Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi

Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi

26.04.2019

Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 26

Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi?

Gri tozlu yazdan ayrılmak istemeyen kimŞehir ve Karadeniz'in nazik sularına doğru atılmak mı? Birçoğu Karadeniz'deki tatil belgelerini zaten duydular, ancak hepsi Kabardinka'yı biliyor mu? Bu, kıyı şeridinin küçük bir bölümü olup, küçük bir köy alanını işgal ediyor; ünlü sağlık merkezlerinin çoğunun Kabardinka beldesinin faydalarından gıpta edilebileceğini iddia edebiliyor. Rekreasyon merkezi "İnci" - sadece dinlenmek değil, aynı zamanda sağlığını iyileştirmek isteyenler için gerçek bir buluş.

kabardinka dinlenme merkezi

Kabardinka - bir tatil beldesi veya bir sağlık beldesi?

Köy, iki tepe arasında yer almaktadır.denizin kıyısında, çam ve ardıç ağaçlarıyla çevrili. Denize çıkmak, doğal cazibeleri ile ünlü Tsemesskaya koyuna gidiyor. Bu bölgedeki hava tıbbi özelliklere sahiptir, bu nedenle tatil beldesi Karadeniz yakınlarındaki sağlık tesisi olarak adlandırılabilir.

rekreasyon tatil 2013 rekreasyon merkezi

En iyi dinlenme yeri "Kabardinka". Dinlenme merkezi, bölgenin görece ılıman iklim göz önüne alındığında, tüm tatil köyü fahri unvanı, ama aynı zamanda çok önemli tüm yıl boyunca kendi ülkesinde ziyaretçi elde etmek hakkına almamış sadece. Mevsimlik kısıtlamalara rağmen tatilciler sürekli gelirler.

Kabardinka ne çekiyor?

Antik çağlarda olduğu gibi bu dünyadaKabardinka beldesinin ayrılmaz bir parçası olan gelişen bir şaraphane ile üzüm bağları yetiştirin. Rekreasyon merkezi "Lavanta", turistlere sadece denemekle kalmayıp, aynı zamanda kendiniz veya arkadaşlarınızla akrabalarınıza bir hediye olarak da alabileceğiniz ünlü çeşit şarap tadımı yapabilirsiniz.

rekreasyon tatil 2013 rekreasyon merkezi

Kabardinka sadece şaraplarla değil,iklim ve şifalı havada önemli bir rol ünlü arıcılıklar tarafından oynanıyor ve yaklaşık 1000 hektarlık bir alanı işgal ediyor. Bilindiği gibi ardıç, havayı dezenfekte eden, dezenfekte eden ve arındıran, fitonit olarak adlandırılan özel uçucu yağlara havaya salınır.

Sadece bir hektar biri için ödeme yapabilirgece uçucu 30 kg'a kadar. Bu miktar kirli bir şehri temizlemek için yeterlidir. Sadece sıcak deniz ve arkeolojik arpacıklarla değil, aynı zamanda Kabardinka çam ormanlarıyla çevrili hakkında ne diyebilirim! Misafirler için Rekreasyon Merkezi "Kurtuluş" sadece rahat bir yer değil, aynı zamanda sağlık prosedürleri sağlamıştır.

kabardinka dinlenme merkezi

Bütün aile için tatil

XX yüzyılın ortasında hiçbir şey için değil tesisi tanıdı.çocuk sağlığı merkezi haline geldi ve şimdi bu statü önemini kaybetmedi. Birçok turist, 2013 yılının geri kalanını Kabardinka tatil beldesinde geçirmeye karar verdiler Rekreasyon merkezi "Riviera", sunulan hizmetlerde yenilikler olduğunu ve mülkiyetini önemli ölçüde genişlettiğini belirtti.

Bu harika tatil çok yakınBir yanda Gelendzhik, diğeri Novorossiisk'tir. Bu nedenle, köye gitmek zor değil ve gelişmiş ulaşım iletişimi, günün 24 saati büyük şehirlerle olan iletişimi destekliyor. Birçok pansiyon ve otellerde kendi otoparkınız var, bu kişisel taşımacılık sahipleri için önemli bir gerçek.

Kabardinka'nın temel rekreasyon fiyatları

Bu yıl mutluyuz, konuklarının çoğu tatil beldesiKabardinka. Rekreasyon üsleri fiyatları farklı gelir düzeyindeki tatilciler için ayarlandı ve bu durum birçok orta gelir grubundaki ailelerin Karadeniz kıyılarında iyileşme göstermesine imkân sağladı.

Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi

Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi

Related news

 • Avrupa Konseyinden Fransaya sarı yelekliler uyarısı
 • Beni Affet 76.Bölüm Özeti (30 Ocak 2019-2020-2020 Pazartesi SHOW TV)
 • Çarşı Pazar Fragman (2019-2020-2020)
 • Fayansın doğru şekilde nasıl döşenmesi. Kurulum yolları
 • Kendi elleriyle eski kottan halılar. Faydalı İğne

 • Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 67

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi


  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 44

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 49

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 75

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 18

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 56

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 77

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 57

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 78

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 83

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 12

  Kabardinka - dinlenme merkezi veya popüler bir tatil beldesi 30