İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 2019

İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 2019
14.10.2019

İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 75

İnternet mağazası "Tehnostudiya": yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza

Şu anda, tüketiciler gittikçe vazgeçiyorÇevrimiçi mağazalarda yapılan alışveriş tercihleri. Bu durumda, bir servis sağlayıcısını dikkatle seçmeleri gerekir, çünkü bunlar ister istemez ürünü ister kalite isterse teslimatın ne kadar süreceği konusunda olsun. Uygun bir çevrimiçi mağaza seçmek için kendinizi şirkete, hizmetlerine ve müşteri geri bildirimlerine alıştırmanız gerekir. İnternet mağazası "Tehnostudiya" müşteri yorumları fena değil, bu yüzden bu şirkete dikkat etmeli ve bununla tanışmalısınız.

Online donanım mağazası yorumlar

Şirket hakkında "Tehnostudiya"

"Tehnostudiya" - ev eşyalarının çevrimiçi mağazası,geniş bir ürün yelpazesinin satışında uzmanlaşmıştır. 2009 yılından beri şirket internet ticareti alanında çalışıyor. O andan itibaren kendini güvenilir bir ortak olarak kurmayı başardı. Bu sadece tedarikçiler tarafından değil, tüketiciler tarafından da onaylanmaktadır.

"Technostudiya" sahnede bulunan bir dükkanhızlı gelişme. Şirket Moskova'da faaliyete başladı. Şu anda, St. Petersburg ve Nizhny Novgorod gibi şehirlerde temsilcilikler var. Yakın gelecekte şirket, faaliyet alanını genişletmeyi ve Rusya'nın diğer bölgelerindeki temsilciliklerini açmayı planlıyor.

technostudio çevrimiçi donanım mağazası

Şirket hakkında dikkat çekici olan nedir?

İnternet mağazası "Tehnostudiya", hakkında değerlendirmeAşağıda bulunabilir, tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunar. İleri teknolojiler kullanan lider üreticiler tarafından üretilmektedir. Şirket kataloğunda binden fazla kategori var. Sitede 40 binden fazla ürün var.

Ziyaret eden her potansiyel tüketiciMağaza, sadece geniş bir ürün yelpazesiyle değil, aynı zamanda yüksek kalitesiyle de şaşıracak. Burada, kullanıcılar tarafından onaylanan en ünlü markalar var. Mağazanın kataloğu, modern ev aletleri, fonksiyonel iklim ekipmanlarının yanı sıra mükemmel performans özelliklerine sahip diğer faydalı ev ürünleri sunmaktadır.

Online mağaza technostudio yorumlar

Şirket tarafından sunulan ürünler

"Technostudia" - üretken bir dükkanünlü dünya üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Bu sebeple şirket, potansiyel müşterilere çeşitli kategorilerde sunulan güncel ve popüler yenilikleri sunma olanağına sahiptir. Göze çarpan bir özellik, malların en uygun maliyetidir, bunun bir sonucu olarak çok çeşitli tüketiciler mevcuttur.

Şirket tarafından dağıtılan ürünlerin çeşitliliği arasında, alıcı aşağıdakileri bulabilir:

 • ankastre ev aletleri (ocaklar, fırınlar, bulaşık makineleri, vb.);
 • bağımsız ev aletleri (gazlı ve elektrikli ocaklar, çamaşır makineleri, buzdolapları, vb.);
 • küçük ev aletleri (elektrikli süpürgeler, su ısıtıcılar, vb.);
 • iklimsel cihazlar (ısıtıcılar, hava iyonlaştırıcılar, klima cihazları vb.);
 • tamir ve terbiye işleri için ürünler;
 • araçlar için aksesuarlar;
 • çeşitli spor ürünleri;
 • turizm ve açık hava rekreasyonu için mallar;
 • Çocuklar için ürünler (mobilya, pusetler, araba koltukları, vb.).

Ayrıca, çevrimiçi mağazaya dikkat çekmeye değer.ev aletleri "Technostudiya" müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Uzmanların hizmetlerini kullanmadan önce, servis süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

technostore online mağaza moskova

Mallar için ödeme

Şirkette bir alım yaparken, tüketici aşağıdaki şekillerde ödeme yapma imkanına sahiptir:

 • Nakit ödeme

Bu durumda mallar için ödeme yapılacaktır.Ürünlerin kabulünden sonra gerçekleştirilen para, kurye servisinin çalışanlarına aktarılır. Bu durumda, müşteri ekipmanı önizleme, ekipmanını ve ekli belgeleri kontrol etme fırsatına sahiptir. Ödeme yapıldıktan sonra, alıcı her iki tarafça imzalanmış bir satın alma ve satış sözleşmesi, bir garanti kartı ve bir nakit makbuzu alacak.

 • Nakitsiz yerleşim.

Nakit ödemeyi seçerken müşteriMalların değerine% 3 eklenmesi için hesap. Ödeme prosedürü, doğru ürünü seçmeyi ve daha sonra numarasını ve detaylarını mağazanın e-postasına göndermeyi içerir, adresi şirketin web sitesinde bulunabilir. Tüketici, üç iş günü içinde ödenmesi gereken faturalandırılacaktır. Prosedürün başarılı bir şekilde tamamlanması da yöneticiye bir bildirim göndermeyi gerektirir. Daha sonra, mal siparişte kullanıcı tarafından belirtilen adrese teslim edilecektir.

 • Kazanılması.

İnternet mağazası "Tehnostudiya" müşterilere izin veriyorICD'nin merkezinin yetkili sunucusu aracılığıyla ödeme yapmak. Bu durumda Visa ve Mastercard ödeme sistemlerinde çalışan banka kartları kullanılmalıdır.

ev aletleri online mağaza

Malların teslimi

Bir ürünü satın alırken, "Technostudiya" yı bilmeye değer.- Online mağaza, Moskova için bir mesele noktası olan bir şehir. Müşteri ev teslimi ve kendi kendine teslimat arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir. İkincisi, söz konusu noktada gerçekleştirilecek teslimat türlerinden biridir. Ödeme, her iki durumda da tahsil edilir ve nakliye masrafları, satıcının hizmetleri ve müşteriye hizmet noktasında müşteriye hizmet eden uzun menzilin yanı sıra mallar için depolama alanı için kira bedelini içerir. Teslim maliyeti ayrıca teknolojinin parametrelerine ve onu elde etme şartlarına da bağlıdır.

hisseleri

Şirket hakkında bilgi sahibi olmak, öğrenmek mümkündür.Online mağaza "Tehnostudiya" değerlendirmeleri iyi. Ancak, tüketicilerin üretim maliyeti ve para biriktirme fırsatı hakkında söyledikleri her şey iyi midir?

"Tehnostudiya" - ev eşyalarının çevrimiçi mağazası,Müşterilerini önemseyen ve düzenli olarak hoş sürprizlerle sunacak olan. Şirket, belirli bir kategorideki veya modeldeki mallara makul bir miktar tasarruf etmek için belirli bir zamanda tüketicilere izin veren hisselere sahiptir. Bu politika sayesinde, alıcılar bu çevrimiçi mağazada alışveriş yapmayı tercih ediyor. Aynı zamanda bu online ev eşyası mağazasını da satıyor. Müşteri referansları, bu promosyonların daha da fazla tasarruf ettiğini göstermektedir.

Online donanım mağazası yorumlar

Şirket ile işbirliği

"Tehnostudiya" - online mağaza, Moskova içinkarşılıklı olarak faydalı anlaşmalar yapmak için mükemmel bir platform. Şirket bireysel girişimciler, bölgesel ortaklar, toptan ve perakende müşteriler için işbirliği sunmaktadır.

Firma setin resmi satıcısıdır.Bilinen markalar, bu nedenle geniş bir ürün yelpazesi için avantajlı fiyat göstergeleri sunmaktadır. Aynı zamanda, şirket sadece yasal olarak ülkeye ithal edilen ve ilgili belgelerin kanıtladığı gibi resmi bir garantiye sahip olan ürünleri satar.

İşbirliği için sahada bir anket doldurması ve mağaza uzmanlarının yakın bir gelecekte potansiyel bir ortakla iletişim kurması gerekmektedir.

technostudy mağazası

yorumlar

Hizmet şartlarını okumak,o şirket "Tehnostudiya" yüksek kaliteli ürünler elde edilmesi için elverişli koşullar sunmaktadır ve yüksek düzeyde hizmet verdiğini anlaşılabilir. Ama müşterilerine düşün? Bu online mağaza "Tehnostudiya" müşteri görüşleri doludur dikkati çekiyor. Onlarda tahminler nelerdir? Biz tüketiciler genellikle çalışanlar, ücretlendirme ve sipariş edilen malların kalite çalışmalarına memnun öğrendim.

İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 2019

İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 2019

Related news

 • Yumurtanın Doğru Pişirme Süresi Nedir
 • Bluebird - Yunanistanın havayolu şirketi
 • Aloe Vera Saç Çıkarıcı Maske Tarifi
 • İğne Oyası İbikli Çiçekler Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Kertenkele ne yiyor ve evde tutmak için

 • İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 48

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza


  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 62

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 68

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 32

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 37

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 91

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 12

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 69

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 88

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 52

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 63

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 10

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 10

  İnternet mağazası Tehnostudiya: yorumlar. Tehnostudio.ru - ev aletleri online mağaza 10