Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 2019

Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 2019
15.09.2019

Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 52

Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz

Grunge tarz oldukça iddialı bir seçimdir. Eskiden bol bol kullanılan grunge giyimlerin şimdilerde tekrar trend olduğunu görüyoruz. Salaş bir tarz olan grunge modayı umursamaz tavırda görünümünü verebilir. Ancak bu farklı ve iddialı giyim tarzı oldukça modadır. Depresif bir hava görünümü veren brunge giyim stilleriyle çok tarz olacaksınız.Kat kat saç kesimiveyadalgalı saçlarkullanarak bu modaya ayak uydurabilirsiniz. Yırtık pantolonlar, dağınık görüntüler, ekose gömlekler gibi birçok parçayla bu tarz bir görünümü elde etmeniz mümkün. Spor giyim sevenler bu tarzı çok sevecek. Ayrıca makyajınızı oldukça koyu tutmanız gerekiyor. Siyah ve kırmızı tonlarındaki makyajlar görünümüze kusursuz bir şekilde eşlik edecek. Birbirinden farklı şapka, bere ve gözlük modelleriyle de tarzınıza katkı sağlayabilirsiniz. Hem salaş hem de tarz olmak istiyorsanız gelin ve bu görüntülere bir göz atın.

Grunge Stili

kizil-sac-grunge-giyim

kizil-sac-grunge-giyim

Öncelikle dalgalı saçlara özensiz ve salaş bir görünüm verilmiş. Sizler de bu tarzlarda saç modeli kullanabilrsiniz. Şort ya da pantolonlarınızın üstüne kısa tişörtler giyebilirsiniz. Ayrıca göbek açık giyimler son zamanlarda oldukça moda. Grunge giyim her yerde kendini değişik bir şekilde gösterebiliryor. En önemlisi ise burada üstünüze aldığınız bol ve salaş tarzda olan hırka modelleri. Salaş hırkalar görünümünüzü tamamen tarz bir hale getirecek. Bir de eğer isterseniz gözlük ve kolye gibi aksesuarlar kullanarak tarzınızı tamamlayabilir ve oldukça havalı bir görünüme imza atabilirsiniz.

grunge-short-ceket-tisort

grunge-short-ceket-tisort

Podyum mankenleriher sezon grunge giyim tarzının farklı şeklini ve sezonda öne çıkan giyimlerle birleşimini sunuyor. Her mevsim farklı görünümlere imza atabileceğiniz bu tarzda kış aylarında şalvar tarzı pantolonlar giyebilirsiniz ve kesinlikle bere kullanmanız gerekecek çünkü bu tarzın öne çıkan parçalarından biri beredir. Üzerinize aldığınız bol ve koyu renkten oluşan mont veya paltolar size salaş ve farklı bir hava katacak. Ekoseli gömlekler bu tarzın olmazsa olmazı.

90-lar-grunge-giyim

90-lar-grunge-giyim

Elbiseleriniz üzerine ekose gömlekleri giyerseniz yine cool bir hava yakalayacaksınız. Ayrıca birbirinden farklı şal veya atkılarla soğuk havalara uyum sağlayabilirsiniz. Deri ceketler de yine bu tarzın vazgeçilmez parçları arasında. Koyu renkleri canlı renklerdeki giyimlerle tamamlayıp üstünede deri ceketinizi alırsanız ve farklı bir spor tarzda ayakkabı veya bot giyerseniz son derece tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

grunge-koyu-renk-dudaklar

grunge-koyu-renk-dudaklar

Etek giymeyi sevenler de bu tarzda çok hoş bir görünüm elde edebilirler. Hem salaş hem de şık bir grunge giyim tarzı için dar modelde olan eteklerinizin üstüne bol tişörtler giymeniz gerekiyor. Tişörtünüzün uc kısmını eteğinizin içine sokarak tarza uygun bir hava yakalamalısınız. Ayrıca üstünüze isterseniz ceket isterseniz gömlek gibi birçok bol tarzda üstler alarak salaş havayı yakalayabilirsiniz. Ayakkabılarınız yine koyu renklerden seçilmiş olmalı. Böylece örnekteki gibi şık ve tarz bir grunge tarzı hava yakalamanız mümkün.


Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 2019

Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 2019

Related news

 • İki Yüzlü Kadının Eğlenceli Değişimi
 • Hipnozla Aşk Acısı Tedavisi
 • Evinizde yeşil mutfak
 • Baba Candır 30.Bölüm izle
 • Parfüm Gucci. Büyüleyici ol

 • Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 48

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz


  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 71

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 20

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 65

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 93

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 38

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 39

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 89

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 90

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 34

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 41

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 61

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 29

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 74

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 87

  Grunge Giyim Tarzına Göz Atıyoruz 96