Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 2019

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 2019

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 60 18.02.2019, 07:44
Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına, Astroloji, Burçlar, Gökyüzü Bugün Size Neler Anlatıyor

10 Ekim 2019tarihinde Güneş sistemimizin en büyük, gökyüzünün Venüs’ten sonra en parlak gezegeni olan Jüpiter Akrep burcuna geçiş yaptı. Zodyak çemberini 12 yılda dönen Jüpiter, her burçta ortalama 1 sene kalır.10 Ekim 2019 – 9 Kasım 2019tarihleri arasında Jüpiter Akrep Burcunda ilerleyecek.

Jüpiter klasik Astroloji ‘de bolluk ve bereket gezegeni olarak bilinir. Dokunduğu her şeyi büyütür ve besler. Haritalardaki en kötü açısının bile iyi sonuçlar getireceği söylenir. Astroloji ‘deki en benefik yani yarar getiren gezegendir. Şansa, talihe, paraya ihtiyaç duyulan hallerde Astrologların gözünün ilk aradığı gezegendir. Sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da büyümemizi sağlar. Dini konular, felsefeler, yüksek değerler, idealler, hayat boyu gerçekleştirmek istediğimiz bazı hayaller, inandıklarımız da Jüpiter’in konusudur.

İstisnasız, Jüpiter’in içinde bulunduğu burç, o dönem boyunca yılın en şanslı burcu olarak tanımlanır.

Jüpiter’e sırtını dayayan burcun bir sene boyunca sırtı yere gelmez. 9 Kasım 2019 tarihine kadar artık o talihli burçAkrep burcuolacak.

Transit geçişler gezegenin seyrettiği burcu etkilediği kadar diğer tüm burçları da etkiler. Jüpiter Güneş sistemimizdeki en yarar getiren gezegen de olsa transitinin tüm burçlara mutlaka iyi sonuçlar getirmesi beklenmez. Bazen büyümek, genişlemek, bir konunun gereğinden fazla şişmesi anlamına da gelebilir. Haritalarınızda dokunduğu yer eğer tekamülünüze yönelik bir nokta ise; tekâmül ettiğiniz konuyu daha şiddetli bir şekilde deneyimlemenize sebep olabilir.

Jüpiter Akrep Burcunda Burçlara Etkileri

jupiter

Akrep burcugenel anlamda Zodyak’ta kötü şöhreti olan bir burçtur. Ölümü, yeniden doğmayı, derin duygusal deneyimleri, saklanan, yer altında kalan faaliyetleri temsil eden Akrep burcu, duymak istemediğimiz acı gerçekleri kulağımıza fısıldama görevini üstlendiği için marazlı kabul edilmiş olsa da dünyanın acı gerçeklerini üstünde taşımak büyük güç ister. Akrep burcu karanlık taraftır. Işığın aydınlatmayı es geçtiği, pek bahsedilmesinden hoşlanmadığımız konulardır. Jüpiter Akrep Burcunda bu temaları köpürtme eğiliminde olacaktır.

Jüpiter’in Akrep burcundaki seyri görünenin altında ne olduğunu anlama isteğimizi arttıracaktır. İhtiraslarımızla, derin tutkularımızla normalde olduğundan daha fazla yüzleşmemize sebep olacaktır. Doğru veya yanlış demeden, dünyada geri kalan kimseyi kafamıza takmadan, gri rengi unutup kendi prensiplerimizi daha fazla yaşama isteğimizi ve bu yöndeki adımlarımızı arttıracaktır. Jüpiter saklanmış, karanlıkta kalmış tüm konuları gün yüzüne çıkaracak, yıkıntıların arasından yeniden büyüyecek bir ağaç çıkaracaktır.

Jüpiter Akrep Burcunda “İlahi Adalet”

Jüpiter Akrep Burcunda iken büyük bir dönüşüm olmak zorundadır. Bu bireysel yaşamlarımızda deneyimleyeceğimiz dönüşümler kadar toplumsal düzeydeki dönüşümleri de temsil eder. Jüpiter Akrep Burcunda “ilahi adalet” in varlığını, “bu dünya, etme bulma dünyası” gerçekliğinde tattıracaktır. Birçok insan, bir başkasına yaşattığını yaşayacaktır.

Akrep burcunda korku yoktur. Yasak yoktur. Birçok tanınmış korku ve gerilim içerikleri yaratıcıları, Stephen King  gibi, bireysel haritasında Jüpiter Akrep burcu yerleşkesine sahiptir.

Jupiter

Ne kadar korkarsak korkalım; dünya da ölüm de vardır. Jüpiter’in ölümü temsil eden burçtaki seyri, dünya nüfusunda kırılmaya sebep olacak etkiler getirebilir.

Bireysel düzeydeki dönüşümlerimizi anlamak istersek Ekim 2005 – Kasım 2006 arasındaki Jüpiter’in Akrep Burcunda bir önceki ziyaret zamanlarına bakabiliriz. O dönemde neler yaşadığınız, önümüzdeki bir yılki beklentilerinizi şekillendirebilir.

JüpiterAkrepBurcunda gömülü kalmış hazinelerimizi bulmak, maddi ve manevi anlamda korktuğumuz konuları aydınlatmak için şanstır. Özetle en kötüye hazırlıklı olmamız ama en iyiyi beklemekten ve ummaktan da vazgeçmememiz gereken zamanlardır.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 2019

Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • FİMO HAMURUNDAN GÜZEL KOLAY KOLYE YAPILIŞI
 • Porselenlerin Temizliği ve Koruması
 • EPSON Stylus Photo P50: mükemmel baskı kalitesine sahip fotoğraf yazıcısı
 • Etli Lahana Sarması Tarifi Videosu

 • Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 99

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına


  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 46

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 37

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 33

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 86

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 76

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 43

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 93

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 2

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 55

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 74

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 40

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 75

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 7

  Jüpiter Akrep Burcunda – Gölgelerin Gücü Adına 79