Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 2019

Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 2019
21.08.2019

Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 60

Hazırlık "Magnesia sülfat": kullanım talimatları

İlaç "Magnezyum sülfat" geniş bir uygulama yelpazesine sahip bir ilaçtır.

Terapötik eylem

magnezyum sülfat

"Magnesia sülfat" ilacının etkinliğikullanıldığı şekilde birçok yöne bağlıdır. Böylece, ilacın iç uygulamasında choleretic ve müshil etkilere sahiptir. Araçlar ağır metal tuzları ile zehirlenmesinin panzehiri vermektedir. Kas içi ve damar içi ilaç yatıştırıcı, spazmolitik, antikonvulsan, bir anti-aritmik, bir vazodilatör, bir diüretik etkisi vardır. Yüksek dozlarda parenteral kullanım araçları tokolitik oluşabilir için kurarepodobnymi (sinir kas iletimin inhibisyonu), uyuşturucu ve hipnotik etki (erken doğumu önlemek için kullanılır). hazırlanması "Magnezyum Sülfat" (bu magnezya) kullanımı idrar mesafeyi artırmak için, solunum merkezinin, kan basıncı uyarılabilirliğini azaltır.magnezya sülfat talimatı

Kullanım Endikasyonları

Toz formunda "Magnesia sülfat" ilacıİçinde kolesistit, kabızlık, kolanjit, discenzia ile alınan bir çözelti veya süspansiyon hazırlamak için kullanılır. Sondaj ve tanılamadan önce, ilaç bağırsağı temizlemek için reçete edilir. Enjeksiyonlar hipomagnezemi, arteriyel hipertansiyon ve idrar retansiyonu tedavi edilerek yapılır. Buna ek olarak, çözelti, gestosis veya nöbetler, erken doğum tehdidi, epileptik sendrom, eklampsi, ensefalopati ile uygulanır. Herhangi bir biçimde, ilaç civa, tetraetil kurşun, arsenik, ağır metaller ile zehirlenmede etkilidir.

İlaç "Magnesia sülfat": kontrendikasyonları

İlacını oral olarak vermeyinhipermagnezemi, dehidratasyon, apandisit, tıkanıklık, rektal kanama. Belirgin bradikardi, arteriyel hipotansiyon, solunum merkezinin baskısı, doğumdan 2 saat önce hiçbir enjeksiyon yapılmadı. Böbrek yetmezliği ve aşırı duyarlılık ile randevuları yapmayın.

İlaç "Magnesia sülfat": yan etkiler

Ilacın kullanımı böyle neden olabilirbaş dönmesi, kusma, susama, şişkinlik, mide bulantısı, ishal, sindirim organlarının rahatsızlıklarının alevlenmesi gibi reaksiyonlar. Bazı durumlarda, nöbet, kafa karışıklığı, aritmi, yorgunluk, asteni ortaya çıkan elektrolit dengesinin ihlali vardır.magnezyum sülfat magnezya

Hazırlık "Magnesia sülfat": talimat

Bir tozun dahili olarak alınmasından önce gereklibiraz ısıtılmış su 100 ml seyreltin. Müshil etkisi elde etmek için, bir poşetin içeriğini kullanmak için yeterlidir. Çocuklar için ilaç miktarı yaşlarından (her yıl - bir gram) hesaplanır. Kolestetik etki elde etmek için, 15 ml'lik bir solüsyon (% 20) günde üç kez içilir. Enjeksiyonlar, ilacın enjekte edilmesiyle yavaş yavaş yapılır (üç dakika içinde 3 ml'den fazla değil). Bu durumda, enjeksiyonlar günde 1-2 kez tekrarlanır, tedavi süresi 2-3 haftadır. Metal tuzları temizlemek için, ilaç 5-10 zar için intravenöz olarak kullanılır.

Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 2019

Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Post Tagged with: patates yemeği
 • Amerikan Tanrılar dizisi: aktörler ve roller, komplo
 • Kirpikler nasıl beslenir
 • Ensefalit: önce ve sonra ortaya çıkan semptomlar. Hastalık nasıl tanımlanır
 • Neden Süt İçmelisin

 • Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 69

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları


  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 29

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 21

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 67

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 99

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 86

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 92

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 88

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 83

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 41

  Hazırlık Magnesia sülfat: kullanım talimatları 1