Fotograf fotograflar Goruntuler Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları
Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 36 10.02.2019, 00:43

Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi "Ginekol": kullanım talimatları

ginekol talimatı"Ginekol" aracı talimatı içeririlaç, kadınlarda genitoüriner kürenin iltihaplanma süreçlerini ortadan kaldırmak amacıyla günlük diyet için biyolojik olarak aktif bir takviyedir. Bu ilacın düzenli olarak alınması dokuların yenilenmesini hızlandırır ve çeşitli bulaşıcı süreçlerin gelişmesini etkili bir şekilde önler. Tüm bunlar, biyolojik destek "Ginekol" (talimat teyit ettiği), karınca ağacı kabuğu, yarrow ekstraktları, kırmızı fırça ve domuz uterusu gibi doğal bileşenleri içermesi nedeniyle sağlanmaktadır. İkincisinde belirgin bir anti-inflamatuar etki vardır ve kısırlık, uterin miyom, uterin kanama, siklus bozuklukları, mastopati ve fallop tüplerinin tıkanması ile mükemmel derecede yardımcı olur. Karınca ağacının kabuğuna gelince, koruyucu işlevleri iyi uyarır ve antibakteriyel, antiparazitik ve antiviral etkilere sahiptir.

jinekolojik ilaç

Kırmızı bir fırçadan elde edilen ekstre aktifUterin erozyon, mastopati, uterin fibroidler, yumurtalık enflamasyonu, endometriozis ve hormonal bozuklukların tedavisinde kullanılır. Ve son olarak, yarrow gibi bir bitki, vücuda karakteristik bakterisit, sıkılaştırıcı, hemostatik ve spazmolitik bir etkiye sahiptir.

Ginekol şu anda üretildiiki temel formda - açık yeşil renk ve damla tabletleri şeklinde. Bu fonların kompozisyonu mutlaka yukarıdaki bitki bileşenlerinin tümünü içermektedir. Tabletler ilave olarak MM, aerosil ve kalsiyum stearat içerir. Yardımcı maddeler olarak damla bileşiminde damıtılmış su ve alkol bulunur.

Jinekolojik uygulamaAntienflamatuar ve antiviral almakanlamına gelen "Jinekolojik" el ağır rahim kanaması durumunda günlük diyet kadınlara katkı maddesi olarak esas önerir servikal erozyon ya Dişi üreme sistemini etkileyen başka hastalıklara teşhis menstrüel bozukluklar. Buna ek olarak, bu antibakteriyel ilaç pamukça iyi çalışır ve gelecekte görünme riskini önemli ölçüde azaltır. Menstruasyon sırasında şiddetli ağrı çeken kadınlar, benzer şekilde Ginekol tabletlerini kullanmaya başlamanız önerilir. Onların kullanımı gösterilir ve cildin genel durumunu iyileştirmek için kullanılır.

Bu biyolojik ekin kesinlikle önerilmeyeceğini belirtinhastada, formülasyonda bulunan bitki bileşenlerinin herhangi birine karşı artan bireysel duyarlılığın saptanması durumunda önerilir. Buna ek olarak, talimat çocuğun taşınması esnasında antibakteriyel ajan "Ginekol" 'un kullanılmasının yanı sıra yeni doğmuş bebeğin göğüs ile beslenmesi sırasında da tavsiyede bulunmaz. Diğer şeylerin yanı sıra, üretici bu anti-inflamatuar ilacın alkol içeren içeceklerle içmeyi yasaktır.

Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatlarıFotograf resim galeriler

Related news

 • Diyet Yaparken Tansiyon Düşüklüğü İçin Ne Yapılabilir
 • Mantarlı Börek Videosu
 • Legend makinesi - Fiat 124 ve torunları
 • Demiryol-İş

 • Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 99

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları


  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 87

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 62

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 50

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 69

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 12

  Kadınlar için biyolojik olarak aktif katkı maddesi Ginekol: kullanım talimatları 24