İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 2019

İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 2019

İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 43 06.03.2019, 11:53

İnternet üzerinden SMS yoluyla "Beeline" dan "Beeline" 'a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon

Bugün böyle bir fırsatla ilgileneceğizParanın "Beeline" dan "Beeline" 'a aktarılması. Bu isteği uygulamak için çeşitli yollar vardır. Doğru, herkes nasıl davranılacağını bilmiyor. Bazı kullanıcılar genellikle bu fikri uygulamak için İnternet'i kullanır. Prensipte böyle bir fırsat var. Ama buna büyük bir özenle başvurmaya değer. Neden? Hala bunun hakkında konuşmak zorundayız. Ve "Beeline" dan "Beeline" 'a nasıl para aktarılıyor? Hangi yöntemler kullanılabilir ve güvenli kabul edilir?biline'dan karaya para transferi

koşullar

Ama bununla başlamak, bu fırsatın koşullarını öğrenmeye değer. Sonuçta, her mobil operatörün abonelere kendi istekleri vardır. Ve kuralları gözlemlemeden, fikri uygulamak mümkün olmayacaktır.

Bizim durumumuzda, para transfer etmek için"Beeline" da "Beeline", gönderenin bakiyesinde yeterli miktarda fon bulunmalıdır. Ve yazdığınızda pozitif bir denge ekleyin. Ek olarak, lütfen not edin - en az miktardaki gönderme 10 ruble. Maksimum 150'dir.

Tüm bu ile birkaç uygulayabilirsinizgünde aynı sayıya transferler. Her isteğin sadece 2 dakikada bir yapılmasına izin verilir. Muhatapya iletebileceğiniz bir günün maksimum miktarı 300 ruble. Çevirileriniz sınırı aşarsa, bunları uygulamak imkansız olacaktır.biline gelen para transferi ekibi

takım

Koşulları biliyoruz. Şimdi önümüzde görev setinin nasıl gerçekleştirileceğini bulmak için çok değerli. Sadece sunulabilecek ilk seçenek, Beeline'dan Beeline'a para transfer eden bir ekip. Yani, işlenen bazı USSD talebi gönderirsiniz. Para transferi gerçekleştiği sırada.

Yazmaya değer nedir? * 145 * abone numarası * transfer edilecek para miktarı. Her şey yolunda giderse, para arkadaşınızın hesabına 2 dakika içinde aktarılacaktır. Ama bunun için hala yapılacak bir şey var. Eylemi tamamlamak için tek bir komut yeterli değildir.

onay

USSD talebinden sonra, onaylamak zorunda kalacaksınız.kararı. Belirtilen kombinasyonu telefon numarası ve başka bir abonenin bakiyesine yatırılacak tutarla aradığınızda, cevap olarak bir mesaj alacaksınız. Endişelenme, bu normaldir.

Operatör tarafından ileri sürülen gereksinimlermesajın metni bir doğrulama kodu gösterecektir. İsteğin onaylanması gerekmektedir. Bunu nasıl yapmalı? Telefonda arama * 145 * doğrulama kodu #. Hepsi bu kadar. Şimdi olayların gelişimi için diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.biline'dan karaya para transferinin kombinasyonu

mesajları

Para transferinden de böyle bir yaklaşım var.SMS ile "Beeline" için "Beeline". Gerçekte, bu yöntem öncekiler kadar popüler değildir. Bunu daha uzun süre gerçekleştirmek için. Evet ve SMS istekleri daha yavaş işlenir. Zaman tükenmezse, bu yaklaşımı kullanabilirsiniz.

Burada da sınırlamaları var. İlk olarak, servis ücretinin% 3'ü oranında bir ücret alınacaktır. İkincisi, bir seferde en fazla 5,000 ruble ve bir gün - en fazla 15 bin aktarma hakkına sahip olursunuz. Bir ay boyunca, SMS transferleri de sınırlamalara sahiptir. 30 000'den fazla değil. Aksi halde, her şey önceki davada olduğu gibi aynı kalır.

Ile para transferinin kombinasyonu nedirBir metin mesajı kullanarak "Beeline" üzerinde "Beeline"? Aşağıdaki formun metnini oluşturun: "arı [abone numarası] [ödeme tutarı]". Para miktarı ve abone sadece bir boşluk ile belirtilmelidir. Virgül olmadan. Sayı, 9-ki'den hemen hemen 8 rakamı ile belirtilir. Şimdi mesaj 7878 numaraya özel servise gönderilmelidir. İstek işlenene kadar bekleyin. Yanıt olarak, operasyonun başarılı bir şekilde tamamlanması için bir rapor almalısınız. Gördüğünüz gibi, bu konuda hiçbir şey karmaşık değildir.

Operatörü ara

Başka ilginç bir seçenek var,"Beeline" dan "Beeline" a para aktarmaya yardım eder. Bu telefon operatörü için bir çağrıdır. Bu seçenek büyük talep edildi. Ama şimdi popülaritesi düşüyor. Sonuçta, canlı bir operatör aramak zor. Robot sesiyle konuşmalıyız.biline'dan SMS ile beeline para transferi

Her durumda, cep telefonunda 0611'i arayın veardından arama düğmesine basın. Şimdi cevabı bekle. Operatör hemen cevap verirse, numarandan başka bir aboneye para aktarmak istediklerini söyleyin. Vermek istediğiniz miktarı adlandırın. Ayrıca transfer yaptığınız numarayı söylemek de gereklidir. Yeterli paranız varsa, operatör size talebin alındığını ve işlendiğini bildirir.

Ancak, çoğu zaman kullanıcılarBir robot sesi. Bu durumda, navigasyondan sonra canlı operatörü aramanız gerekecektir. Veya hizmetler listesinden "Para aktar" ı seçin. İlk seçenek, açıkçası, daha basittir. İkinci senaryodan sonra, sonunda SMS isteğini kullanmanız gerekecektir. Ve robot basitçe size eylemin şartlarını ve işlem için gereken sayıyı bildirecektir.

İnternet

Ayrıca çok popüler çeviriİnternetten "Beeline" dan "Beeline" a kadar para. Dürüst olmak gerekirse, olayların gelişmesinin birkaç yolu vardır. Birincisi tamamen güvenli. Ancak, bir komisyon tahsil edilecektir: aktarılan miktarın + başka bir 10 ruble% 3'ü. "Beeline.Money" hizmetini kullanmakla ilgili.

Fikri gerçeğe dönüştürmek için bunu ziyaret edinhizmet. Şimdi orada "Diğer çeviriler" i seçin ve "Mobil bağlantı" bölümünde "Beeline" düğmesine basmaya değer. Tüm alanları doldurmanız gereken bir pencere açmadan önce. Aktarım miktarını, numaranızı (gerekirse) ve ayrıca paraya ihtiyacı olan abonenin telefonunu belirtin. Eylemlerinizi onaylayın. Bitti.biline'dan internetten internete para transferi

Doğru, bir de para transferi var.Üçüncü parti barındırma kullanımı olarak "Beeline" üzerinde "Beeline". Operasyon için bir komisyon talep etmeyeceklerini taahhüt ediyorlar. Gerçekte, bu tür tekliflerden kaçınmak daha iyidir. Sonuçta, çoğu zaman bu en yaygın aldatmacadır. Hiç kimse ücretsiz olarak bir numaradan diğerine para transfer edemez. En iyi ihtimalle sonuç sıfırdır. En kötüsü - bir sim kart ile para yazılacak, ancak alıcıya ulaşmayacaklar. Sen sadece "boşanmak". Bunu hatırla. Bir telefondan diğerine sınırsız ve ücretsiz para transferleri söz konusu olan şüpheli hizmetleri kullanmamaya çalışın. Sadece hücresel operatörlerin resmi tekliflerini kullanın.

İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 2019

İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 2019

Related news

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, HSKya üyeleri atadı
 • Beyaz Çikolatalı Rulo Pasta
 • ÜRE (BUN) nedir ve tahlili
 • Klimalardaki tehlike Ölüme yol açabiliyor
 • Kına Gecesi Kıyafetleri fiyatları
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri

 • İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 13

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon


  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 69

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 16

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 75

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 44

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 31

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 12

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 60

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 71

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 40

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 74

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 73

  İnternet üzerinden SMS yoluyla Beeline dan Beeline a para transferi: bir ekip, bir kombinasyon 69