Hidrolik ayırıcı Gorynych 2019

Hidrolik ayırıcı Gorynych 2019

Hidrolik ayırıcı Gorynych 94 07.02.2019, 06:40

Hidrolik ayırıcı "Gorynych"

Bütün işler manuel yapıldığında,çoktan gitti. Günümüzde, olası tüm işlemler mekanize hale gelmektedir. Bunun için, tasarımcılar ve bilim insanları (ve bazen sadece amatörler) tüm yeni makineler yaratıyorlar. Ahşabı kesme gibi bir işlem bile manuel olarak yapılmaz. Bu görevi yerine getirecek cihazlar için çok seçenek icat etti. Bunların arasında "Gorynych" log splitter var. Yüksek performans ve uzun çalışma süresi ile karakterizedir. "Ev" makine takımları kategorisinde en güçlü araçlardan biridir.

Cihaz ve özellikler

Hidrolik kesici "Gorynych" temsil ederÜzerinde güçlü bir motor, uygun bir işyerinin bulunduğu sabit metal bir çerçeve. Ahşap parçalara, uzun ömürlü, sertleştirilmiş bir bıçak ile ayrılmıştır.

odun bölücü

Kepçe hidrolik tahrik sayesinde hareket eder,6 ton'a kadar bir kuvvet geliştirebilen Bundan dolayı bölme işlemi hızlı, sorunsuz ve sarsılmadan devam eder. Kesicinin iki konumu vardır: odun parçalarını iki parçaya bölmek için. Bu aşırı yük oluşmadığından, otomasyon çalışmıyor.

Model çok ağır - 180 kilogram. Bu değer, ağır bir hidrolik silindir ve büyük bir çerçeve nedeniyle başarılmıştır. Ancak aynı zamanda günlük ayırıcı kesintisiz olarak 10 saate kadar çalışabilir.

Sürücü Seçenekleri

Ahşap kesici "Gorynych" üç farklımodelleri. Aralarındaki farklar yalnızca kurulu sürücü türüdür. İki model, 220 veya 380 voltluk bir elektrik sürücüsü kullanıyor. Üçüncü durumda içten yanmalı bir motor kullanılır.

«Gorynych 6T»

Ile cihazların özelliklerini göz önünde bulundurun.bir tahta kesici "Gorynych 6T" örneğinde elektrikli tahrik. 380 voltluk bir elektrik şebekesinden çalışır. Motor gücü 4 kilovat. Tek bir 40 santimetre parçanın doğranması yalnızca 2 saniye sürüyor. İş parçasının uzunluğu 45 santime kadar arttırıldığında, bir döngü süresi 2,5 saniyeye yükselir. Pedin maksimum izin verilen uzunluğu 50 santimetredir.

odun bölücü

Odun kırpma radyatörü bakırdan yapılmıştır. Bu nedenle ünite, her hava koşulunda 24 saat çalışabilir. 10 bin metreküp ahşap hasat sonrası bile performans korunur. Sertleştirilmiş bıçak ünitenin ömrü boyunca çalışacaktır.

Benzinli ormancılar

Odun kırma aracı "Gorynych" benzin, bazı avantajları olan Honda GX 390 modeliyle temsil edilmektedir:

 • Benzinli tahrik ünitesi, elektrik şebekesine bağlantı bulunmayan yerlerde kullanılabilir.
 • Kütük kesicinin bir geçişinde bölünür. Bu, 2,5 saniyeden fazla sürmez. Daha kısa bir log uzunluğu ile daha az zaman harcanıyor.
 • Operatör, kendisini kaç adet parçanın bölüneceğini seçer. Bu, kabın bireysel elemanlarının yerleştirilmesi ile düzenlenir.
 • Bıçak yüksekliği ayarlanabilir. Bu, cihazın performansını ayarlamanızı sağlar.
 • Hidrolik sistemin tüm parçaları yüksek mukavemete sahiptir. Ağır işlerde çalışabilirler. Bu sayede, "Gorynych" günlük ayırıcı kesintisiz çalışmaya dayanabilir.

odun bölücü

 • Geniş çalışma ortamı, operatöre rahatça çalışma imkânı sağlar.
 • Çerçeve ve diğer yapısal öğeler, üniteyi çevre etkilerinden koruyan özel bir vernikle kaplanır.
 • Hidrokolon tamir edilebilir. Arızalı parçalar kolaylıkla çıkarılabilir ve yenisi ile değiştirilebilir. Yedek parçalar sorunsuz olarak satılabilecekleri mağazalarda satılmaktadır.

Yaklaşık 120 bin ruble'lik bir "Gorynych" splitter var. Fiyat, seçilen sürücünün türüne, satın alma şartlarına (seçilen mağaza) ve diğer göstergelere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Hidrolik ayırıcı Gorynych 2019

Hidrolik ayırıcı Gorynych 2019

Related news

 • Annesi Öldükten 2 Ay Sonra Doğdu
 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Bebeğin ilk cazibesi - nerede başlayacak ve ne zaman
 • Kırım, turizmde Sovyet sonrası rekorunu kırdı
 • Dr. Kovalkovun diyeti

 • Hidrolik ayırıcı Gorynych 27

  Hidrolik ayırıcı Gorynych


  Hidrolik ayırıcı Gorynych 97

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 71

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 73

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 72

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 97

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 99

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 65

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 86

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 82

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 20

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 43

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 58

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 52

  Hidrolik ayırıcı Gorynych 6