Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave

Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave


Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 100 12.03.2019, 16:55

Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave

Kış için kabaklardan havyar - çok yaygınkütük, kışın açılan kavanozdan beri pratikte bir öğünde yenir. Bu havyar, herhangi bir ikinci rotayı mükemmel bir şekilde tamamlar ve ondan gelen atıştırmalık harikadır: sadece ekmek üzerine bulaşabilir.

Yumurta temasında varyasyon bol miktarda bulunur. Kabuklu mayonezli havyar var, elmaları, çeşitli soslar ve katkı maddeleriyle, tatlıdan kesiklere kadar var. Ama hepsi bir arada, ana madde kabak.

Havyar tarifi

Lezzetli bir havyar pişirmek içinAşağıdaki ürünler gerekir: soyulmuş ve kabak tohumları dosolit olabilir işleminde (3 kg, havuç kilogramı olgun domates yaklaşık 1.5 kg ve domates sosu, soğan pound için 250 gram, mayonez, 200 gram şeker, çeyrek fincan ve bir çay kaşığı tuz ağırlığında ), sirke bir buçuk yemek kaşığı. Bazı yumurta biber eklemek gibi ama bu tarifi, onsuz yapacağız.zimu için havyarKütük hazırlamaya başlayalım.kışın kabak. Öncelikle herşeyi yıkamanız lazım, kabaklar temizlenmeli, tohumlar çıkarılmalı, küpler halinde kesilmeli, havuç ve soğan yeterince temizlenmeli ve kesilmelidir. Şimdi tüm sebzeler bir kıyma makinesinden geçirilmeli ve derin bir tavaya konulmalıdır.

Domatesler büyük bir rende rendelenmelidir(onları ikiye ayırmak daha iyidir: bu durumda, kabuk elinizde kalacaktır ve kutulara düşmeyecektir). Şimdi hazır püre kabak eklenmesi gerekiyor. Her şeyi tavaya sığmazsanız, bu amaçlar için kalın tabanlı bir tencere kullanabilirsiniz.

Karışımı kaynattıktan sonra ateşi azaltın.en azına kadar soba üzerine atmak için bırakın. Ortalama olarak bu 2-2.5 saat sürer. Belirtilen süre sonunda havyar emilir ve tuzlanır, mayonez içine koyulur, her şeyi karıştırın. Eğer kokulu otlar hayranı iseniz, onları ekleyebilir, yanı sıra doğranmış otlar (dereotu ve maydanoz) koyabilirsiniz. Bundan sonra, karışımı yarım saat kadar söndürmek gerekir. Kış mevsiminde kabaktan elde edilen havyar, bir söndürme işleminden sonra, bir kıyma makinesinden ince bir ağ ile geçmesine veya bir karıştırıcı kullanılmasına izin verilirse, bir satın alma olarak elde edilir. Güzel koyu turuncu rengin homojen bir karışımını alın.zimu için havyarBu kabaktan hazır havyar. Koruma, yemek pişirmekten daha az zaman alır. Havyar haşlanırken, kavanozları sterilize etmek (bunları yıkamak ve fırında kurutmak) mümkün, kapaklar kaynatılabilir.

kış için bir barbekü havyarPişirilmiş havyar kutular üzerine dökülür(Bankalar patlama kalmamanız, bir kaşık veya kepçe ile yavaş yavaş yapın), sonra rulo veya kapaklarını bükmek. Bankalar, kapaklar üzerinde baş aşağı bir yere yerleştirilmelidir. Bu kış için squash yumurta yerleşmek sağlamaktır. Mutlaka kumaş üzerinde koymak gerekir ve üst bir battaniye ya da eski battaniye sarmak için daha iyidir. Soğuduktan sonra, teneke kutular onlar kışa kadar saklanır kiler veya kiler, örneğin, serin bir yerde yeniden düzenlenebilir.

Bu tarif aynı zamanda kış için korunabilen veya garnitürün tamamlayıcısı olarak pişirilebilen kabak-patlıcan havyarı için de geçerlidir.

Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave

Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave

Related news

 • Kronstadt ayaklanması
 • 4. Uluslararası Çocuk Hakları Fotoğraf Yarışması
 • 3. Weiner’in Nedensellik Başarı Kuramı
 • İkramiyeli piyango biletini son tarih geçmeden buldu
 • Akçaabat Köfte Tarifi

 • Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 48

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave


  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 12

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 32

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 92

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 99

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 28

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 73

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 92

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 14

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 16

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 23

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 39

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 69

  Kış için kabaktan havyar - herhangi bir çanağa mükemmel bir ilave 91