Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 2019

Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 2019

Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 3 08.02.2019, 15:42

Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş!

Şömineler uzun zamandır konfor sahibi insanlarla ilişkilendirilmiştir.güvenlik ve belirli aile zenginlikleri. Yakın zamana kadar, sadece özel bir evde yaşayan ya da en azından küçük bir dükkana sahip olanlar, bir şömineyi donatmak için para kazmak suretiyle paralarını ödeyebilirler. Çok üniteli binalarda yaşayan mutsuz insanlar açık ateşin kaynağını hayal bile edemezlerdi. Ve sadece kentsel konutlarda (genellikle küçük boyutlu) alan eksikliği nedeniyle değil, aynı zamanda herhangi bir sobanın uygun bir şekilde donatılmış bir baca gerektirdiğinden dolayı, tüm isteğimiz çok katlı bir binada inşa edilemez.

Zamanlar değişti ve şömine yönündedaha iyi taraf. Nispeten yeni bir know-how, son derece olumlu geri bildirimlere neden oldu: biyo şömine, onu satın almak için cesaret eden hemen hemen herkes tarafından beğenildi.biofireplaces yorumlar

Elektrikçilerden avantajlı farklılıklar

Geri dönüşümsüz aşklar daha önce denendiOnun şöminesi şöminenin yerine daha rahat. Muhtemelen, bu güne kadar birileri apartman dairesinde açık ateş taklitiyle elektrikli şömineler bırakmıştır. Ne yazık ki, sadece taklitiyle oldu. Tabii ki, en iyi ve elektrik seçenekleri yokluğunda iyi değerlendirmeleri vardı. Bununla birlikte, biyo-şömine, doğal bir aleve sahip olduğu, canlı olduğu ve pahalı bir enerji harcaması nedeniyle "elektrik panosundan" daha iyidir.

Gerçek şömine de bir şeyler kaybeder.

Buna göre ve sahip olduğu bazı avantajlargerçek bir şömine. Baca kapladığı yeri görmezden gelseniz bile, kurumun kir ve pislik nedeniyle temizlenmesi gerekir. Ayrıca, baca herhangi bir fırının en hassas bölgesidir. Düzenli olarak bakımda ve periyodik bakımda ihtiyacı var. Gerçek şömine ısınmalı ve bunun için yakıt bir yerlerde saklanmalıdır. Ayrıca, her zaman yangın tehlikesi vardır - ya yetersiz temizlenmiş kurumlar ya da ters çekiş nedeniyle. Bütün bunlar şehir sakinleri için zor ve bu "ocak" görüş ve değerlendirmeleri hakkında kötüleşiyor. Bu anlamda biyo-şömine çok daha az zaman alıcıdır.daireler için biofireplaces yorumlar

Nerede koymak? Evet, her yerde!

Bir başka bariz artı geniş seçimbiyo şöminelerin modifikasyonları. Çok küçük bir apartman dairesi için bile uyumlu bir şekilde ona uyan ve alanınızı sınırlamayan bir versiyon seçebilirsiniz. Yer kazanmak zorunda kalmazsanız, insanlar genellikle bir yer seçeneği seçer. Aynı zamanda, kaplamayı bozma riski yoktur, çünkü bu gibi şömineler seramik, plastik, cam veya ahşaptan yapılmıştır.

Daha az şey ister misin? Masaüstü şömine seçin. Onlar üretilir ve geleneksel ana hatlar, ve bir lamba, kase veya vazo şeklinde - hepsi de işlevlerini yerine getirir, yani parlarlar, sıcak ve "rahatlık" ederler. Bu tip mini şömineler için, kazara devrilmeyecek şekilde ek destekler sağlanmıştır.

Satın alabilir ve duvar seçenekleri. Ancak, bu durumda, üzerinde yanıcı bir şey olmadığını dikkatlice kontrol etmektir. Ancak şömine resmi sadece çarpıcı görünüyor.biyo şömineler için yakıt

Yerleşik biyo şömineler alt türü var. Tavanda bile monte edilebilirler. Montajı için özel ekipman gerekli değildir - sadece konfor kaynağınız olacak bir niş hazırlayın. Böylesine büyük bir çeşitlilik bizi mutlu ediyor ve hatta daha iyi değerlendirmeleri yapıyor - biyo şömine küçük ölçekli sahipler için bile daha cazip hale geliyor.

Hareketlilik veya sabitlik?

Her zamanki şömine bir kez ve her şey için inşa edilir.hareket edecek Biofireplaces bu açıdan daha "esnek" dir. Evde bir yeriniz varsa, ocak planlayıcısı için planlanmışsa, sabit bir versiyona geçin. O çok ağır, ama daha büyük, "kale kardeşi" gibi. Ancak, daire için mobil biyo şömineler bulunmaktadır. Onlar yatak odasına, oturma odasından taşındı ve gerçek yangın parlaklık eşliğinde bir kitap okunabilir çünkü permütasyon çeşitli yatkındır ve evde seven insanların Yorumlar, o çok beğenerek mobil türlerine karşı olduğunu.biyoyakıt brülörü

Ve fırında ne var?

Daha önce de belirtildiği gibi,yakacak odun veya geleneksel fırınlarda kullanılan kömür. Biyo şömineler için yakıt etanol denaturant. Prensip olarak, saf etil alkol kullanmak mümkün olabilir, ancak uluslararası anlaşmalar serbest satışını yasaklar, bu yüzden denatüre başvurmak gerekir.

Yakılan, biyo şömineler için yakıt, doğal olarak karbondioksit ve suya dönüşür, doğal olarak, salıverir ve doğaya zarar vermez. Ancak, CO birikimi ile2nefes almak için rahatsızlık yaratabilir, bu yüzdenBiyo şöminenin bulunduğu oda, düzenli olarak havalandırmanız gerekir. Ancak burada doğal olarak bir avantajı vardır, çünkü etanolün denatüre edilmesinin yanması CO üretmez, bu nedenle ventilatör her zaman kapalı olsa bile hastalanma tehlikesi yoktur.

Ne arayacağım

Tüm yapıdaki ana bölüm, bir brülördür.Biyo şömineler. Prensip olarak, değiştirilebilir, bu yüzden satın aldığınızdan memnun değilseniz veya brülör bozuksa, diğerini değiştirmek kolaydır. Ancak, bu önemli parçayı alırken, duvarların kalınlığına ve metalin kalitesine dikkat edin - “ocağınızın” uzun vadeli hizmetine bağlı olarak değişir. Biyo-şömine için brülörün düşmekten ve buna bağlı olarak, alkolün dökülmesinden korunması arzu edilir. Ve kullanım kolaylığı için alevi daha güçlü hale getirecek veya zorlukla algılanabilen gizemli bir parıltıya indirecek bir regülatör ile bir cihaz (veya bunun için bir brülör) satın almak daha iyidir.

Şömineden önce güzel bir akşam geçirin!

Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 2019

Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 2019

Related news

 • Sarımsak hangi hastalıklara iyi gelir ile Etiketlenen Konular
 • Çocuklara Mutlu Olmayı Öğretin
 • Kanser tedavisinde zerdeçallı ilaç çalışması
 • Girişim Fonu Nedir
 • Gazeteci Travin Victor Nikolayevich: biyografi

 • Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 33

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş


  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 9

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 100

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 20

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 67

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 82

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 48

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 2

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 70

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 6

  Hevesli değerlendirmeleri: biyo şömine - harika bir buluş 35