Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici

Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzelticiHuter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 33 11.02.2019, 00:57

Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici

Birçoğu, kendi evinizin olması konusunda hemfikirdir.Gerçek bir zevk. Zor bir günden sonra bir çim üzerinde uzanmaktan ve sevgi dolu güneşin ışınlarından gözlerini kesmekten daha iyi olabilir, kolay bir uyku haline gelir! Fakat çimlerin üzerinde yalan söylemenin keyfini çıkarmak için bundan önce çimi ideal bir hale getirmeniz gerekir. Zümrüt çimlerle dolu küçük bir alan bile bakım gerektirir. Sıcak mevsimde ayda birkaç kez çimin kesilmesi gerekiyor.

kulübe düzeltici

Bahçe makineleri üreticisi

Kaliteli üreticilerden biribahçe, çim ve dikim ekipmanı Alman şirket Huter'dir. Trimmers, çim biçme makineleri, motorlu kültivatörler, motorlu testereler, yüksek basınçlı yıkayıcılar ve bir çok ekipman bu marka altında ortaya çıkıyor. Ürünlerin kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı çok sayıda deneyle doğrulanır. Çok sayıda insan, bu organizasyonun şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla mükemmel bir bahçe ekipmanı yelpazesi sunduğunu fark ediyor.

Çim getirilsin mi? Bu kolaydır!

trimmer huter yorum

Halk arasında büyük talepAyrıca yazlık bölgenin bitişik topraklarında bakım için şirket Huter - trimmer üreten cihaz. Bu ekipman elektrik veya yakıtla beslenebilir. Ve her iki tip de avantaj ve dezavantajları var. Huter tekniğinin benzin versiyonunu düşünün. Yakıt üzerinde çalışan düzeltici, iki zamanlı bir motora sahiptir. Modele bağlı olarak, motor hacmi 25 ila 43 santimetre arasında değişebilir. Motor, elektronik ateşlemenin yanı sıra bir hava soğutma sistemi ile donatılmıştır. Tekrar gücünü, modeli sürümüne bağlıdır ve 1300 watt ulaşabilirsiniz. Olumlu bir husus, herhangi bir titreşim ve sarsıntı hissetmeden ekipmanı rahatça ve uzun süre kullanmanızı sağlayan bir sistemin mevcudiyetidir. Düzenleyicileri alıcılar arasında büyük talep gören şirket Huter, arzularını hesaba kattı ve geri kalan diğer özelliklerle mümkün olduğunca ekipman ağırlığını azalttı. Benzinli ekipman kütlesi 7 kg. Bununla birlikte, elektrikli "kardeşi" ile karşılaştırıldığında bu biraz daha fazladır. Yaklaşık tüm modellerde yakıt deposunun hacmi 0,7 litredir.

Benzin düzeltici Huter GGT 1000t

trim sekmeler benzinli huter ggt 1000t

Şirketin motorlu biçiciler hattı çok geniş. Bu tekniğin çeşitlemelerinden biri benzin düzeltici Huter GGT 1000t'dir. Bu ekipman, düz ve engebeli yüzeylerde, erişilmesi güç alanlarda, yüksek ve alçak çimleri kesmek için idealdir. Çalılar ve dalları kesmek için meme-disk "bıçak" vardır. Bu modelin motor hacmi yaklaşık 33 cm3'tür. Aynı zamanda gücü 1,36 beygir gücüne ulaşıyor. Bir dakika boyunca motor ortalama 8000 devir gerçekleştiriyor. Birim fiyatı 5000 ruble içindir. Satıcıya, ekipmana ve sezona bağlı olarak, malların değeri değişebilir.

Bir elektrikli analog ile karşılaştırma

Benzin düzeltici Huter, incelemeler hakkında değiltek bir negatif moment içerir, yine de elektriksel analoğa kıyasla zayıf noktaları vardır. İlki gürültü. Yakıt motorlu bir biçicinin sesi bir elektrik motorundan daha yüksektir. İkinci eksi ağırlıktır. Zaten yukarıda belirtildiği gibi, benzin düzeltici, elektrikli düzelticiden birkaç kilogram daha ağır. Bununla birlikte, yakıt aracı aynı zamanda büyük bir artıya sahiptir: medeniyetten uzakta bir enerji kaynağı aramak zorunda değilsiniz.

Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici

Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici

Related news

 • Bennu Yıldırımlar: Oyuncu olmak hedeflerim arasında değildi
 • Anne – çocuk fotoğraf yarışması
 • Sağlıklı bir kalp için 8 altın kural
 • Birlikte jöle kıpkırmızı hazırlıyoruz: her gün için ve bir tatil için yararlı tarifler
 • İğne Oyası Yapraklı Sonsuzluk Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

 • Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 87

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici


  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 47

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 32

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 28

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 98

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 91

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 50

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 100

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 22

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 32

  Huter ekipmanı: ideal bir bahçe alanı için düzeltici 11