Fotograf resim Goruntuler Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları
Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 81 15.01.2019, 18:07

Kısa bir açıklama. "Priemysh" (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları

Makalede ilginç ve öğretici anlatılmaktadır.hikaye, özeti sunulmuştur. "Priemysh" (Mamin-Sibiryak), gerçek sevginin okuyucusunu öğretir, ne zaman komşunun uğruna kişisel çıkarları ve arzuları feda edersiniz.

Bu hikaye nedir

Sibirya'nın evlatlık annesinin özeti

Yani, kısa içeriğimize başlayalım. "Priemysh" (Mamin-Sibiryak yazarıdır) üç bölümden oluşan kısa bir hikaye. İlk kısımda "Tanışma", ana karakteri bir kuğu-evlat edinmekle karşılanabilir. İkinci bölümde, kulübenin sahibi eski Taras, konuklara yeni evcil hayvanını sevgiyle anlatıyor. Üçüncü bölüm, kahramanın ev sahibini terk ettiğini ve akrabalarıyla sıcak topraklara uçtuğunu öğrenen son ve en üzücüdür.

özet

Sibirya'nın gözden geçiren annelerinin özeti

"Priemysh" (Mamin-Sibiryak) bir açıklama ile başlarBir avcının ormandaki ılık yaz yağmuru içinde yürüdüğü yoldur ve çevredeki doğayı hayranlıkla seyreder. O, Svetloy Gölü'ne gider ve uzun otların arasında neredeyse tamamen gizli olan eski kulübe gider. Sobolko, onunla buluşmaya çıktı. İlk başta havlıyor, ama sonra misafiri tanır ve sevinçle karşılar. Avcı kulübeye girer, Rus sobasını eritir ve zaten doksan yaşında olan eski Taras'ı bekler. Yaşlı adam, doğduğunu bile hatırlamadı, bunun Fransızların 1812'de Rusya'yı işgal etmesinden önce olduğunu söyledi. Daha önce, Taras'ın büyükbabasının bir ailesi vardı, ancak karısı ve çocukları öldü ve ormanda, avda ve balık avında bir kulübede yaşamaya başladı.

Ve sonra ziyaretçi sonunda yaşlı adamı gördü: Kendisinden güzel beyaz bir kuğu ilerleyerek bir tekneye bindi. Avcı, elbette şaşırdı ve sahibine ne tür bir kuş olduğunu sormaya başladı. Büyükbaba Taras, “şehir bayları” nın geldiğini, “bir kuğuyla kuğu” vurduğunu ve kızların sazlıklarda saklandığını söyledi. Yaşlı adam onu ​​dışarı çıkardı ve eve getirdi, bir barakada yerleşti ve ona baktı. Swan-adoptive, dedeye ve köpeğe alışmış, küçük ailelerinin bir üyesi olmuştur. Konuk, ev sahibinin evlat edicisinden bahsettiği sevgi ve sıcaklık ile kendini gösterdi.

Geceyi geçirdikten sonra avcı, yaşlı adama umut verdi.sonbaharda dönüş. Sözünü tuttu ve kış başında kulübe döndü. Eski Taras çok üzgündü ve ne yazık ki misafirine evlat edinmesini bırakması gerektiğini söyledi. "Kral-kuş" ahırda hayatta kalamaz, ihtiyacı olacak.

Okuyucuların görüşleri

Hepsi özet. Aşağıda yer alan okurların incelemeleri "Priemysh" (Mamin-Sibiryak) kısa ama öğretici bir hikayedir. Bunu okuyan herkes, bu çalışmanın şiirsel olduğunu, aynı zamanda dokunaklı ve üzücü olduğunu unutmayın. Gerçek sevgiyi, başkalarının iyiliği için arzularını feda etmeye hazır olduğunda anladığını öğretir.

Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumlarıfotograflar galeriler

Related news

 • Türkçe çizgi film Videoları Sayfa 2
 • Çabuk kilo yapan tatlılar
 • Operatör Beeline telefonla nasıl iletişim kurabilirim

 • Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 82

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları


  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 60

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 94

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 82

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 8

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 92

  Kısa bir açıklama. Priemysh (Mamin-Sibiryak), okuyucuların yorumları 6