Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)


Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 5 12.02.2019, 13:30

Hazırlık "Ovesol". Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)

"Ovesol" hazırlığı karmaşık bir aktifKaraciğer saflaştırmak ve işleyişini normalleştirmek, safra kesesi ve safra kanallarını normalleştirmek için tasarlanmış bir biyolojik katkı. İlaç, içki kullanımı için bir alkol çözeltisi ve tablet şeklinde üretilir.

Tabletin kullanımı için ovesiol talimatıOveol'un terapötik etkisi: kullanım talimatları

Tabletler ve solüsyon özleri içerirbitki aktif maddeleri: Yulaf otu, kökleri ve çok loblu uçucu hücrenin çimleri, immortelle, nane, sarı pigment ve zerdeçal esans yağı. Bileşimi nedeniyle, ilacın detoxifying, antispazmodik, anti-inflamatuar ve koleratif etkisi vardır, toksinler, endojen ve dış kaynaklı karaciğerden uzaklaştırır. Ek olarak, "Ovesol" (haplar) ajanının kullanım talimatları, bir flavonoid ve emodin kaynağı çağrısı yapar. İlaveten, vücuda askorbik asit, uçucu yağlar, taninler, karoten, saponinler, amino asitler, eser elementler, glikozitler, organik asitler, filokinon verilir. İlacın kullanımı, karaciğerin fonksiyonel durumunu iyileştirebilir, safra kanalının drenaj kapasitesini geri yükleyebilir, safra durgunluğunu ortadan kaldırabilir, safra yollarını temizleyebilir ve safra taşlarını çözebilir.oveol tabletleri kullanma talimatları

Oveol kullanım endikasyonları: kullanım talimatları

Kural ihlalleri için tablet önerilirSafra salgılama ve safra oluşum süreçleri. Buna ek olarak, ilaç kronik gastrointestinal sistem patolojilerinin tedavisinde kullanılır. İlaç, karaciğer rahatsızlıkları ve safra kanalları için anti-inflamatuar, koleratif ve antispazmodik bir madde olarak kullanılır. İlaç vücudu flavonoidler ve emodinle doldurmanıza ve karaciğeri temizlemenize izin verir.

"Ovesol" 'un kontraendikasyonları ve yan etkileri: kullanım talimatları

Tabletlerin yalnızca ne zaman alması yasaktır.Tıbbi bitki bileşenlerinin herhangi birine aşırı duyarlılık. Aksi takdirde yasak yoktur. Kronik alkollü kişilere alkollü solüsyon verilmesi önerilmez. İlacı alan hastalar, ilacın iyi tolere edilebilirliği hakkında konuşurlar. Ancak bazı durumlarda, ilaç aşırı duyarlılığı olan insanlarda hala hafif alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

oveol tablet talimat fiyatıOvesol: kullanım talimatları

Tabletler günde iki kez, tek tek alınırbirimi. Tentür 20 damlalık bir miktarda tüketilmelidir. En iyi etki, yemek yerken bir ilaç kullanılarak sağlanabilir. Genellikle başvuru süresi bir ayı geçmez. Karaciğer temizliği kursları yılda 3-4 kez tekrarlanabilir.

Ovesol (tabletler): talimat, fiyat, analogları

Uyuşturucuya, eyleme en yakın şey,ilaçlar "Gepagard" içerir "Renisamin", "Geptoleksin", "Normoliv", "Betws", "Gepavit", "Artisonik", "Propolin", "Geptordeyli". İlaç "Ovesol" maliyeti biraz, yaklaşık 142 ruble farklı olabilir.

Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)

Related news

 • Ebced hesabı nasıl yapılır ebced hesabı nedir ebced nedir
 • Diş ağrısına doğal çözüm
 • İlaç Remantadin. Kullanım Endikasyonları

 • Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 63

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür)


  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 86

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 34

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 44

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 96

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 77

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 100

  Hazırlık Ovesol. Kullanım talimatları (tabletler ve tentür) 20