüyü açın ve "Ayarlar" a gidin. "Temel" penceresini seçin. Ayrıca, Opera tüm benzer: penceresindeki "Ev" İstenen kaynağın (işlev "geçerli sayfa" bölümüne bakınız) yolunu ayarlayın. select "Çalıştırmak" menüsünde "Giriş sayfamı göster." Açıkçası, Google ana sayfasını nasıl zor bir şey yoktur.

Aslında Google Chrome’un popüler bir tarayıcısı gerekli değildirGoogle’ın Google Chrome’da başlangıç ​​sayfası nasıl yapılacağı sorusuna verilen cevap, aynı aramada yalnızca geliştiriciler tarafından memnuniyetle karşılanır. İsteği adres penceresinde yazıp "Enter" düğmesine basıldığında, kullanıcıya Google’daki bir arama sonuçları verilecektir. Bu, "Arama" bölümünde yapılandırılmıştır. Yine de, herhangi bir nedenle başlangıç ​​sayfasını açıkça belirtmek gerekiyorsa, bu yapılabilir. Ayarları açın (anahtarın resmi). "Başlangıç ​​grubu" parametresinde "Bir veya daha fazla sayfa aç" onay kutusunu işaretleyin. Burada sadece bir tane - gerekli sayfayı bırakmanız (reçete etmeniz) gerekir. Hızlı panel yükünü almanız gerekiyorsa, "Uzantılar" menüsünü kullanmanız ve "Hızlı Arama" 'yı ayarlamanız gerekecektir.

Tüm tarayıcı geliştiricileri yapmaya çalıştıBaşlangıç ​​sayfasını yazılım ürünlerinize ayarlamak mümkün olduğunca basit ve kolaydır. Bu nedenle, genellikle hiçbir komplikasyon ortaya çıkmaz. Önemli olan, ayarlara girip menü öğelerini dikkatlice okumaktır.

Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 2019

Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 2019

Related news

 • Tığ İşi Gelin Şalı Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Kronik beyin iskemisi
 • Dankek Rulo Pasta 3 Malzemeli Videosu
 • Her yaşta dikkat ve hafıza nasıl geliştirilir

 • Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 65

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim


  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 79

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 75

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 16

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 1

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 40

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 80

  Googleın ana sayfasını farklı tarayıcılarda nasıl oluşturabilirim 7