Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 2019

Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 2019

Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 62 25.01.2019, 00:32

Hyde: Starnwind'a Darnas'dan nasıl ulaşılır

Karakter Soruları "Darnas'dan nasıl alınır?Stormwind ve geri mi? "Yalnızca" Word of Warcraft "oyununun yeni oyuncuları için değil. Ancak uzun zamandır yüksek seviyelere ulaşanlar, rotayı da unutuyor. Rehberle tanıştığınızı ve Starnwind'tan Darnassus'a nasıl ve nasıl gideceğinizi öğrenmenizi öneririz.

Darnas Nedir ve Nerede Bulundu?

darnassus'tan starnwind'a nasıl ulaşılır

Darnas, ırkın ana şehirlerinden biridir"İttifak". Bu, gece elflerinin başkenti, bu nedenle başlangıç ​​konumlarında bulunur. Yani, bu yarış için onuncu seviyeden sonra oynamaya başlayan herkes Darnas'a gelir. Görevler (görevler) yol açar ve yalnızca bu şehir üzerinden başkalarına ulaşırsınız. Sonuçta, ilk yer anakaradaki Kalimdor'un kuzeyinde, büyük bir ağacın dallarında bir adada bulunuyor.

Bu düzenleme ile bağlantılı olarak, birçok oyuncuÇoğu zaman soru akla geliyor: "Darnas'tan Stormwind'a veya başka bir şehre nasıl gidilir?" Sonuçta, gece elflerin başkentine gittiğinizde, o zaman ilk kez ve herhangi bir nakliye veya teleport olmadığı açık değildir.

Ayrıca bazen yüksek seviyedeki oyuncular unuturlar,Darnas'a nasıl geri döneceksin. Asıl soru şu ki, neden ilk konuma benziyor? Daha önce de belirtildiği gibi, Darnassus sadece bir şehir değil, başkenttir. İşte meslek ve sınıf öğretmenleri, burada binicilik öğrenebilir, kılıç toots ve birkaç hayvan (baykuş ve şahin) şeklinde araç satın alabilirsiniz. Bu nedenle, pek çok kişi, araçların ve uyduların koleksiyonlarını doldurmak için altın biriktirdiklerinde döner.

Darnas'dan Stormwind'a nasıl ulaşabilirim ?: araç ara

darnassus'dan Stormwind'a nasıl ulaşılır

Darnas'ta hiçbir ulaşım aracı yoktur. Bu nedenle, Stormwind'a ulaşmak için, bu işten kurtulmanız gerekir. Bunu yapmak için şehrin ortasına, bankanın bulunduğu büyük ağaca gidin. Oradan batıya doğru. Büyük pembe bir çadır göreceksiniz. Girin - yerin kıyısına ışınlanın. Burada zaten dünyanın herhangi bir yerine ulaşabilirsiniz "İkinci Dünya Savaşı"

WOW: Darwassus'tan Stormwind'e nasıl gidilir?

Pratik olarak herhangi bir şehirden, dört yolla yapılabilir:

 • hava taşımacılığı ile;
 • sihirli portal aracılığıyla;
 • gemide;
 • kendi başlarına.

Çadırdan Darnassus'tan sahile gittiğinizde, üç iskeleyi görebilirsiniz. Ve biraz daha ileri giderseniz, hava taşımacılığını da bulacaksınız.

darnassus gelen Stormwind nasıl vay

Başka bir yere gitmemek için hemenİttifak'ın ana başkenti Stormwind'e gitmek için gemiyi kullanmanız tavsiye edilir. Bunu yapmak için, çadırın arkasında bulunan evin solunda bulunan iskelenin sonuna gidin. Gemiyi bekleyin, güvertesine gidin ve yelken açın. Darnassus'tan Stormwind'e noktalı bir çizgi gösteren bir indirme ekranınız olacak. Ana sermayenin limanına doğru yola çıkacaksınız. Bu nedenle, aynı şekilde geri gidebilirsiniz.

Ayrıca Stormwind'e aşağıdaki yollarla ulaşabilirsiniz:

 • Yöneticinin hava taşımacılığını yapmakuçuşlar ve köye uçmak - pompalama sonraki yer ve oradan Stormwind almak için çeşitli nakiller ile daha fazla uçmak. Bu rota, karakterinizi oyunun kendisi tarafından planlanan yerlere pompalamayı planlıyorsanız kullanışlıdır.
 • Darnassus'taki üst düzey sihirbazla tanışın ve Stormwind'e bir portal açmasını isteyin.
 • Loncaya katılın ve Stormwind'de bulunan birisine sizi uygun bir büyü ile çağırmasını isteyin.

Zaten yüksek seviyedeyseniz ve hava taşımacılığınız varsa, kendiniz uçup Kalimdor topraklarına iniş yapabilirsiniz ve oradan da Stormwind'e uçabilirsiniz.

Darnassus'a dönüş, ondan seçilenlerle aynı şekilde olsun.

Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 2019

Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 2019

Related news

 • Eflatun Platon Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Dikkat, henüz lig bitmedi
 • Saçlar Hangi Sıklıkta Boyanmalı
 • Limonlu Pasta Tarifi Videosu

 • Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 86

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır


  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 17

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 49

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 91

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 41

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 92

  Hyde: Starnwinda Darnasdan nasıl ulaşılır 73