İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 2019

İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 2019
15.10.2019

İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 46

İnternet mağazası "Avtodok": yorumlar

Bugün piyasa online oluyor. Herkes bunu biliyor ve ağda herhangi bir şey sipariş edebiliyor olmanızdan hiç kimse şaşırmıyor ve genellikle kullandığımız yerlerden iki kat daha ucuz.

Bir istisna ve araba parçaları değildir. Her detayın çok pahalı olması ve yurt dışından daha sık teslim edilmesi gerektiği göz önüne alındığında, online sipariş verilmesi pahasına yedek parçalardan tasarruf edilmesi önemli olabilir. Gelişmiş sürücüler tarafından kullanılır.

Bugün, iyi bilinen bir mağazadan bahsediyoruzArabanız için birçok detay bulabilirsiniz - Avtodok. Müşterilerin yorumları, geniş ve düşük fiyatların ucuz ve hızlı bir şekilde satın almanıza olanak tanıyan, kullanışlı ve karlı bir çevrimiçi merkez olarak bahseder. Bu mağazayı müşteri tarafında tanımlayacağımız gerçeğine ek olarak, içindeki çalışma koşullarını öğrenmek de bizim için önemli olacaktır. Bunu yapmak oldukça kolay. Avtodok mağazasıyla ilgili yorumları arayacağız.

uzmanlaşma

 Avtodok yorum

Yani, yeni başlayanlar için, mağazayı bir bütün olarak nitelendireceğiz. Şirketin hangi ürünleri sunduğuna ve nelerin sipariş edilebileceğine dair bilgi içeren bir internet portalı sağlıyor. Katalogların yapısına göre, "Avtodok" kaynağında (müşteri yorumları bunu doğrular) otomobiller için diskler ve lastikler, herhangi bir markanın otomobilleri için yedek parçalar, aksesuarlar, yağlar ve teknik kimya, otomobiller için hediyelik ürünler satılmaktadır. Tüm bunlar, herkesin neyi ilgilendirdiğini bulabileceği daha küçük sekmelere ayrılmış geniş bölümlerdir.

Ürün çeşitliliğine gelince, mağazada50 marka otomobil için mal şeklinde sunulmakta olup, hem yabancı markalar hem de yerli otomobillerle ilgilidir. "Avtodok" incelemelerine ek olarak, kamyonlar için yedek parça satın almanın mümkün olduğunu kaydetti (katalogda 15 farklı üreticinin arabası için detaylar var).

Müşteri Yorumları

Şirket hakkında ne söylediklerini konuşursakotomobil forumları ve sürücüler arasında deneyim alışverişi için özel siteler çeşitli alıcılar, daha sonra Autodoc.ru mağaza artılarını ve eksilerini tüm bilgileri bölmek olabilir.

Avtodok çalışanları

Şirketin avantajları, herhangi birşüpheler, ürün çeşitliliği ve fiyatlar. Yukarıda da belirtildiği gibi, otomobillerinizin ve diğer eşyalarınızın yedek parçaları oldukça geniş bir yelpazede sunulmakta olup, bunun nedeni, şirketin düşük bir fiyat seviyesini muhafaza etmeyi başarmasıdır. Birçok şehirde mağazaların incelemeleriyle kanıtlandığı üzere, buradaki birçok parçanın maliyeti rakiplerin ticaret platformlarından daha düşük.

Eksikliklere gelince, bazı müşterilerKötü lojistik ve yöneticilerin çeşitliliğinden şikayetçi. Bir çok gözden geçirme notu var: bir parça sipariş etme, zamanında geleceğini umarak, alıcı için çok iyimser. Bazen yöneticiler, başkalarının emrini verdikleri için, satın aldıkları şeyin kafasını karıştırırlar. Mağaza yöneticilerinin çalışmalarındaki bir başka yanlış anlaşılma ise siparişin uzun işlenmesidir. Avtodok mağazasındaki incelemeler, siparişin müşterinin sepetine "asılı" olması ve mağaza çalışanlarının tepkisini beklemesi normal ise, bu durum 2-3 gün olabilir.

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, müşteriler mağazanın rahatsız edici arayüzünden şikayet ediyorlar, ancak bu yine sorun tamamen bireyseldir.

Böylece, bu mağazada satın alırken,olası ortaya çıkmış sürprizlere ve "sürprizlere" hazır. Bazı nedenlerden dolayı, değerlendirmelerle yargılamak, bu fenomen istediğimiz kadar nadiren gerçekleşmez. Belki de, bir şekilde yukarıda açıklanan şirketin avantajları ile bağlantılıdır. Ve belki de, bu tür süreçler herhangi bir çevrimiçi mağaza için norm, sadece bir kişi bu konuda olumsuz yorumlar yazar ve birisi bunu kabul ettiği için alır.

Avtodok Moskova

Şirket "içinden"

Şirkete alıcı gözüyle bakıyor,İçinden mağaza "Avtodok" özelliklerini göz önünde bulundurun. Çalışanlar burada çalışmayı nasıl görüyor? Bunu yapmak için, farklı firmalardaki işverenlerin özelliklerine adanmış özel web sitelerini bir veya daha fazla alandan alacağız. Bu türden portallarda, çalışanların Avtodok mağaza incelemeleri hakkında bilgi alıyoruz - hem sıradan çalışanlar hem de ofisteki yöneticiler. Bu makalede, şirkette sizi ne mutlu edebileceklerini ya da üzeceklerini anlayacağız.

İşler

Temsilciliğin bilinen bir gerçektir.mağaza Autodoc.ru Rusya'da bir şehirde açık değildir. Bu, ürünleri müşteriye doğrudan yaşadığı yerdeki müşterilere teslim eden bir depo ağıdır. Bunun için, elbette, şirket temsilciler arasında lojistik süreçler kurdu. Bundan hareketle şunu söylemek mümkündür: LLC "Avtodoka" çalışanları (ilgilendiğimiz yorumlar) birçoğu online bir mağaza olmasına rağmen.

Ooo "Avtodoka" yorumlar

Şirketin web sitesinde onayını buluyoruz: Burada çalışmanın yararlarını listeleyen bir sayfanın yanı sıra, herkesin özgeçmişlerini gönderebileceği ücretsiz yerler var. Şu anda, farklı şehirlerde "satış müdürü" pozisyonu için on açıklık görebilirsiniz. Bu Moskova, Zelenograd, Zhukovsky ve Dzerzhinsky. İlginç yazıya tıkladığınızda ayrıntıları öğrenebilirsiniz: çalışanın gereksinimleri ve görevleri (şirkette ne beklenir).

İşyerinde gereksinimler

Bir boşluk "satış müdürü" örneğinde (veAvtodok mağazasına ilişkin çalışan geri bildirimini kullanarak aşağıdakileri de görebilirsiniz: başvuru sahibi en az iki yıllık bir tecrübeye sahip olmalıdır (otomobil işinin alanı anlamındadır), toptan ve perakende ticaret becerileri, hem otomobille ilgili bilgi ve beceriler. yedek parça ve ticaret sürecinde dokümantasyon ile çalışmak. Başka bir kişi, yedek parça tedarikçileri bulmak, çeşitli katalogları indirmek, çeşitli konularda bilgi görüntülemek için bilgisayarı kullanabilmelidir.

Yine de, elbette, bir kişi sürekli olmalı,"Avtodok" mağazasında çalışma için çelişkili olmayan, özenli ve organize. Şirket hakkındaki incelemeler, aynı şartların depoda çalışanlar için geçerli olduğunu göstermektedir.

Avtodok işveren hakkında yorumlar

yerleştirme

Şirketin bir çalışanın ne istediğine ek olarakişte bu ya da buradaki iş yerinde, "Avtodok" sitesinde, bu boşluk için cihazın detayları da belirtilmiştir. Özellikle, ücret planı, sosyal güvenceler (çalışan için ücretli izin), iş gücü veriliş biçimlerinin yanı sıra, işverenle temasa geçebilecek iletişim bilgileri hakkında konuşuyoruz.

AvtoDok şirket incelemesi

Şirkette her şube için sabitDuyuru ile arayan ile iletişim kuracak personel departmanı uzmanları. Böyle insanlar, örneğin Avtodok'un (Moskova) merkez bürosunda ve Dzerzhinsky, Zhukovsky ve daha küçük şubelerde.

Yetkililerin tutumu

Herhangi bir şirkette, yetkililerin (insanlar) nasıl olması önemlidiryönergeler) nedeniyle takımdaki başka ilişkiler kurmak bu temelinde, astlarına gelir. Birçok şirket gibi, (daha doğrusu - liderler insanlar) işveren hakkında dükkanı "AutoDoc" incelemelerde çalışmaktan genellikle en iltifat değildir. ofiste kullanıldı işçiler, hem de kendileri bir çalışanın Ona bağırma veya iyi bir sebep olmaksızın herhangi bir ceza reçete hakaret izin beceriksiz kişiler tarafından yönlendirilir iddia, stokta görevlerini yapanlara olarak.

Avtodok çalışanları

Bu tür yorumlara inanın ya da inanmayın - herkesin işi. Üstler ve belirli kadrolar arasındaki çatışmaların hala ortaya çıkması mümkündür. Ama burada normal liderlerin olmadığını söylemek de yanlıştır. Diğer birçok şirkette her şey Avtodok mağazasında olduğu gibi düzenlenmiştir. Bazı çalışanların (özellikle de bırakanlar, eğer sözlerine inanırsanız) incelemeleri, şirkette her şeyin kötü olduğu iddiasının dayanağı olamaz. Sonuçta, sonunda, birçok insan burada çalışmaya devam ediyor!

maaş

Yukarıda belirtildiği gibi, burada ücretlerŞirketin internet sitesinde bilgi alma döneminde belirtilir. Hangi konumda bulunduğunuza bağlı olarak ödeme yapın. Yöneticiler için, elbette, iki parçadan bir ücret getirilir - "temeli" (sabit bir ödemedir) ve "komisyon" (satışa olan ilgi). Bu nedenle, çalışanlardan Avtodok mağazası ile ilgili geribildirime güvenirsek, şirket satıcılarının inisiyatifini ve titizliğini teşvik eder.

Depo işçilerine gelince - bu sadece sabit bir ücret olabilir.

Genel İzlenim

Aslında şirket oldukça ayrıldıolumlu bir izlenim. İnternet sitesi için "AutoDoc" Moskova aktivitesinin sadece göbek değil - mağaza Rusya'nın her satar, böylece farklı bölgelerinden insanlar için işler bol sağlar. Bu, en azından sosyal açıdan faydalıdır.

Çalışma koşullarına gelince, incelemelerde,Tabii ki her şeyin ne kadar korkunç ve korkunç olduğu yazılabilir. Ama şirket çalışmaya devam ediyor, maaşın burada ödenmesi anlamına geliyor. Ve mağazanın çok sayıda çalışanı istihdam etmesi, herhangi bir koşula uyum sağlama ve sadece iyi bir iş yapma yeteneği anlamına geliyor.

İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 2019

İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 2019

Related news

 • Bildiğiniz Her Şeyi Temize Geçip Ufkunuza Rekor Seviyeyi Test Ettirecek 15 Finans Kitabı
 • Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması
 • Demir erkeğin kıyafeti nasıl yapılır
 • Tuvalet kurulumunu kendiniz yüklemek
 • Evde Nasıl Kolay Rozet Yapılır

 • İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 30

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar


  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 72

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 62

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 63

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 7

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 54

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 53

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 96

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 9

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 73

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 27

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 68

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 63

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 88

  İnternet mağazası Avtodok: yorumlar 55