Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 2019

Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 2019

Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 18 23.02.2019, 12:52

Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok

Kırşehir’de suya zam yok

17.01.2019 - 14:24Son Güncelleme :17.01.2019 - 14:24
Kırşehir’de suya zam yok

Salih GÜNER, KIRŞEHİR (DHA)-KIRŞEHİR Belediye Başkanı ve dönemde partisinden Belediye Başkanı adayı gösterilen Yaşar Bahçeci, 2019’da su fiyatında artış olmayacağını söyledi.

2019 yılında vatandaşın bütçesine katkıda bulunma ve enflasyonla mücadele kapsamında su ücretlerinde değişikliğe gidilmeyeceğini belirten Başkan Yaşar Bahçeci, " Vatandaşlarımızın ekonomilerine katkıda bulunmak için 2018 yılında su ücretlerinde artış yapmadık. 2019 yılında da aynı şekilde vatandaşların bütçelerine katkıda bulunmak ve enflasyonla mücadele kapsamında su ücretlerinde değişikliğe gidilmeyecek. 2018 yılında olduğu gibi meskende atık su, evsel katı atık bedeli ve KDV hariç 2 TL olarak devam edecek" dedi.

Kentte su ile ilgili çalışmaların bittiğini dile getiren Bahçeci sözlerini şöyle sürdürdü:

 “İlimizde su konusunda çalışmalarımız sürmektedir. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda kurak mevsimler yaşamamıza rağmen su konusunda aldığımız önlemler ile sorun yaşamadık. Su ile ilgili projelerimizi bitirdik. Şehir içindeki asbest boruları altyapı çalışmamız ile birlikte kaldırarak yerine polietilen borular döşedik. Scada sistemine geçerek tüm su temin sistemimizi kontrol altına aldık. Yeni depolar yaptık, eskileri revize ettik. Yaklaşık 50 yıl su ile ilgili sıkıntı yaşamayacağız. Önlemlerimizin arasında yeni su kaynaklarının kullanımı da yer almaktadır.2009 yılından bu yana 10 yıl boyunca Kırşehir’imize büyük projeler kazandırdık. İnşallah yeni dönemde de daha çok proje hayata geçireceğiz. Kırşehir’e daha güzel hizmetleri hep birlikte kazandıralım. Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz bu makamda bir gün fazla kalalım diye değil kaldığımız sürede bir fazla ne icraat yapabiliriz anlayışına sahibiz. Kırşehir’imizin geleceği için elimizi taşın altına koyduk. Önemli olan eser bırakmaktır. Bunun gayreti içinde olmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın"

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kırşehir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kırşehir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Kırşehir’de suya zam yok haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 2019

Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 2019

Related news

 • KÜPELİ ÇİÇEĞİ ÖRGÜ DESENİ YAPIMI
 • Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı
 • Şık gençlik şapkaları 2014-2015

 • Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 24

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok


  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 69

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 56

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 75

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 65

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 4

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 68

  Kırşehir Haberleri: Kırşehir’de suya zam yok 60