Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 2019

Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 2019
22.07.2019

Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 94

Helikopter "Siyah Köpekbalığı": çelik şahin ölüm kavrama

Modernin büyük ölçekli operasyonu yokHelikopterlerin desteği olmadan askerler düşünülemez. Bu yüksek hızlı ve süper manevra kabiliyetli rotorcraft transfer birlikleri ve özel kuvvetler birimleri, ulaşılması zor bölgelere çeşitli teknik ekipman ve ekipmanlar sunar: dağlık, ormanlık ve bataklık alanlar. Ayrıca, bu tür mobil ve mobil makineler kara birliklerine yangın desteği, keşif ve genel koordinasyon faaliyetleri yürütmektedir.

Siyah Köpekbalığı Helikopteri

"Siyah Köpekbalığı" helikopteri dünyanın en iyisi1982 yılında Kamov adını alan tasarım bürosu tarafından geliştirilen, günlük kullanımın şok tek saldırı tek rotorcraft. Muharebe sistemlerinin teknik mükemmelliği konusunda, en iyi benzer yabancı modelleri önemli ölçüde aşmaktadır. Helikopter "Black Shark" 10.8 ton bir uçuş kütlesine sahiptir, 390 km / s hıza çıkabilir, tırmanma hızı 10 m / s, maksimum yükseklik 5500 m'dir.

Seksenlerin başlarında, Ka-50 benzeri görülmemiş bir şekilde üretildi.iki kişilik bir Mi-28 saldırı aracıyla üç aşamalı bir yarışmayı kazanan ve mükemmel bir savaş kalitesi ve teknik özellikler dizisi sergileyen bir fuaye. Ve hemen bir çok havacılık teçhizatının başarısızlıklarını gösterdiği Afgan kampanyasının potalarına atıldı. Bu nedenle, gerçek bir kana susamış bir şahin olacak ve çok özel bir savaşın zor koşullarında savaş görevlerini etkin bir şekilde çözebilecek temelde yeni bir makineye ihtiyacımız vardı.

Helikopter Ka-50 siyah köpekbalığı

Afgan dağları inanılmaz kurulukİnce hava, yürüyüş sert düzensiz şiddetli rüzgar, bu Mücahitler ANC, ABD'de "Stingers" Mısır "Ok" silahlı bu derin, dar geçit. Bu gibi durumlarda, güç üniteleri genellikle yeterli oksijen yoksa, rüzgarlar arabalara taş fırlattı ve her sorti bir feat benzerdi. Bu şartlarda, Ka-50 "Black Shark" bir nimet Sovyet tasarımcılar olmuştur.

Sadece hayal edilemeyecek kadar güçlü değil, güzelBir araba rezervasyonu, aynı zamanda pilotlukta çok itaatkar. Pilot, bu tür zor savaş koşullarında inanılmaz derecede önemli olan birçok hataları affediyor. Pilotun elinde, herhangi bir bela ve kritik durumdan çıkarılacak güçlü ve zarif mustangs sürüsü gibidir. Afganistan'da, fantastik nitelikleri nedeniyle, Black Shark helikopteri, saygın ve az bilinen bir takma ad olan Werwolf'u aldı. NATO sınıflamasına göre "Kara Köpekbalığı" "Hokum" ("aldatmaca") olarak adlandırıldı.

Askeri uzmanlar oybirliğiyle iddia ediyorlarKa-50'nin roket saldırısı, dünyadaki herhangi bir tanka dayanmayacak. Bu döner kanatlı makine, savaşın kendisi tarafından yaratılmış mükemmel bir silahtır. Özel bir lazer hedefleme birimi tarafından yönlendirilen hedefe on kilometre kadar bir mesafede "Kara Köpekbalığı" nın yanından başlatılan tanksavar füzeleri kaçınılmaz olarak ve acımasızca hedefe manevralar yapar.

Helikopter Ka-52 siyah köpekbalığı

Ve tüm füze mühimmatı tüketilirse,Pilot, hedefin yerini otomatik olarak algılayan hızlı ateşlemeli büyük kalibreli bir silahın yanı sıra reaktif güdümsüz mermiler ve bombalar da içerir. Bu muazzam ateş gücü ve etkileyici zırh korumasına rağmen, "Siyah Köpekbalığı", modern döner kanatlı araçların büyük çoğunluğu için ulaşılamaz olan en karmaşık manevraları, inanılmaz hava akrobatik sayılarını ve akrobasi tekniklerini gerçekleştirebiliyor.

Ka-50, dünyadaki tek helikopterdir.bir pilot tarafından kontrol edilir. Pilotu acil bir durumda kurtarmak için Black Shark, K-37 kurtarma paketi için benzeri görülmemiş bir füze paraşütü sistemi kullanmaktadır. Buna ek olarak, araç günün herhangi bir saatinde ve en elverişsiz hava koşullarında uçmanızı sağlayan bir navigasyon sistemi ile donatılmıştır. "Black Shark" helikopteri, diğer muharebe grubu araçlarıyla etkileşimde bulunmak için kesinlikle harika bir yeteneğe sahiptir. Her pilot, özel LCD ekranda sadece kendi "kendi" helikopterlerini değil, aynı zamanda bulduğu hedeflerin koordinatlarını da görür. Bu verilere dayanarak komutan, bir saldırı için emir verir.

İyi teknik uygunluk şeması Ka-50temel olarak, bir savaş döner kanatlı aracın yeni iki kişilik bir modelini yaratmasına izin verildi - Ka-52, "Alligator" lakaplı, yüzde seksen beş için tasarım, selefin unsurlarından ve malzemelerinden oluşuyor. İkincisi, prototipinin özelliklerinin çoğunu koruyarak bunlara yenilerini ekledi. Bugün tandem Ka-52 helikopter - "Black Shark" - dünyadaki muharebe araçlarının en mükemmel kombinasyonu. Bir çiftte, sadece inanılmaz bir görev yelpazesini çözebiliyorlar. Tümüyle yıkıcı ateş gücü ve Ka-50'nin mükemmel rezervasyonu, Alligator'un fantastik muharebe zekası ve koordinasyon yetenekleri ile organik olarak destekleniyor.

Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 2019

Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 2019

Related news

 • Etli Taze Bakla Tarifi
 • Peynirli Kanepeler Tarifi
 • 10 Dakikalık Muhlama Tarifi
 • ANLATIMLI ŞİŞ VE TIĞLA ÖRÜLEN HARİKA BAYAN ÇORAP MODELİ
 • Katlı Çiçek Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 55

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama


  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 84

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 79

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 69

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 53

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 95

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 67

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 99

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 93

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 56

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 86

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 44

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 90

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 44

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 12

  Helikopter Siyah Köpekbalığı: çelik şahin ölüm kavrama 31