Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 2019

Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 2019

Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 98 07.02.2019, 05:21

Hazırlık "Fastum Jel": kullanım talimatları

Acı ile karşı karşıya, erkeğin ilk arzusuhızla anda büyük bir seçim vardır ilaçların çeşitli kullanılan hangi ondan kurtulmak edilir. Tüm ağrı merkezinin sebebi ve konumuna bağlıdır. Eğer kas-iskelet sistemi söz konusu olduğunda, yani, bu ilacın "Fastum jel", talimat dikkat değer bir narkotik olmayan analjezik ve anti-inflamatuar ajan olarak önerir hangi.

Analjezik eylem ek olarak, ilacınanti-ödem ve antiexudatif özelliklere sahiptir. Romatizma, osteokondroz, osteoartrit, radikülit gibi çeşitli etiyolojilerdeki ağrılı hislerin giderilmesi için tavsiye edilir. Ayrıca jeli, yaralanmaları (morluklar, burkulmalar, çıkıklar gibi) veya ameliyattan sonra kullanabilirsiniz.

İlaç "Fastum jel" bileşimine dikkat edilmelidiraşağıdaki var. Burada bulunan ana etken madde ketoprofindir, bu da prostaglandinlerin vücudun etkilenen bölgesi üzerinde üretilmemesine katkıda bulunur, bu da enflamatuar süreçlerin ve ağrı duyumlarının gelişimini etkiler. Ayrıca preparatta lavanta yağı, arıtılmış su, karboksipolimetilen, trietanolamin ve Neroli yağı bulunur.

Uygulamanın etkisini elde etmek için"Fastum Jel" anlamına gelir, talimat iyi çalışılmış olmalı ve ilacın kullanımı içinde verilen önerilere uygun olmalıdır. Sıkı doz ile cildi temizlemek için ilaç uygulayın. Etkilenen bölgeyi 3-5 cm jel ile (günde iki defadan fazla olmamak kaydıyla), hareketleri hafifçe cilde sürtün. Daha hızlı bir emiş elde etmek için, ilacı kullanmadan önce, gözenekleri genişletecek bir banyo yapabilirsiniz, bu da ürünü daha çabuk emer.

Ilacı kullanabilirsiniz veuygulama şekli. Bunu yapmak için, jel hastalıklı alan üzerine bindirilmiş bir gazlı bez ile emprenye edilir. Üstte, kumaş bir bandaj, eşarp veya eşarp ile sabitlenir.

Tıbbi ürün olduğu söylenmelidir"Fastum jel", aşağıdaki kontraendikasyonlara sahiptir. 15 yaşından küçükler, hamile ve emziren anneler fonların kullanımından kaçınmalıdır. Gastrointestinal sistem hastalıkları, kan hastalıkları (trombositopeni, lökopeni, vb. D.) bir alevlenme sırasında kullanmak için gerekli değildir, ve eğer bir parçası olan herhangi bir bileşen, hoşgörüsüzlük vardır. Böylece ilaç bundan o uygulanabilir ve hassas cilde sahip hastalar, yanma neden olmaz. "Fastum jel" ilaç uygulamayın, deyim bunun, açık veya enfekte yaralar uyarır.

İlacını kullanırsanız ikiden fazla ihtiyacınız varhaftalar, bir uzmana danışmak için gereklidir. Nadir durumlarda, kaşıntı ve yanma gibi alerjik reaksiyonların (özellikle uzun süreli kullanım) ortaya çıkması. Bu durumda jel hemen iptal edilir.

Diğer tıbbi ürünlerle aşırı doz ve etkileşim hakkında bilgi yoktur. İlaç 5 yıl boyunca saklanırken, yer karanlık ve güneşin doğrudan ışınlarından saklanmalıdır.

Eğer mukoza zarlarına yanlışlıkla vurursanızkabuk, etkilenen bölgeleri serin su ile yıkamanız tavsiye edilir. Ilaç "Fastum Jel" talimatını ve gut saldırıları ve yüzeysel damarların tromboflebit ile birlikte kullanın. Ancak kullanmadan önce, bir doktora danışmaya değer.

Birçok kullanıcı ilacı bırakıyoretkinliğini belirten olumlu geribildirim. Bu durumda, bu ilaçta pratikte herhangi bir eksiklik yoktur. Güçlü bir koku almadığı için, etkilenen bölgeye hızlı bir şekilde nüfuz eder, en kısa zamanda ağrıyı hafifletir ve kalıcı bir sonuç verir.

Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 2019

Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 2019

Related news

 • İncir Çekirdeği Yağı Nedir Ne İşe Yarar
 • Fırında Hamsi Buğulama Videosu
 • Tacik mutfağı: özellikleri ve ilginç tarifleri
 • HACİMLİ VE DOLGUN SAÇLARA SAHİP OLMAK SANDIĞINIZ KADARZOR DEĞİL
 • NASA Ayın yörüngesine istasyon inşa edecek
 • Japonya’nın Sapporo kentinde hayata kısa bir ara

 • Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 83

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları


  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 91

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 59

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 84

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 83

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 54

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 85

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 81

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 34

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 97

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 79

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 76

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 27

  Hazırlık Fastum Jel: kullanım talimatları 2