Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 2019

Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 2019

Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 94 03.02.2019, 07:24

Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı.

Hepimiz biliyoruz ki karlı kışlardaKızaklarda, büyük tekerlekleri ve iyi trafiği olsa bile, bir bebek arabasından daha çok bebeği yuvarlamak daha kolaydır. Ne yazık ki, gerçeklikler öyle ki, yollar her zaman temizlenmez, caddede kar "püresi" olduğu dönemlerden bahsetmez.

Yani kızak! Paten, kışın en sevilen çocuk eğlencelerinden biridir. Modern pazarda çok çeşitli varyasyonları vardır - metalden yapılmış her türlü modelle biten, ahşap sandıkla her zamanki gibi gözüken metalden başlayarak.

Ayrıca tahtadan yapılmış kızakları da seçebilirsiniz.kızak-kardan adamlar, slaytlardan iniş için tasarlanmış bir direksiyon simidi, plastik kızak-kızak ile donatılmıştır. Birçok kişi, bir itme kolu ile donatılmış modelleri takdir etti, bu sayede kızak önünüze itilebilir.

kızak arabası

Çok küçük çocukların ebeveynleri,Sadece son zamanlarda oturmayı öğrendim, bir kızak arabası çekmek. Bu buluş, bir bebek arabasının ve kızağının en iyi özelliklerini bir araya getirir. Birçok kişi için, bebek kızakları en uygun ulaşım aracıdır. Açıklık dışında önemli bir artı, yapının ağırlığıdır. Kural olarak, birkaç kez herhangi bir bebek arabası daha kolaydır.

çocuk kızakları

Kızakların aşağıdaki tasarım özellikleri vardır:

 1. İniş yeri yumuşak, bebek arabası gibi görünüyor.
 2. Emniyet kemerinin sağlanması.
 3. Bacaklarda koruyucu bir vizör ve bir örtü vardır.
 4. Yüksekliği ayarlanabilir rahat tutamak.
 5. Hareket etmek için kızaklar kullanılır.
 6. Tekerlekli ek donanımlar (bazı modellerde).

Artık pazarda hem yerli hem de ithal kızak arabaları var. Kalitede ve kullanılan malzemelerde ve elbette fiyatta farklılıklar vardır.

Ayrıca, fonksiyonlarda farklılıklar olabilir. Örneğin, bazen tekerlekli sandalye koltuk arkalığının konumunu değiştirme olanağı sağlar, bu da çok genç yolcular için önemli bir noktadır. Üniversal modeller, küçük kızaklarla donatılmış olup, buralarda kızakları yol boyunca taşımakta veya depolamak için kullanmaktadır.

kızak arabası timka

"Timka" bebek arabası, yaş için tasarlanmıştıryaklaşık 8 ay ve 50 kg'a kadar. Temel olarak, çok küçük çocuklar için kullanılırlar ve yetişkinler için, slaytlarda bağımsız olarak sürmeyi sağlayan daha karmaşık modeller kullanılır. Bazı ebeveynler özellikle sokaktaki havalar rüzgarlı ve soğuksa, kızaklarda ve yetişkin çocuklarda taşınmayı tercih ederler.

Daha yüksek bir uyum ile tasarım, koruyucuvizör ve kapak, çocuğunuzu soğuktan geleneksel kızaklardan daha büyük bir başarı ile korumanızı sağlar. Ek olarak, koruyucu kapak çocuğunuzu kar yağışı sırasında korumanıza izin verir. Ayrıca tekerlekli sandalye, küçük yolcular için önemli güvenlik gereksinimlerinden birini yerine getirmektedir: çocuk eskortta görüş ve kemerlerle bağlanmıştır.

Çoğu zaman, küçük çocuklar değişmekten korkarlar.Her zamanki kızakta alışılmış bebek arabası. Oturmaktan rahatsız olabilirler ve küçük bir yolcunun bir kaldırıma veya hile üstüne geldiklerinde kızaktan ayrılma olasılığı vardır. Bir kızak kullanırken tüm bu problemler ortadan kaldırılır.

Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 2019

Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 2019

Related news

 • Keten Tohumunun Yan Etkileri
 • Lake Tahoe - açık hava etkinlikleri için bir yer
 • Kar için maça - kışın vazgeçilmez bir envanter
 • Frambuazlı Çikolatalı Kek Tarifi

 • Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 64

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı


  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 80

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 14

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 87

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 20

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 40

  Kızak-puset - gençler için en iyi kış taşımacılığı 73