Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 2019

Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 2019
16.09.2019

Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 85

Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku

Vücudunuzu dikkatle dinlerken,Hamile bir kadın, bu güzel dönemde onunla birlikte herhangi bir değişiklik olduğunu fark eder. Üreme sistemi ve üreme organlarına özel bir önem verilir, çünkü bunların feda edilmesinin gerçekleşmesi onlara bağlıdır. Hamilelik sırasında ağrı, pembe akıntı korkuturHamilelik sırasında pembe akıntıBir kadın paniğe, depresyonuna sebep olur. Ve bu çocuğun gelişimi üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Bunun olmasını önlemek için hamile bir kadının bu gibi seçimlerin ne anlama geldiğini ve ne zaman ortaya çıkacağını bilmesi gerekir.

Normal seçim

Terimine bağlı olarak, bir seçim görünebilirfizyolojik nedenlerden dolayı. Uterusa bağlanan fetal bir yumurta, küçük bir hasara neden olabilir. Genital organ, bunun için yabancı bir vücuttan kurtulmaya çalışacak ve hamilelik sırasında pembe akıntıya neden olacaktır. Sadece bu, adet kanaması veya kanama olmamalıdır. İç çamaşırında kalacak sadece birkaç damla izin verilir. Tahsis daha iddialı bir nitelikteyse acil acil yardım çağrılmalıdır.

Birkaç damla kırmızı kan görünebilir.İlk ay, menstruasyon planlanan varış günü. Organizmanın menstruasyon görünümünü dışlamak için yeniden yapılanma zamanı vardır. Bazen adet dönemi 3-4 aylık dönemden önce gelir, ki bu da bireysel bir norm ve bedenin bir özelliği olarak kabul edilir. Hamilelik sırasında pembe deşarj rahatsızlık, ağrı ve zayıf bir tezahür neden olmazsa, o zaman endişe nedeni yoktur.

Hamilelik sırasında bej deşarjTehlikeli deşarj

Bir düşürülme tehlikesi olduğunda, açık kahverengihamilelik sırasında deşarj. Alt sırt ya da karın ağrısı ile birlikte olabilirler. Kan kahverengi için herhangi bir değişken olmayan akıntı, acil yatış gerektirmektedir. Organizma, verimli yumurta veya meyveyi reddeder, rahmin içinde küçük bir kanama var ve doğum kanalından geçerken, kan daha koyulaşır. Ayrıca, atılımlar ayrıca kanamaya başlayan rahim içindeki bir tümörden de söz edebilir.

Tehlikeli deşarj herhangi bir zamanda ortaya çıkabilirgebelik. İlk 6 ayda bir düşük yapma tehdidi anlamına gelirse, o zaman doğumlara daha yakın bir yer, bir kadının ve bir bebeğin hayatı için son derece tehlikeli olan plasentanın ayrılmasının bir göstergesi haline gelir. Son trimesterde hamilelik sırasında pembe deşarj varsa, mümkün olan en kısa sürede hastaneye gitmeniz gerekir.Hamilelik sırasında açık kahverengi akıntı

Diğer seçimler

Hamile bir kadın iç çamaşırını düzenli olarak kontrol etmelidir. Bu, ya da daha doğrusu - üzerinde tahsis, sağlık durumu hakkında söyleyebiliriz:

 • sadece iç çamaşırı değil, aynı zamanda kaşıntı, yanma ve ağrı eşlik eden, labiya pullarına yerleşmiş beyaz akıntı, pamukçuk hakkında konuşmak;

 • Hamilelik sırasında bej salgıları, bir düşük yapma tehdidinin bir belirtisi olabilir;

 • Hamilelik boyunca açık deşarj normdur.

Gelecekte anne, garip seçimler olduğunda zamanı tahmin etmemeli veya beklememelidir. Her dakika gelecekteki bebeğinin hayatı için belirleyici olabilir.

Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 2019

Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 2019

Related news

 • Tost Makinesinde Çipura
 • Betadine merhem - uygulama özellikleri
 • Kenzo Kaplan Sweatshirt
 • ABD tehditlere devam ediyor: Türkiye, Putin ile ortaklık yolunda ilerlerse F-35leri alamaz
 • Başarı Korkusu Testi

 • Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 2

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku


  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 91

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 16

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 50

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 13

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 8

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 5

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 13

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 16

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 24

  Hamilelik sırasında pembe deşarj hamile annelerin en büyük korku 92