Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 2019

Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 2019

Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 94 19.01.2019, 08:03

Fiyatı iki yüz ruble olan "Geksoral" (aerosol) ilacı, yerel olarak kullanılmaktadır. Preparatın etken maddesi heksitidin'dir. İlaç antiseptik ajan grubuna aittir.

Tesisin etki mekanizması

İlaçların antimikrobik etkisi,bakteriyel metabolizmanın oksidatif reaksiyonlarını bastırma kabiliyeti. İlaç antifungal ve antibakteriyel etkiye sahiptir, Candida cinsinin mantarlarına karşı, gram pozitif mikroflora suşlarına karşı aktivite gösterir. İlaç mukozasında hafif bir anestezi etkisi vardır. İlaç neredeyse hiç emilmiyor. "Geksoral" ajanı (aerosol) - uygulama talimatı onaylar - mukoza girerek iyi yapışır. Tek bir sulamadan sonra, aktif maddelerin izleri diş etlerinde 65 saat boyunca bulunur. Dental plakalarda terapötik konsantrasyon on ila on dört saat sürer.hexoral aerosol price

Aerosol "Geksoral" uygulama

İlaç, farinks ve ağız anormallikleri için reçete edilir.enflamatuar bulaşıcı nitelik. İlaç, sülfonamid ve antibiyotik kullanımını gerektiren ateşli veya pürülan hastalıkların kompleks tedavisi gören hastalar için önerilir. Endikasyonlar, bademcik iltihabı, bademcik iltihabı (lateral sırt lezyonları ile komplike olur), farenjiti içerir. İlaç, periodontopati, kanama diş etleri, diş eti iltihabı için reçete edilir.

"Geksoral" (aerosol) tıbbıuygulama, stomatit, glossit, aftöz ülserlere sahip hastaları öneriyor. İlaç süperenfeksiyonların önlenmesi için etkilidir. Oral kavitede cerrahi müdahale öncesi ve öncesinde, soğuk algınlığı tedavisinde bir ilaç olarak adjuvan atayın. Özellikle de adityal stomatit hastalarında fungal enfeksiyonların yok edilmesi için etkili ilaç. İlaç, çökmüş tümörlerin topraklarında ortaya çıkan hoş olmayan kokuları ağızdan ortadan kaldırır. Genel patolojilerle, ek hijyen için çare önerilir.aerosol hekzagonal uygulama

Kontrendikasyonlar

İlaç "Geksoral" (aerosol) Kullanıcıbaşvuru, aşırı duyarlılığın yanı sıra üç yaşın altındaki çocuklara reçetelendirmeyi yasaklar. Gebelik ve emzirme döneminde terapi için doğrudan kontrendikasyon bulunmamaktadır. Bununla birlikte, tedavinin veya önlemenin uygunluğu bir uzman tarafından belirlenir.

"Hexoral" (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları

Ürün topikal kullanım içindir. Üç yıllık hastalar için, bir ila iki saniye içinde tek bir dozun uygulanması önerilir. Doktorun başka reçetelerinin yokluğunda, sulama, tercihen sabah ve akşam saatlerinde olmak üzere günde iki kez yapılır. Enjeksiyonlar yemeklerden sonra üretilir.hexoral aerosol kullanım kılavuzuPüskürtmeden önce, aerosol tüpü takılıdırşişenin üst kısmında, deliğe sokun. Ardından, üzerine hafifçe bastırın, sonra ucu kendinizden uzağa doğru tutun. Püskürtme yaparken şişe dikey olarak tutulmalıdır. Tüp etkilenen bölgeye gönderilir, enjeksiyon yapılır. Tedavi veya önleme süresi doktor tarafından belirlenir.

Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 2019

Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • ÖRGÜ 2 TANE KIZ VE ERKEK BEBEK FİLLİ TULUM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • İnsülin nedir İnsülin direnci diyeti nasıl yapılır
 • Kıymalı Havuçlu Lazanya Tarifi
 • Cep telefonunuzdan Kiwi cüzdanını nasıl yenileyebilirsiniz: Tüm ayrıntılar

 • Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 15

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları


  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 96

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 54

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 83

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 69

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 84

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 2

  Hexoral (aerosol) ilacı. Kullanım Talimatları 4