Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 2019

Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 2019
20.08.2019

Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 5

Izhevsk otomobiller için yedek parçalar

Hayatında en az bir kez her sürücüye rastladı.Bir araba arızası gibi bir sorun. Bu durumda, bir oto tamircisi değilseniz, uzmanların aracın onarımı konusunda size yardımcı olacakları servis istasyonuna derhal başvurmaları ve kısa sürede yapmaları gerekir.

Eğer kendiniz aracınızı onarırsanız, ilk aşamalarda hangi yedek parçalara ihtiyacınız olduğuna ve nereden satın alabileceğinize karar vermeniz gerekir.

harika bir seçimBelli bir tür araç için tasarlanmış yedek parçalar. Hangi yedek parçaların yeni olduğunu ve hangilerinin ikinci el olduğunu anlamak için, her şeyi örnek olarak sökmeniz gerekir. Satıcıdan belirli bir yedek parça modelini satın alarak, üreticisinin kim olduğunu ve bu koşulların hangi koşullarda oluşturulduğunu sormalısınız. En azından bazı bilgileri ürettiğini biliyorsanız fazla ödeme yapmazsınız ve elde edilen yedek parçaların kalitesi en üst düzeyde olacaktır. kalite ve biz vurgulamak ve Internet-shop "kardeş" hangi arasında farklı mağazaları ve online mağazalar Izhevsk en yapabilirsiniz orta derecede ucuz parçalar satın alın. Sitelerin resmi sitesine giderken, sitenin temsilcisiyle nasıl iletişime geçileceğine ve sipariş nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgi göreceksiniz.

Çoğu zaman parçalar eski arabalardan yaratılıyor,ya da kaza geçirmiş arabalar. Seyrek olarak yedek parça yüksek kaliteli ve kullanıma uygun değildir. Bu yedek parçalar üç kategoriye ayrılabilir. Birinci kategori, Avrupa ülkelerinden ithal edilen tüm ayrıntıları içerebilir. Kural olarak, bu tür yedek parçalar, kazalara maruz kalmış arabalardan alınır. Kaza sırasında sadece makinenin görünümü hasar görür, aracın içindeki tüm parçalar neredeyse dokunulmaz kalır. Bu nedenle bu tür makinelerin analizinde bazı avantajlar da bulunmaktadır. Bu makinelere donör makinalar denir, çünkü diğer araçlara "bedenleri" yardımıyla gerçekten de tedavi edilebilecekleri söylenebilir. Ayrıca bu kategoride hala İngiltere'den yedek parça atfedilebilir.

İkinci yedek parça kategorisine, hangiModern otomobillerde kullanılan yedek parçalar Belarus, Litvanya, Polonya ve Letonya'dandır. Bu durumda, parçalar 120 bin km'den az olmayan bir mesafeden araçlardan çekilir. Kural olarak, bunlar zaten kendi yoluna giden oldukça eski yedek parçalar. Erilirler, bir süre sonra tekrar yenileri olurlar.

Üçüncü kategori, yapılan yedek parçalarıRusya ülkemizde. 200 bin km'den fazla çalışmış olan arabalardan çıkarıldı. Ve aşırı durumlarda aşırı derecede kullanılmıştı. Bu parçalardan yedek parçaların yaklaşık% 45'ini bulabilirsiniz.

Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 2019

Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 2019

Related news

 • Rey-Big Show Vs Cody-Swagger izle
 • Kurban Etleri Nasıl Saklanmalı ve Nasıl Tüketilmeli
 • Kavunun faydaları nelerdir ve neye iyi gelir
 • Müze gibi pazarlar
 • Açılan 3 Boyutlu Şahane Süslü Kart Yapımı

 • Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 35

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar


  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 27

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 26

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 73

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 65

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 12

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 50

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 62

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 92

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 71

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 76

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 30

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 34

  Izhevsk otomobiller için yedek parçalar 58