Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 2019

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 2019

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 55 02.02.2019, 13:32

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Hasır örgü modeli yapılışıanlatımı ile örgü tekniklerini anlatan videolu anlatım sayfalarımızahasır örgü modeli nasıl yapılırisimli bu sayfamız ile devam ediyoruz. Bütün videolu sayfalarımızda olduğu gibi bu sayfamızda da baştan sona açıklamalı olarakhasır örgü modelinin yapılışını izleyerek öğrenmeye çalışacağız. Kolay örülen örgü tekniklerinden olanhasır örgüile her çeşit kıyafet veya aksesuar kolaylıkla örülebilir. Genellikle en yaygın kullanım yerlerinin başında bebek battaniyeleri gelse de hasır örgü modelini hemen hemen her türlü kıyafet veya aksesuar örmek için kullanabilirsiniz. Fakat hacimleri büyük olan kıyafet veya aksesuarlarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Görünüm olarak biraz kalın gözüktüğü için küçük hacimli örgülerde istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Kolay olan örgü çeşitlerinden birisi olduğu için örgüye yeni başlayanların ilk başlarda tercih edebileceği örneklerden birisidir. Hasır örgü modelini henüz keşfetmemiş tecrübeli örgü sever hanımlar da bir an önce bu tekniği kullanmaya başlamalarını tavsiye edebiliriz. Bu modeli kullanarak çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Bir an önce videomuzu izlemeye geçelim isterseniz.Hasır örgü nasıl yapılır başlıklı video ile baştan sona en kolay örgü tekniklerinden olanhasır örgü modeli yapılışıile adım adım hasır örgü örneği nasıl yapılır bunu öğrenelim. Videoyu izledikten sonra bu teknik ile ilgili her türlü düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Hasır Örgü Yapılışı Videolu Detaylı Anlatımı – Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır İzle

Hasır Örgü Modeli Yapılışı Kolay Mı?

Örgü tekniklerinin anlatıldığı açıklamalı ve videolu anlatımlı sayfalarımızda bu sefer hasırörgü modeli yapılışıile birlikte olmaya çalıştık. Örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için ideal bir teknik olduğunu söyleyebiliriz.Örülmesienkolayörgü çeşitlerinden birisi olanhasır örgüile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?Yapılışıitibari ilehasır örgü modelisize göre yapılması kolay olan bir örgü tekniği midir? Sizler de bu tekniği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Hasır Örgü Bebek Battaniyesi Modellerini Gördünüz Mü?

Bebek battaniyeleri modellerinde hasır örgü ile çok güzel sonuçlar elde edilebilir. Bu tekniğin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra ne tür bir kıyafet veya aksesuar öreceğim diye düşünenler için bebek battaniyeleri ile ilgili bir çalışma yapmaya davet ederiz. Hangi modelde öreceğim diye merak etmeyin. Örgü galeri olarak daha önceki örgü modelleri ile dolu galerili sayfalarımızdan en sık yer verdiklerimizden örgü bebek battaniyesi modelleri ile ilgili sayfaları tek çatı halinde topladığımız “Bebek Battaniyeleri” kategorisinde bir çok battaniye modelleri arasında beğendiğiniz modeli bulabilirsiniz. Beğendiğiniz bu modele hasır örgü örneğini uygulayarak çok güzel bir bebek battaniyesi örebilirsiniz.

Hasır örgü modeli kendi arasında çeşitlere ayrılır. Çapraz, kolay, entrelak gibi değişik değişik kategorilere ayrılmıştır. Örgü galeri olarak bizim işimiz örgü olduğundan bizler de ilerleyen sayfalarımızda diğer çeşitlerine de yer vermeye çalışacağız. Bu sadece hasır örgü modeli için geçerli bir durum değil. Her türlü örgü tekniklerinin yapılışı ile ilgili videolu anlatım sayfalarımıza yer vermeye devam edeceğiz. Daha önce yüzlerce modelin nasıl yapıldığının anlatıldığı videolu anlatım sayfalarına bir göz atmak isterseniz “Videolu Anlatımlar” kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Düz örgü, ters örgü, haraşo örgü gibi örgü sever herkesin bildiği tekniklerden ilk defa duyabileceğiniz örgü tekniklerine kadar bir çok örgü tekniğinin nasıl yapıldığının anlatıldığı sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz. Sadece örgü tekniklerinin anlatıldığı videolar değil, her türlü kıyafet ve aksesuar nasıl örülür bunu baştan sona açıklamalı ve videolu şekilde tane tane anlatımlı videolar ile her türlü kıyafet ve aksesuar öğrenmeye devam ediyoruz.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Diğer örgü tekniklerinin yapılışları
 • Kolay yapılan örgü modelleri
 • Diğer videolu anlatımlı sayfalar
 • Örgü bebek battaniyesi modelleri
 • Battaniye örnekleri
 • Saksı kılıfları
 • Lif modelleri
 • Kalp desenli örgü modelleri
 • Sevgililer günü için örgüler
hasır örgü modeli yapılışıhasır örgü modeli yapılışı

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 2019

Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Rüyada köpek: arkadaş mı yoksa düşman mı
 • Eski eşyalar yap
 • Elazığ Haberleri: Elazığda hafif ticari araç devrildi: 4 yaralı

 • Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 24

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır


  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 42

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 24

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 8

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 14

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 77

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 66

  Hasır Örgü Modeli Nasıl Yapılır 63