İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 2019

İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 2019
21.08.2019

İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 40

İlginç meslekleri mi arıyorsunuz? Koklama ol

Faaliyetiyle, benimle bağlantılıyım.gençler. Her yıl, adamların gelecekteki mesleğini ne kadar acılı seçtiklerine dikkat etmeliyim. Bazıları eğilimleri uygun konuyu seçmek için çalışıyor, bilinçli bu belirtirken, bazı daha sonra yapacağız seçimler için daha fazla oda için birkaç üniversiteler geliyor "her ihtimale karşı". Üçte biri ne yapmak istersiniz bilemez. Çok zor olan bir çok soru soran bu çocuk kategorisi. Bu soruların birçoğunu dinlemek zorunda kaldım: "Dünyadaki en ilginç iş ne?" Her insanın kendi eğilim ve menfaatleri olduğuna dair mantığım, oyuncularım tatmin olmamıştı. Akıl yürütmeyi dinlemek istemediler, somuta ihtiyaçları vardı. Ve ben de bu konuyu ele almaya karar verdim.

Şimdi oğlanlara sadece hakkında değil,Şehrimizde Moskova'da hangi eser ilginç sayılır? Herhangi bir kayıtta yapılmamış ilginç mesleklerin olduğunu öğrendim, ancak yine de popüler.

Fakat başlamak gerekirse, bir meslek nedir?işten farklıdır. Bir meslek, ancak özel bir eğitimle gerçekleştirilebilen bir tür işgal veya faaliyettir. Ve iş, bir insanın meşgul olduğu şey, görev alanı, faaliyet alanıdır.

Daha ileri. İlginç meslekleri ve nadir, egzotik olanı karıştırmayın. (Gençlerime izin veren bu hata oldu). Dünyadaki en enteresan meslekler bir Halkla İlişkiler uzmanı, bir bilgisayar uzmanı, bir model, bir sinema aktörü, bir siyaset bilimcisi, bir ekonomist gibi tanınmaktadır. Bununla birlikte, bu, özel eğitim, teknoloji veya psikoloji bilgisi, birkaç yabancı dil gerektiren kolay bir iş değil.

Çocuklar herhangi bir ilginç olup olmadığını bilmek istiyorlardı.uzun hazırlık gerektirmeyen meslekler. Anlaşıldı, var. Dünyadaki en ilginç eser, doğal bir su altı rezervinin kaptanının görevi olarak tanınmıştır. Ardından, çalışmalara özellikle Avustralya'da bir sörf hocası tarafından yol gösterildi.

Ancak bugün çok egzotik, dolayısıyla ilginç meslekleri hatırlamak istiyorum. Özel bir eğitime ihtiyaç duymazlar, bu nedenle belirli bir insanı cezbeler.

Bu gibi çeşitli spesiyaliteler kolay ve hoştur. Bunlar mobilya, su kaydırağı, diğer ilgi çekici yerlerin testçileri. Bütün gün harcamak, kanepelerde yatmak, sandalyeler oturmak, başkaları paten, paten ve binmek.

Adı şaşırtıcı olan spesiyaliteler var. Örneğin beyin göçü. Bu insanlar, kelimenin tam anlamıyla, bazı lokantaları ziyaret edenlere sunmak için beyinden hayvanları alıyorlar.

Asgari hazırlık, inekler ve atlar için bir pedikür ustasının çalışmasını gerektirir.

Bu arada, "en ilginç meslek" ifadesiinsanlar "hepsi farklı şekilde anlar. Bazıları için bu, insanları yönetme hakkını veren bir meslek, ikincisi - dünyayı gezme fırsatı. Birisi sadece çok para kazanabilen bir uzmanlığın ilginç olabileceğini düşünür, ancak birisi fiziksel ve zihinsel stresin asgari düzeyde olduğunu düşünür.

Bu kategorilerin her biri içinilginç meslekler. Örneğin koltuk altlarını yakmak. Bu çok özel uzmanlık, ter ilaçları üreticileri tarafından iddia ediliyor. İyi bir para kazanmayı mümkün kılan daha az “stresli” bir meslek vardır: bekleme listesi. Bugün bu etkinlik ülkemizde popülerlik kazanıyor. Sizin için sırada bekleyen bir kişinin tamamı sabırdır.

Tercüme penguenleri terbiyeli olarak kazanın. Bazı kutup istasyonları sürekli olarak onlara ihtiyaç duyar.

Kârlı ama küçük saygın aktivite - rehbertuvaletler üzerinde. Ve ayrıca yastık düzleştiriciler, yumurta koklayıcıları, striptiz kız araştırmacıları, kondom test cihazları, ilaçlar, tamponlar da vardır. Farklı yerlerde kuyruk yöneticileri, farelerin sürücüleri, çöpçüleri, tuzakları gerekli.

Bu sınıfların ilgisiz olduğunu düşünmeyin: talep var. Kişisel olarak başka birini seçmeme rağmen: sürekli stres gerektiren, sürekli bir programa gereksinim duymayan, öğretmenin romantik bir mesleği olmayan bir gerginlik. Benim düşünceme göre, bu en ilginç meslek.

İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 2019

İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 2019

Related news

 • Çernobil Nükleer Santrali
 • İlişkileri yıpratan 3 durum
 • Patatesli ve Sucuklu Tart
 • 100 Adım Kaç Metre Eder – 1 Kilometre Kaç Adım
 • Tavuk çiğ yumurta: yarar veya zarar

 • İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 63

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol


  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 61

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 13

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 22

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 74

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 45

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 18

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 52

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 23

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 51

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 8

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 55

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 14

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 2

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 54

  İlginç meslekleri mi arıyorsunuz Koklama ol 83