Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 2019

Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 2019

Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 44 31.01.2019, 21:06

Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi

Ülkemizde, büyük bir talep varyasal eğitim programları. Her yıl yaklaşık 300 bin başvuruda bulunuluyor ve yaklaşık 150 bin kişi yüksek öğrenim kurumlarının öğrencileri oluyor. Ne yazık ki, mezun olduktan sonra, tüm mezunlar işe girmez. Bazıları, yoksul bir üniversitede okudukları için bilgi eksikliği nedeniyle avukat olarak kariyer geliştirmemektedir. Güney Ural Devlet Üniversitesi (SUSU) hukuk enstitüsünde kaliteli eğitim sunmaktadır. Bir eğitim organizasyonu nedir? Hukuk Fakültesi SUSU'nun (Enstitü) avantajları nelerdir? Katılımcılar için uygun olan bu sorular, bir cevap bulmakta fayda var.

Güney Ural Devlet Üniversitesi: üniversite hakkında bilgi

Bu yüksek eğitim kurumu,şimdi Çelyabinsk'de, 1943'te ortaya çıktı. Uzman mühendislerin eğitimi üzerine yaptığı çalışma, bir makine mühendisliği enstitüsü şeklinde başladı. Uzun bir süre için üniversite, daha yüksek teknik eğitime sahip uzmanların üretiminde uzmanlaşmıştır. Geçen yüzyılın son yıllarında klasik bir üniversitenin statüsünü kazandı. Bu sayede üniversite, tasarımcılarla, gazetecilerle başlayıp ekonomistlerle ve memurlarla biten farklı uzmanlar üretmeye başladı.

Bugün Güney Ural devletiÜniversite ulusal bir araştırma enstitüsüdür. Chelyabinsk ve Uralların en büyük üniversitelerinden biridir. 30 binden fazla öğrenci burada eğitim görüyor:

 • 240 lisans programında;
 • 24 özel program;
 • 150 yüksek lisans programı;
 • Ek mesleki eğitim 200 programı.

fakülte hukuki hukukçu

Bir yüksek öğrenim kurumunun yapısı

Üniversitenin tarihten sonra gelişmeye başladığı yıllardaçeşitli fakülteler oluşturuldu. 2016 yılında, rekabeti artırmak için programın yönlendirdiği Güney Ural Devlet Üniversitesi, mevcut yapısal birimleri genişletti. Sonuç olarak, okullar ve enstitüler (inşaat ve mimarlık enstitüsü, yönetim ve ekonomi yüksek okulu, politeknik enstitü, vb.) Ortaya çıktı.

Tüm yapısal birimler alt bölümlerdiryeni format. SUSU'da okullar ve enstitüler haline gelen fakülteler, mevcut bölümlerin ve bölümlerin en iyi öğrenci, eğitim ve bilimsel geleneklerini birleştirdi. Hukuk enstitüsü bir istisna değildir. Çok popüler olduğu için, ona daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Hukuk Enstitüsü ve Yüksek Öğrenim Hakkında

Şu anda işleyen hukuk okulugelişme ve gelişmesinde uzun bir yol kat etti. Girişimcilik ve İktisat Fakültesi'nden büyüdü, Güney Ural Devlet Üniversitesinin önemli bir alt bölümü haline geldi. 8 bölümden oluşmaktadır. Başvuru sahipleri yüksek öğrenim için burada kayıtlıdır. Bir lisans derecesini seçen insanlar hazırlık "Hukuk" yönünü teklif edilir. Adaylar, "Adli Uzmanlık", "Yasa uygulama faaliyeti", "Ulusal güvenliğin yasal desteği" ni seçebilirler. Listelenen talimatlar tam zamanlı bölümde mevcuttur. Son iki uzmanlık, ayrıca "Hukuk" (yüksek öğrenim temelinde), SUSU'da SSSU'ya hukuk fakültesi sunmaktadır.

Ayrıca yapı biriminde alabilirsinizikincil mesleki eğitim. Önerilen program "Kanun Yürütme" dir. 9 ve 11 sınıfları temel alan adaylar buraya geliyor. Eğitimin sonunda enstitünün duvarlarının dışında, çeşitli suç ve suçları önlemek, bastırmak ve açıklamak için hukuk ve düzeni ve hukukun üstünlüğünü sağlamak üzere eğitilmiş nitelikli uzmanlar bulunmaktadır.

Jurgu Çelyabinsk Hukuk Fakültesi

Hukuk Enstitüsü'nde Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi SUSU (Enstitü)7-11. sınıflarda okuyan okul öğrencileri ücretsiz bir hukuk okulu oluşturdu. Adı Ön-Yüksek Öğretim Yasal Okulu. İçinde, öğrenciler farklı yaşam durumlarında yardımcı olabilecek temel yasal bilgileri alırlar.

Hukuk fakültesi öğrenciler tarafından ziyaret edilir.genel okullar, spor salonları, lyceums. Dersler, çocukların kendilerine verilen bilgileri hızlı bir şekilde anlamaları ve hatırlamaları sayesinde ilginç bir biçimde düzenlenir. Sınıflar, Hukuk Enstitüsü, lisans öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri üst düzey kurslarına devam eden öğrenciler tarafından yürütülmektedir.

Kanun extramural Güney Ural Devlet Üniversitesi Öğretim

Elit hazırlık bölgesi

Hukuk Fakültesi SUSU bir bölge düzenlediYüksek Hukuk Okulu denilen elit eğitimi. Sadece mükemmel bilgiye sahip ve yüksek EGE puanlarına sahip en iyi öğrenciler burada eğitim görüyor. Seçkin eğitim alanına kayıt, ilk dersin bitiminden sonra gerçekleştirilir. Tüm öğrenciler arasında en yüksek ara sertifikasyon oranına sahip olan kişiler seçilir.

Elit hazırlık alanında öğrenciler derinlemesineyabancı dil, devlet ve hukuk teorisi, idari, anayasal, ceza ve medeni hukuk dersleri. Eğitim sayesinde, basit öğrencilerden yüksek vasıflı uzmanlar oluşturuldu. Lisans programında uzmanlaştıktan sonra SUSU (Enstitü) hukuk fakültesinden ayrılan mezunların birçoğu, mevcut bilgiyi tamamladıkları, araştırmaya başladıkları bir şekilde büyülüğe girerler.

yuirgu fakültesi

Hukuk enstitüsüne göre hukuk kliniği

Hukuk kliniği, enstitü tarafından düzenlenmiştir.Böylece öğrenciler gelecekteki mesleğine hakim olabilir, derste edindikleri bilgileri pratikte uygulayabilirler. Burada, öğrenciler, öğretmenlerle birlikte, başvuran herkese ücretsiz yasal yardım sağlar:

 • çeşitli konularda sözlü ve yazılı yasal belgeler vermek;
 • yasal bir nitelik taşıyan belgeler hazırlamak;
 • Mahkeme dahil olmak üzere çeşitli kurumlarda vatandaşların çıkarlarını temsil eder (vekaleten).

Güney Ural Devlet Üniversitesi

Sonuç olarak, yasal olduğuna dikkat edilmelidir.SUSU (Chelyabinsk) Fakültesi, öğrencilerin kaliteli eğitim aldıkları modern bir yapı birimidir. Enstitü bölgedeki eğitim personeli için önde gelen bir üniversite olarak tanınmaktadır, bu nedenle mezunlar işgücü piyasasında talep görmektedir.

Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 2019

Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 2019

Related news

 • Kıymalı Kuru Dolma Tarifi
 • Baş Mühendis ve görevleri
 • Ellerimizle doğal malzemelerden uygulamalar yapıyoruz. Yeşillik ve kabuklardan kompozisyon yapmak için seçenekler
 • Misafir filminin gözden geçirilmesi: aktörler, roller, arsa
 • İlköğretim ilkokul

 • Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 51

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi


  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 2

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 86

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 34

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 64

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 75

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 34

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 10

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 15

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 40

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 91

  Hukuk Fakültesi SUSU. Güney Ural Devlet Üniversitesi 24