Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat

Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat


Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 75 10.02.2019, 18:54

Hazırlık "Tonginal": yorumlar, talimat

Tonginal için hazırlık nedir? Söz konusu ilacın kullanımı, referansları ve endikasyonları için talimatlar aşağıda açıklanmıştır.tonnginal yorumlar

Kompozisyon, ilacın formu, ambalajı

Hangi formda böyle bir araç üretilir"Tonginal"? İncelemeler, ilacın homeopatik damla şeklinde mevcut olduğunu söylüyor. Kafurun biraz belirgin bir aroması vardır ve oral uygulama için tasarlanmıştır.

Bu ilacın ana bileşenleri şunlardır: Glonoinum, etil alkol, Veratrumalbum, Tabacum, Kafur ve Acidum hidrocyanicum. İlaç, 50, 20 veya 100 ml'lik bir damlalık dağıtıcı ile karanlık cam şişelerde üretilir.

Aksiyon ilaçları

Homeopatik "Tonginal" nasıl düşer? Talimat, bu aracın etkililiğinin aktif maddelerin özelliklerine göre belirlendiğini bildirmektedir.

Söz konusu ilaç faaliyeti dengelervejetatif para ve sempatik HC. Vagotoni olan hastalarda, sempatik NA'nın tonunu arttırır ve venöz çıkışını normalleştirir. Ayrıca, bahsedilen cihaz, beynin (kafa) vasküler tonunu düzenler, beynin kan dolaşımını ve kalpteki metabolizmayı geliştirir.

Homeopatik damlaların kan basıncını normalleştirdiği, vestibüler aparatın uyarılabilirliğini azalttığı ve CCC'nin çalışmasını iyileştirdiği de unutulmamalıdır.

İlacın diğer özellikleri nelerdir?"Tonginal"? İncelemeler, homeopatik damlalar aldıktan sonra, bitkisel krizlerin sıklığı ve yoğunluğunun azaldığını, vücudun fiziksel ve psiko-duygusal baskılara karşı direncinin arttığını söylüyor.

Bu ilaç hipotansiyon, vestibüler ve vejetatif anormallikler aparatındaki bozuklukların uyarlanmasını geliştirir.kullanım incelemesi için tuginal talimatlar

tanıklık

Hangi durumlarda bir hasta önerilebilir?Hazırlık "Tonginal"? İfadeler, bu ilacın hipotansif tipte vejetatif vasküler distoni, diensefalik sendromu, vestibüler bozukluklar ve belirgin vejetatif anormalliklerle ortaya çıkan rahatsızlıklarda kendini göstermektedir.

Kontrendikasyonlar

Bu araç kullanıldığında kullanılmamalıdırİçeriğine ve alkol bağımlılığına aşırı duyarlılık. Hamilelik ve emzirme ile ilgili olarak, bu süre zarfında, ilaç sadece tedavi eden doktorun amacı için kullanılır.

İlaç "Tonginal": kullanım talimatları

Doktorlar söz konusu ilacın sadece yetişkinler ve ergenler tarafından tüketilebileceğini söylüyor. Homeopatik solüsyon 10 damla saf formda veya suda seyreltilerek alınır.

Bazı durumlarda, "Tonginal" damlalar reçete edilirbir yıla kadar çocuklara. Bu durumda, ilaç, büyük bir kaşık süt veya su içinde seyreltilmiş, bir damla alınmalıdır. 12 yaşına kadar olan çocuklara bu ilacın, bir öğünden önce ya da yemekten yarım saat önce günde üç kez 7 damla (bir sıvı içinde seyreltilmiş) reçete edilir.ttoginal talimatlar

İlacın yutulmasından önce maksimum tedavi sonucunu elde etmek için, ağzınızda birkaç dakika bekletilmesi tavsiye edilir.

İstenmeyenin şiddetini hızlıca azaltmak için1 yaşından küçük 4-5 damla ve bebekler - - up sekiz kez, günde su veya süt küçük bir miktarı ile bir damla belirtilerin hafiflemesine 12 yıla kadar çocuklar için 9-10 her 35 dakikada damla almalı ilaç raporlama yetişkinlerin belirtileri hastalığı (moduna anahtarı - günde üç kez).

Bu ilacın önerilen tedavi süresi iki ila üç aydır. Gerekirse, ders tekrarlanır.

Ara sıra fenomenler

Tonginal ilacı hangi olumsuz reaksiyonlara neden olur? Geri bildirim, bu ilacı kullanırken yan etki oluşmadığını gösterir.

Özel bilgi

"Tonginal" ilacı ile tedavinin en başında hastalığın bazı belirtileri kötüleşebilir. Kural olarak, bu, ilacın etkinliğini gösterir ve dozajın düzeltilmesini gerektirmez.tuginal uyuşturucu yorumlar

"Tonginal" damlalar: ilaç hakkında yorumlar

Raporların ezici çoğunluğundaSöz konusu ilaç olumlu bir doğadır. Homeopatik damlaların kullanımı, hipotansiyon ve vejeto vasküler distonisi olan birçok hastaya normal sağlık durumunu geri kazandırmak, baş ağrılarını, baş dönmesi ve meteorolojinin semptomlarını ortadan kaldırmak için izin verdi.

Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat

Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat

Related news

 • Sahalin depreminde: yıkım ölçeği
 • Kendi Kendini Temizleyen Perde
 • Farklı yemekler için farklı tavada patates tava nasıl
 • Limon Tuzunun Formülü Faydaları Zararları
 • Tunceli Haberleri: AK Partinin Tunceli belediye başkan adayları tanıtıldı

 • Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 89

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat


  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 72

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 29

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 87

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 17

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 20

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 56

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 53

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 19

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 83

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 12

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 20

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 91

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 46

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 15

  Hazırlık Tonginal: yorumlar, talimat 39