Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi

Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi


Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 99 10.03.2019, 14:44

Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi

Dünyanın her yerinde çok sayıda kadın var.Victoria's Secret gibi bir marka. Bu marka altında en iyi iç çamaşırı üretiliyor. Moda evinin yenilikleri ilan etmek için onur sadece en iyi mankenlere verilir. Markanın çemberinde ve diğer tasarımcılar için, markanın yüzü haline gelen kızlar “melek” olarak adlandırılır. Victoria's Secret'in gösterimlerine başlama ve şirket adına çeşitli yardım etkinliklerine katılma hakkı verilir. Moda evinin "meleklerinden" biri İsrailli Fontana'dır. Bu kız 57 kg ağırlığında 177 cm yüksekliğe sahip. Parametreleri dünya standartlarına göre neredeyse idealdir: kalçalar 90 cm, bel - 60 cm ve göğüs - 86 cm. Olağandışı adı her zaman hemen ve kolayca hatırlanamaz. Bu nedenle, birçok Slavs bu boğucu güzelliği "Isabella Fontana'nın modeli" olarak biliyor.

Isabeli Fontana

Fransız şansı

Mavi gözlü perisi dördüncü Temmuz 1983'te doğdu.Brezilya'da, Curitiba adında bir şehirde. On üç yaşındayken, Isabeli Fontana Fransa'ya seyahat ediyor. Orada yanlışlıkla Elite Model Look adlı Uluslararası Model Yarışmasına çıktı. Parlak görünümleri, mavi gözlerin, koyu saçların ve cildin cildinin harika birleşimi, hakimleri kayıtsız bırakmadı ve kız finallere gitti. Uzun mücadelelerden sonra, Isabeli yarışmada onurlu bir üçüncü sırayı alır. Sonuçların duyurulmasından hemen sonra, kız çeşitli kurum ve dergilerden işbirliği için çok sayıda teklif almaktadır. Ve şimdi, 1997'de, Isabeli Fontana Brezilya'dan Milano'ya taşındı ve kariyeri bir model olarak başladı.

fotoğraf çeşmesi

Etrafında gürültü

İlk katı sözleşmesi kız işaretleriVictoria's Secret ile on altı yaşındayken. Ve 1999'da podyumların yükselen yıldızı fotoğrafları, kadın iç çamaşırlarıyla parlak katalogun sayfalarında ortaya çıkıyor. Bu, duyulmamış bir heyecana neden olur: Sonuçta, şirketin ilkelerine göre, yirmi bir yaşın üzerindeki kızlar yeni koleksiyonlar için kaldırılır ve burada - çok genç bir kişi. Victoria'nın Gizli cevabı hemen oldu: "Brezilya modeli, eşi görülmemiş gayret ve azimden oluşan canlı bir örnektir. Bunun için ödüllendirildi. Isabeli Fontana'nın kataloğun sayfalarındaki fotoğrafının, diğer güzellikleri de çok hızlı bir şekilde elde etmenin mümkün olduğuna dair bir ipucu olduğunu düşünün. ”

isabeli fontana

Yükselen Yıldız

Fashion House Victoria'nın Sırrı ilk yatırdıParlak güzelliğin gelecekteki kariyerinin kuruluşunda "Tuğla". Bu markanın ardından Isabeli Fontana çeşitli yayınların kapaklarında titreyen başladı (Harper 's Bazaar, kimlik, Vogue, ELLE, vb. D.), Versace, Valentino, Tommy Hilfiger, Arena, Triton, Vivara ve diğerlerinden Reklam eğilimler. Parlak sayfalara ek olarak, model ünlü couturiers gösterilerinde de görünür. Fransız maestro'nun kendisi - Jean-Paul Gaultier - Brezilyalı moda modelini Avrupa podyuma yeni koleksiyonunu göstermeye davet ediyor. Sonra Givenchy Moda Evi ona katılır.

Başarıyla ilerliyor

2004 yılında Isabeli Fontana bir kişi olduHermes markası. Bir süre sonra Balenciaga markasına adanan projeye katılmaya davet edildi. Bir sette onunla birlikte Jema Ward ve Leah Kebede var. Grandiose photoshoots'un David Sims, Richard Avedon ve Steven Meisel gibi büyük fotoğrafçılara ihtiyacı var.

Aynı yıl 2004'te ünlü House VersaceFontana'yı (Isabeli Fontana) yeni kokularını Crystal Noir adıyla tanıtmaya davet ediyor. Birkaç yıl kız kendi parfümünü çıkarır. Bu modele 2006 yılında bir sözleşme imzalayan Revlon Flair şirketi tarafından büyük bir yardım verildi.

Önümüzdeki yıl kapaklarda tekrar yanıp sönüyorVogue ve Elle. Evde Isabelle elli defadan fazla Magazin sitesinde yayınlandı dikkat çekicidir. Şu anda, Brezilya güzellik birçok moda evleri fuarlarında koleksiyonlarını sunma ve reklam katalogları çekim ile işbirliği yapmaktadır. Chanel, Giorgio Armani, Balenciaga, Hugo Boss, Emilio Pucci, Roberto Cavalli, Valentino, Helena Rubinstein, La Perla, Miss Sixty, Oscar de la Renta, Hermes, Ralph Lauren, Versace, Missoni, Tommy Hilfiger, Max Mara, Victoria Secret ve diğer pek çok marka model olarak bir kızı elde etmek için çok para ödüyoruz. Ve bu mutlak gerçek.

2008'de, Forbes sayfaları dünyanın en zengin modelleri hakkında bilgi veriyor. Bu listede on birinci sırada yer aldı ve yılda 3 milyon dolardan fazla gelir elde eden İsrailli Fontana oldu.

isabella çeşmesi

Kişisel hayat

Birkaç hafta sonra boğucu güzellikOtuz yaşında olacak. O başarılı, zengin, genç ve çok güzel. Kariyerinin aksine, kişisel hayatı kesinlikle mutlu sayılmaz. İlk kez, Isabeli meslektaşı - modeli Alvaro Giacomossi ile evlendi. Ondan, Zion'un oğlunu doğurdu. Ancak, çift yakında ayrıldı. 2005'te ikinci kez kuyruk için mutluluk kuşu yakalamaya karar vermeye karar veren Fontana, aktör Henry Castelli ile evli. Evliliğin oğlu Lucas doğdu. 2007'de çift boşanmıştı.

Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi

Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi

Related news

 • Karanfilli sıcak çikolata tarifi
 • Brokoli Salatası Yapılışı Videosu
 • French Oje Sürmenin Kolay Bir Yolunu Keşfedin
 • Güzel sözler
 • Kakaolu Şekerpare
 • Ayı pençeleri - şık bir aksesuar mı yoksa güçlü bir muska mı

 • Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 98

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi


  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 87

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 7

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 98

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 90

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 22

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 35

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 84

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 47

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 97

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 89

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 68

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 83

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 20

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 50

  Isabeli Fontana. Brezilyalı modelin biyografisi 34