Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 2019

Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 2019

Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 93 11.02.2019, 15:10

Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri

Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri

Soğuk kış günlerinde boyun ve yüz bölgemizi sıcacık tutan atkı ve bereler kurtarıcımızdır çoğu zaman. Özellikle kış aylarında dışarıda spor yaparken veya dolaşırken tercih ettiğimiz bu parçalar, hem hasta olmamamızı sağlar hem de sıcak tutarlar. Sağlık açısından oldukça önemli olan bu ürünleri seçerken de tarzımızdan elbette vazgeçmiyoruz. Giydiğimiz kıyafetlere göre seçimler yapmak ve trend modelleri tercih etmek şıklığımızdan hiçbir şey kaybetmememizi sağlayacaktır. Gelin birlikte son moda, en çok tercih edilen atkı veşapka trendlerinebir göz atalım.

atki-modelleri

Kışın Vazgeçilmezi Atkı Modelleri

 1. Tüylü Şapkalar

Son zamanlarda sokaklarda oldukça fazla görmeye başladığımız şapka modellerinin başında geliyor tüylü şapkalar. İrili ufaklı, tek renk veya birkaç rengi bir araya getirerek tasarlanmış bu şapkalar belki günlük hayatınız da değil ama kışın gittiğiniz tatillerde oldukça tarz bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

 1. Örgü Şapkalar

Her yıl olduğu gibi bu yılda örgü bereler,bere modelleriiçinde oldukça moda. Sıcak tutmak açısından diğer modellerden daha kullanışlı olan örgü bereler, hem kızlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Daha çok spora yakın tarzdaki bu bereleri kullanırken, kıyafetinizin çokta abiye olmamasına dikkat etmelisiniz.

bere-atki-modelleri

Bereler İle Fark Yaratın

 1. Şıklığınızdan Ödün Vermeyin

Hemen hemen her klasik giyimle kullanabileceğiniz bu şapkalar kış için yeterli olmasa bile, özel günlerde uzun ceketlerin veya boğazlı kazaklarla oldukça şık duracaktır.

 1. Örgü Atkılar

Örgü atkılar, bereler de olduğu gibi kışın en çok tercih edilen modellerdendir. Bunun en büyük sebebi ise örgü işlerinin kışın daha sıcak tutmasıdır. Örgü deyince aklınıza sıkıcı, tek renk, düz örülmüş atkılar gelmesin. Bunlarında birçok renkte ve desende olanları da vardır. Eğer etrafınızda örgü bilen biri varsa, bu fırsatı kaçırmayın deriz.

 1. Şal Tipi Atkılar

Kışın en moda tercihleri atkı gibi kullanılan şallardır. Ayrıca sadece kış aylarında da değil, ilkbahar ve sonbaharda da kullanılabilir. Bu şalların tercih edilme nedeni ise birçok modelinin ve deseninin olması. En çok tutulan bağlama şekli ise şalı ikiye üçgen biçiminde katlıyorsunuz ve ardından içi ucunu boynunuzun arkasından bağlayarak tekrar öne atıyorsunuz. Kalan kısımları ister ceketin veya montun dışında ister içinde kullanın.

kis-trendleri

En Trend Kış Parçaları

 1. Boyunluk Atkılar

Günümüzde en çok tercih edilen atkı modellerinin başında atkı gibi kullanılan boyunluklar vardır. Hiçbir bağlama zahmetine girmeden kolayca dolayabileceğiniz bu boyunluklar, yarattıkları şıklıkla da göz doldurmaktadır. Ayrıca kış yaklaşmaya başladığı andan itibaren birçok markanın mağazasında kolaylıkla bulabileceğiniz boyunluklar, tarzını tamamlamak isteyen hanımlar için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Bayan bereve atkı modellerini tabi ki sınırlamak mümkün değildir. Her geçen gün bu kategoriye eklenen yeni bir model mutlaka olacaktır. Hem kıyafetinize göre hem de hava sıcaklığına göre tercih edebileceğiniz birçok model mutlaka olacaktır.


Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 2019

Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 2019

Related news

 • Aile Bakanlığı Araştırması: Kadına Yönelik Şiddetin Dozu Arttı
 • Aşk 13. Bölüm Final Fragmanı izle
 • Pekmezli Bonfile Tarifi
 • Güçlü uyku

 • Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 58

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri


  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 23

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 23

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 94

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 92

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 73

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 36

  Kışın İçinizi Sıcacık Tutan Bere ve Atkı Modelleri 16