Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 3 19.02.2019, 05:53

Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım

Bahçelerimiz genellikle dikey bir yere ihtiyaç duyarçevre düzenlemesi. Bu duvarlar, arbors veya küçük mimari yapıların dekoratif örgü anlamına gelir. Çoğu kez, bir arsa satın alan sahipler, soru ortaya çıkar: "Bir site yapmak ve belirli bir yerde gölge yaratmak ne kadar güzel?" Bu tam olarak dikey peyzajla çözülen problemdir. Bu amaçlar için en popüler bitkilerden biri, hanımeli hanımeli, güzelliği ile şaşkınlık gösteren fotoğrafı.

hanımeli hanımeli dikimi ve bakımıBu bitkinin çiçekleri genellikleSınırları olmayan bir aşk. Fotoğraflarının herhangi bir bahçecinin dizininde bulunması kolay olan Caprypholus, sadece güzel bir renge sahip olmakla kalmaz aynı zamanda harika kokuyor. Ve koku, akşam saatlerine daha da yoğunlaşacaktır. Bahçede, tatlı aromalar içeren güzel, pitoresk bir köşe yapmak istiyorsanız, o zaman hanımeli hanımeli bitki örtüsün, yanlış gitmeyeceksin.

hanımeli caprylic fotoğrafıHoneysuckle caprylic, ekim ve bakım için değilçok karmaşık, farklı renkler. Bir asma, dikey olarak büyümesine izin verecek bir destek yapmak için, hiçbir özel beceri de gerekli olmayacaktır. Böyle bir liana doğası gereği büyümeyecek, yönlendirilmesi gerekiyor. Destek ne kadar yüksek olursa, hırıl tokaranın dalları da o kadar uzundur. 5-6 yaşlarında, 4-5 metre yüksekliğe ulaşabilir. Küçük bahçeler için bu uzunluk yeterli olacaktır.

Hanımeli hanımeli, dikim ve bakımYeni başlayanlar için bile basit olacak, kendini ilkbaharda hissediyor. Gelecekte büyüyeceği yere derhal daha iyi koyun. Delenka'da birkaç böbrek bulunmalıdır, bunlardan birkaçı. Uzun saplar onlardan büyüyecek ve bu daha sonra bir liana haline gelecek. Ekim için yeterli nem ile gevşek bir toprak seçmelisiniz. Honeysuckle, mineral ve organik gübrelerle gübrelemeye yanıt vermekten dolayı minnettar olacaktır. Bunun için azot, potasyum ve gübreyi kullanmak en iyisidir. Bununla birlikte, gübrenin taze değil yeniden yetiştirilmesi gerektiğini akılda tutmak gerekir. Yani, yaşı iki ila üç yıl arasında olmalıdır. Gübreleme ve turba yapabilirsiniz. Tek başına pişirmek kolaydır. Bunu yapmak için, komposto çukuruna sebze kökenli israf atılmalıdır. Hanımeli hanımeli, dikim ve bakım için ilkbaharda başlar, çukurda veya açmada her şeyi hissetmek daha iyidir.

kaprisli fotoğrafSeçim, yalnızca hangi etkinin olduğuna bağlıdır.sonunda ulaşmak istiyorlar. Dikey bahçecilik için bir unsur ise, o zaman bir hanımeli hâlde ardı ardına dikmek gerekiyor. Bunu yapmak için, bir açma kazmak gerekir. Hemen gübre, eser elementleri, organik olarak döşenmektedir. Bütün bunlar, iniş toprağı ve bitki hanımeli hanımeli ile dikkatlice karıştırılmalıdır.

Bu bitkinin ekimi ve bakımı birzevk. Açılış baharda gerçekleştiyse, o zaman mevsimin sonunda zaten oldukça uzun süren genç sürgünlere sahip olacaksınız. İyi bir özenle, bitki yılda iki metreye kadar bir artış verecektir. Peyzajın kışın kiralanması gerekmez, güzel sarmallar bütün bir yıl boyunca göz kulak olacak.Related news

 • Bayramda kahvaltı sofrası nasıl hazırlanır
 • Karaciğer hepatosisi nasıl ortaya çıkıyor
 • Sacher Turtası Tarifi
 • New York Times gazetesi
 • Askerden Seçime değil ölmeye geliyorum diyen MHPli Bucaka selam

 • Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 51

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım


  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 10

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 100

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 65

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 31

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 63

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 20

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 84

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 13

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 37

  Honeysuckle caprylic: ekim ve bakım 97