ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 2019

ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 2019

ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 35 12.02.2019, 04:58

ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz?

Çoğu zaman şifre olduğunda durumlar vardırICQ kaybetti veya unutuldu. Kural olarak, bu duruma girdiğinizde, kullanıcı yeni bir kayıt yapar. Bunun nedeni, herkesin kimlik bilgilerini kurtarma olasılığının farkında olmamasıdır.ICQ şifresini kurtar

Koşullar gelişecek şekilde geliştiysegiriş bilgisi mümkün değildir, ancak kullanıcı hala kayıt sırasında bağlamanın yapıldığı posta kutusuna erişebilir, tekrar kayıt olmak için acele etmenize gerek yoktur. Bu gibi durumlarda, şifreyi kurtarmak için küçük ve çok basit bir prosedürden geçmeniz gerekecek ve tekrar arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.

Ancak, kayıtlı bir e-posta veyaÜzerindeki kontrol gerçekten ciddi bir engel olabilir ve ICQ şifresini geri yüklemek imkansız olacaktır. Bu durum aşağıdaki durumlarda olabilir:

- posta kutusu saldırıya uğradı ve kontrolü geri almak imkansız;

- e-postadan kayıp veya unutulmuş veriler (giriş, güvenlik anahtarı, gizli bir soruya cevap);

- Uzun bir süre kullanılmadığı için kayıt kutusu kaldırılmıştır.ICQ şifresi

Böyle durumlarda, tek çıkış yolutekrar kayıt ol. Diğer tüm durumlarda, ICQ şifrenizi kolayca kurtarabilirsiniz. Bunu yapmak için, ICQ'yu başlatın ve verilerinizi girmeniz gereken yere "şifremi unuttum" düğmesine tıklayın. Sonuç olarak, kullanıcı resmi web sitesinde şifre kurtarma sayfasına taşınacaktır. Kontrolü yeniden elde etmek için, uin numaranızı veya e-posta adresinizi sitenin iki alanından birine girmeniz gerekir ve ikincisi - prosedürü bir robot tarafından değil, bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini onaylayan captcha'yı kaydetmek için.

Giriş sırasında herhangi bir hata yoksa, yeniKullanıcının, ilk adımın başarılı olduğu ve devam ettirileceği konusunda bilgilendirildiği bir pencere, daha fazla eylem için bir bağlantı içeren mektubun gönderildiği posta kutusunu kontrol etmek için gereklidir. ICQ şifresini geri yüklemek için e-postanızı açmanız, icq komutundan bir harf bulmanız ve belirtilen linke tıklamanız gerekir.

Bağlantıya gitmek, tarayıcıdaki sekmeyi açacaktır.Artık sistemde hareket edecek olan ICQ'dan yeni bir şifre girmek için kullanıcı teklif edilecektir. Yeni bir şifre seçerken, sadece rakamlardan oluşamayacağı dikkate alınmalıdır. Alfanümerik kombinasyonu oluşturduktan sonra, unutulmayacak ve gelecekte kaybetmeyecek şekilde iki kez girilmeli, onaylanmalı ve güvenli bir yerde saklanmalıdır. Bu prosedürü tamamlar ve yeni güvenlik anahtarını kullanarak ICQ'ya girebilirsiniz.ICQ şifresi

İlk girişi yaparken, "hatırlama" kutusunu kontrol etmek yararlı olacaktır, böylece her seferinde kimlik bilgilerinizi tekrar girmeyeceksiniz. Bu, elbette, sadece bir ev bilgisayarı için uygundur.

Yani, şifrenizi nasıl kurtaracağınızı bilmekICQ, hesabınızın güvenliği, iletişim listesi vb. Konusunda endişe duymazsınız. Aynı prensipte, hesap kurtarma işlemi, alınan bilgiyi oldukça evrensel ve yaygın olarak uygulanabilir kılan diğer birçok uygulamada gerçekleştirilmektedir.

ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 2019

ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 2019

Related news

 • Strateji İkili Gambit: tanımı, avantajları ve dezavantajları
 • Saçlarınız için diş eti kendiniz nasıl dikersiniz
 • Kremalı soslu mantarlı spagetti yemek

 • ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 55

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz


  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 96

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 73

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 41

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 80

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 18

  ICQ şifrenizi nasıl kolayca kurtarabilirsiniz 80