İlaç Synthomycin merhem. talimat 2019

İlaç Synthomycin merhem. talimat 2019
17.09.2019

İlaç Synthomycin merhem. talimat 88

İlaç "Synthomycin merhem." talimat

Hazırlanan "Synthomycin merhem" talimatıson derece etkili dış etken olarak nitelendirilir. Çeşitli enfeksiyöz cilt lezyonlarında bir ilaç önerilir. İlacın aktif bileşenleri kloramfenikoldür. Bu antibiyotik oldukça geniş bir etkiye sahiptir.

Çalışmalara göre, ilaç"Synthomycin merhem", yalnızca bakteriyel lezyonlarla değil, aynı zamanda belirli virüslere karşı etkili bir şekilde baş eder. Nispeten küçük dozajların kullanılması, diğer ilaçlara dirençli olan mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasına izin verir.

"Synthomycin merhem" in etki mekanizmasını karakterize etmek, talimat patojenik mikropların çoğalmasını önleyen bakteriyostatik özelliklerini belirtir.

Hazırlama hint yağı içerir. Bu madde mükemmel bir antiseptik ve anti-inflamatuar özelliğe sahiptir.

bir enflamatuar doğası, soğuk çarpması, iç apselerin derisinde lezyonlar, kaynar, çoğu zaman "sintomitsinovoy merhem" ilaç kullanılır. Etkili ilaç ve yanıklar, aşınma, yaralar.

İlaç "Synthomycin merhem" (talimatbunu kanıtlar), cilde nüfuz eder, gizli inflamatuar odak üzerinde etkili bir etkiye sahiptir. İlaç, deri ve mukoza zarlarında, ülserlerde ve pürülan yaralarda pürülan iltihaplı lezyonlar için kullanılmasına izin verilir.

Tıbbın bileşimi az miktarda novokain içerir. Bu bileşen cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Hazırlanan "Synthomycin merhem" (pek çok inceleme)Bu noktada hastalar) pürülan sivilcelerle mükemmel bir şekilde ilgilidir. Bileşimindeki bileşenlere bağlı olarak, iltihap hızlı bir şekilde giderilir ve problem bölgesi kurutulur. İlaç da enfeksiyonu önler.

Dışarıdaki "Synthomycin Ointment" talimatını kullanın.

Sivilceleri ortadan kaldırmak için ilacın noktasal olarak uygulanması gerekir. İlaç günde bir veya iki kez uygulanır.

Daha geniş cilt lezyonları (yaralar,aşınmalar, yanıklar ve diğerleri), ajan temizlenmiş ve kurutulmuş ön alana ince bir tabaka uygulanır. Bu durumda, uygulama merhemi günde bir defadan fazla olmamalıdır. Bandaj kullanmasına izin verilir. Bazı durumlarda, bir uzman, harici tedaviyi antibiyotik alımı ile birleştirmeyi tavsiye edebilir.

"Synthomycin Ointment" ilacını kullanırkenyan etkilere neden olabilir. Negatif reaksiyonlar arasında, özellikle uygulama alanındaki tahriş, alerjik döküntüler bulunur. Buna ek olarak, geniş alanlarda uzun süreli kullanım ile bazı sistemik reaksiyonlar mümkündür. İlaç cildi kurutur ve rengini değiştirir. Bu nedenle, ilacın kozmetoloji ile kombinasyon halinde kullanılması önerilir.

Alerjik reaksiyonlar oluştuğunda, ilacın kullanımı askıya alınmalı ve doktora danışılmalıdır.

Çocuklar için "Synthomycin merhem" tıbbı, cilt ve mukoza zarının çeşitli lezyonları için reçete edilir. Yani, ilaç kızlarda vulvite için önerilir. Çocukların tedavisi bir doktor tarafından izlenmelidir.

Uyuşturucu kullanıldığında kontrendikedir.aşırı duyarlılık, metabolik süreç bozuklukları, karaciğer ve böbrek ihlalleri. Cildin allerjik ve mantar lezyonları için "Synthomycin merhem" ilacının kullanılması tavsiye edilmez.

Gebelik ve beslenme sırasında ilacın uygulanmasıdoktorla mutabık kalınmalıdır. Kural olarak, "Synthomycin Merhem" ile tedaviye gerek duyulursa, beslemeyi durdurmak gerekli değildir.

İlacı kullanmadan önce, ek açıklamayı dikkatle incelemeniz önerilir.

İlaç Synthomycin merhem. talimat 2019

İlaç Synthomycin merhem. talimat 2019

Related news

 • Her Sahilden Bir Taş Yazlık Yelek
 • Kadın doktoru-endokrinolog - sadece bir kadın doktor olmaktan öte
 • Bir hayalin Anahtar yöntemiyle gerçekleştirilmesi
 • Ayak yorgunluğuna ne iyi gelir
 • Beynin Ventrikülleri

 • İlaç Synthomycin merhem. talimat 100

  İlaç Synthomycin merhem. talimat


  İlaç Synthomycin merhem. talimat 42

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 11

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 33

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 56

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 26

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 22

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 51

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 25

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 55

  İlaç Synthomycin merhem. talimat 38